3 Baccarat matemaatika reeglit, mida peate teadma, et võita

Bakaraa

2021-10-14

Ethan Tremblay

Kõik, mis baccarat lauas toimub, on määratud põhiliste ja fundamentaalsete matemaatiliste põhimõtetega. Käe, mille peale panustate, võidukoefitsiendid põhinevad 100% kinga kaartidel. Ja aja jooksul toimivad koefitsiendid alati täpselt nii, nagu nad peaksid välja töötama.

3 Baccarat matemaatika reeglit, mida peate teadma, et võita

Siin on 3 fakti selle kohta baccarat mis hõlmavad matemaatikat, mida saate kohe kasutama hakata. Kõik need teadmised aitavad teil tabelites tulemusi parandada.

#1 - Baccarat Tie Panuste matemaatika

Alati, kui kasutate hasartmängude või panustamisvõimaluste võrdlemiseks matemaatikat, on parim viis nende võrdlemiseks kasutada kahte protsenti.

Näiteks baccarat laua lipsu panusel on maja serv 14,36%. Mängija protsendi taastamiseks lahutage 100% -lt 14,36%. See tähendab, et tasuvõimalus mängijale on 85,64%. Kas see on loogiline?

Matemaatilisest vaatenurgast on baccarati kihlveo panus nii halb, et te ei tohiks seda kunagi teha. Koefitsiendid ja tulud on teie pangakontole lihtsalt liiga kahjulikud. Need matemaatika põhimõtted peavad alati olema mõõdetud kompromiss.

#2 - Kõrvalpanused ja Baccarat

Kõrvalpanused on lõbusad.

Ma ei kavatse kulutada palju aega kõigi võimalike baccarat panustamise võimaluste arutamisele. Need on funktsionaalselt lõpmatud ja sõltuvad asjaosaliste loovusest.

Kui me tahame seda lihtsalt öelda ... iga baccarat -poolne panus on kavandatud nii, et sellel on suurem maja eelis ja madalam tootlus kui pankuripanusel.

See tähendab, et pole ühtegi Baccarat'i panust, mille tegemist peaksite kunagi kaaluma. Matemaatika näitab, et kõik olemasolevad valikud on halvemad kui pankuripanused ja see on kõik, mida peate baccaratit mängides teadma.

#3 - Kasulik ja potentsiaalselt tulus Baccarat boonusmatemaatika

Mäng on sama sõltumata sellest, kas mängite live -kasiinos või digitaalses kasiinos, kuid online- ja mobiilikasiinod annavad mõnikord baccarat -mängijatele boonuseid.

Te teate, milline on maja eelis iga baccarat -panuse puhul, ja teate, kuidas oma keskmist kaotust määrata. Seda teavet saate kasutada baccarat boonuste võrdlemiseks. Uurige välja, kui palju peate iga baccaratboonusega panustama, ja seejärel määrake, kui palju kaotate nii palju mängides.

Nüüd vaadake boonuse kogusummat ja võrrelge seda sellega, kui palju te kaotate. Enamik boonuseid on loodud nii, et kaotad rohkem, kui boonus tegelikult väärt on - see on hasartmängude põhimajandus.

Järeldus

Ükskõik, kuidas sa matemaatikat vaatad, on ainus baccarat panus, mis kunagi teha tuleks, pankuril. Mängija käsi pole enamiku teiste kasiinomängudega võrreldes halb. Kuid see ei ole parim valik baccarat lauas, nii et me ei soovita seda.

Ka matemaatika näitab selgelt parimat panuse suurust. Kui panustate rohkem kui madalaim saadaolev summa, kaotate rohkem raha kui peaksite.

Siin on 3 suurt matemaatika näpunäidet Baccarati jaoks - peagi rohkem sissetulekut!

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised