Siin on kiire ja määrdunud juhend Baccaratist mittemänguritele

Bakaraa

2021-12-25

Benard Maumo

Baccarat on geniaalne mäng. Ideaalne mäng on see, millel on madal maja eelis, mida on lihtne mängida ja millel on lihtne strateegia.

Siin on kiire ja määrdunud juhend Baccaratist mittemänguritele

See kiire ja määrdunud baccarati juhend valmistab teid kiiresti ette reisi jaoks uus online kasiino. Kuigi te tõenäoliselt ei võida raha, ei kaota te tõenäoliselt ka liiga palju raha. Võite keskenduda lihtsalt lõbutsemisele.

Tasapanus Baccarati eest

Baccaratit mängides on teil ainult kolm või neli panustamisvõimalust.

Põhimängus on kolm panust, mille saate teha ning mõned baccarat -mängud pakuvad ka kõrvalpanuse võimalust. Kõigist nendest baccarat panustamise võimalustest saate teada sellest artiklist. Kuid on üks oluline asi, mida peate teadma.

Ainult üks baccarat -panustamise variant on hea. Kõik muud panustamisvõimalused on halvad ja võite need turvaliselt unustada kohe, kui saate teada, milline variant on parim.

Baccarat skoorimine on esimest korda mängides pisut keeruline. Skoor on mõnevõrra nagu blackjack. Aga kui teie kogusumma ületab üheksa, jätate esimese numbri maha ja kasutate lihtsalt teist numbrit. Teisisõnu, te kasutate numbrit ainult ühe kohal ja mitte kunagi kümnete koha numbrit.

Mängija panustab Baccarat

Hea uudis on see, et te ei pea teadma, millised on kaartide joonistamise kodukorrad, ja te ei pea neid välja mõtlema. Tegelikult saate baccarat mängida igavesti ja kunagi ei tea joonistamise täpseid reegleid.

Tõde on see, et lõpuks õpid neid lihtsalt kasiinos mängides, kuid kas tead reegleid või mitte, pole sellel mängu tulemusega midagi pistmist. Kasiinos töötav diiler teab kõiki reegleid ja hoolitseb kaartide eest.

Mängija panus on maja eelise ja tootluse protsendi poolest palju parem kui viigipanus. Kuid see pole nii hea kui pankurpanus, nii et te ei tohiks ka mängija panust kasutada.

Pankur panustab Baccarat

Kolmas võimalus baccaratit mängides nimetatakse pankurpanuseks või panuseks.

See on panustaja panus ja see on parim valik. Sellel on madalaim maja eelis ja kõrgeim tootlusprotsent. See on ainus Baccarat panus, mille peaksite tegema.

Panuse pankurikäel on reeglite tõttu suurem võimalus võita kui teistel panustel. Kuid see maksab ainult 0,95 kuni 1, selle asemel 1: 1, mida mängija käe panus maksab.

Kuid te ei tohiks kunagi panustada rohkem kui lauamiinimum. Kasiinod võivad muudatusi teha ja kui panustate miinimumist rohkem, kaotate lõpuks rohkem kui vaja.

Järeldus

Baccarat on lihtne mängida ja mängu parim strateegia on nii lihtne, et igaüks saab seda kasutada.

Võite alati panustada kasiino lubatud madalaimale summale ja teie pikaajaline tootlus on sama hea kui enamik teisi kasiino mänge. Kui mängite võrgus hasartmänge, on see veelgi parem.

Nautige Baccaratit, nüüd saate strateegiast aru!

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised