Bingo stereotüüpide ja bingo müütide voodisse laskmine

Bingo

2021-08-27

Katrin Becker

Bingo on olnud juba sajandeid, kuid viimastel aastakümnetel on mäng arendanud teatud… mainet.

Bingo stereotüüpide ja bingo müütide voodisse laskmine

Vaatame mõningaid mainet puudutavaid muutujaid.

Bingo on mõeldud ainult vanadele inimestele

Paljude aastate jooksul on eeldatud, et bingo on mäng, mida mängivad ainult vanemad inimesed, ja kui vaatate pealiskaudselt, võib see väga hästi juhtuda.

Seda stereotüüpi on tugevdanud ka populaarne meedia, kus filmid ja televisioon kujutavad bingomängijaid vanana. Kuid nagu alati, on tõde alati keerulisem, kui tundub.

Kuigi isiklikud sündmused võivad tõepoolest tugineda vanemale demograafilisele olukorrale, mängivad seda mängu ka paljud nooremad inimesed ... erinevus on selles, et nad teevad seda lihtsalt veebis. Briti YouGovi uuringu kohaselt on suurim online-bingot mängivate inimeste rühm tegelikult vanuses 24–30 aastat. See rühm moodustas 28% kogu mängijate baasist, kusjuures suuruselt järgmine vanuserühm on 35–44 aastased, kes moodustasid 2018. aasta uuringu tulemustest 26%.

Kuigi see võib tähendada, et vanemad inimesed eelistavad isiklikult mängida, on kahtlemata noorte bingomängijate kogukond, kellele meeldib võrgus mängida, mis tõotab tõenäoliselt selle lõbusa õnnemängu tulevikku.

Vanad inimesed ... Ja ainult naised mängivad bingot

Teine stereotüüp, mis näib olevat jäänud Bingo kaubamärgi ümber, on see, et Bingot mängivad ainult naised. Mängu ajaloole tagasi vaadates on lihtne mõista, miks inimesed selle eelduse tegid. Aastakümneid on bingohallides domineerinud naismängijad. Veel hiljuti on meeste ja naiste mängijate jaotus kaldunud tugevalt naiste kasuks 32% meestest vs 68% naistest. Bingo on suurepärane sotsiaalne mäng.

Paljud on püstitanud hüpoteesi, miks see nii on, pannes bingo sotsiaalseks või vähem konkurentsivõimeliseks mänguks või isegi selle tõttu, kuidas mõned ettevõtted oma bingoteenuseid turustavad, kuid mingil põhjusel on mängijate demograafia hakanud muutuma. muutus.

Bingo on heinapäevast möödas - Bingo on nüüd suremas

Bingohallid olid varem suur asi. Need ei olnud mitte ainult üsna tavalised, vaid pakkusid kohati ka peaauhindu. Ja kuna need päevad on möödas, tähendab see kindlasti, et bingo on suremas? Ei. Bingo pole kaugeltki surnud, see lihtsalt areneb, et muutuvate aegadega sammu pidada.

Nagu oleme kindlaks teinud, online bingo võtab omaks noorem põlvkond, kusjuures üha rohkem mehi valib mängu mängida ka veebis. Juba 2010. aastate alguses märkasid inimesed, kuidas mängu veebiversioon mängijatesse tõmbas.

BBC 2013. aasta artikkel „Online bingo: A full full house” tõstis esile, kuidas Ühendkuningriigi mängijad voolasid mängimiseks mõeldud saitidele, mida köitsid mängimise mugavus ja sumisevad jututoad. Lisage sellele asjaolu, et saate mängida mitut mängu ja et seal on palju rohkem vaheldust ning teil on edu retsept!

Bingo on muutunud taas sotsiaalseks! See on klassikaline Lindy efekti juhtum. Bingo on lindy.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised