Lihtne Blackjacki juhend algajatele

Blackjack

2021-05-19

Eddy Cheung

Kirglikud mängurid otsivad alati hõlpsasti mängitavaid kasiinomänge, mis aitaksid neil ka raha võita. Blackjack on nende parimate võimaluste hulgas. Mõned algajad peavad selle põhistrateegiat arusaadavamaks kui teiste kasiinomängude, näiteks baccarat. Esimene samm selle mängu nautimiseks on kõrge positsiooni leidmine online kasiinod*kus nad saavad seda erutavat mängu mängida. Siis tuleb relvastuda iga selle olulise detailiga.

Lihtne Blackjacki juhend algajatele

See juhend võib aidata algajatel mõista blackjacki ja õppida, kuidas võita iga kord, kui nad mängivad, hoolimata sellest, et neil pole kogemusi.

Blackjacki põhireeglid

Selle kasiinomängu reeglite tundmine on ülioluline. Mängija vastane on diiler, vastupidiselt paljudele täna saadaval olevatele online -kasiinomängudele. Selle mängu mängimiseks on vaja tavalist 52-kaardilist pakki ja kaartidel pole samu punkte. Näiteks võib äss olla üks või üksteist, olenevalt sellest, kuidas mängur seda mängib. Kõik näokaardid on varustatud kümne punktiga.

Muud reeglid hõlmavad järgmist.

 • Kui mänguri esialgne kaart on 21, võidab ta
 • Mängurid ei saa kahe ässa peal mängida, kui need on jagatud
 • Kõik mängijad peavad alustama kahe kaardiga
 • Kui mängija ületab 21, võidab diiler automaatselt, sõltumata nende käest
 • Mängur, kellel on kaks sarnast kaarti, saab need jagada
 • Blackjacki terminoloogia õppimine

Nagu enamik algajaid võib kinnitada, võib selle mängu mängimine mängu terminoloogiast aru saamata olla segane. Seetõttu tuleb uurida kasutatud termineid ja nende tähendust. Vastasel juhul võivad nad lihtsa arusaamatuse tõttu vale sammu teha. Mõned neist terminoloogiatest on järgmised:

 • Löök - lisakaardi võtmine; see on ideaalne, kui inimesel on madal tulemus
 • Alus - keeldub lisakaartide võtmisest
 • Poolitamine - see tähendab kahe kaardi jagamist kaheks eraldi käeks
 • Alistumine - juhtub, kui mängur ohverdab poole oma panusest ja tõmbab ringist välja
 • Double Down - viitab sellele, kui mängija võtab oma panuse kahekordistamiseks täiendava kaardi

Põhistrateegia

Mängurid, kes soovivad blackjacki mängimise naeratades lahkuda, peaksid selle mängu põhistrateegiat valdama. Internetis on palju strateegiakaarte; neid saab uurida ja nende toimimist õppida. Siis peaksid nad teadma kaarte, mida jagada, ja neid, mida mitte. Mänguritel soovitatakse alati ässad ja kaheksandad jagada, kuid mitte kunagi kümneid.

Samuti on oluline teada, millal lüüa või seista. Näiteks kokku 8 korral peaks lööma diileri kaardi vastu. Kui diileri käsi on 2–6 ja mängija 12–16, on seismine parim valik.

Jääge tasaseks

Algajana blackjacki mängimine võib olla imelihtne, kuid mitte kogu aeg. Inimene võib kaotada oodatust rohkem kordi. Sellistel juhtudel on kõige parem jääda rahulikuks ja mõistlikuks, olenemata sellest, kui keeruliseks asjad lähevad. Aja jooksul ja rohkem harjutades hakkab inimene lõpuks võitma.

Mõned inimesed võivad küsida: "Aga miks peaksite mängima blackjacki teiste kasiinomängude asemel?" See kasiinomäng pakub peatumatut meelelahutust. Mängurid vajavad võitmiseks rohkem oskusi kui õnne. Selle õppimine on vaevatu. Lisaks on veebis saadaval lugematu arv blackjacki variante.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised