Näpunäiteid, kuidas mängida blackjacki nagu professionaal

Blackjack

2022-03-25

Eddy Cheung

Blackjack on üks parimaid mänge uutes veebikasiinodes. See kaardimäng on põnev, olgu see siis tavaline online blackjack või live blackjack. Selle mängu populaarsuse üks põhjusi on asjaolu, et selles segunevad juhused ja oskused. 

Näpunäiteid, kuidas mängida blackjacki nagu professionaal

Parima kaardikombinatsiooni saamiseks on vaja õnne, samas kui punkti 21 saamine sõltub oskustest. Neile, kes on blackjacki uustulnukad, jagavad selles artiklis näpunäiteid, kuidas mängida nagu professionaal.

Harjutamine teeb meistriks

Kui mängijad on blackjacki reeglitest ja reeglitest aru saanud, on järgmine samm hakata harjutama mängu oskuste täiustamiseks. Mida rohkem mängurid mängivad, seda rohkem oskusi nad omandavad, et saada paremaks mängijaks.

Kuid kas see ei pane mängijaid palju raha riskima? Noh, see on mingil määral võimalik, kuid hea on see, et mängijad saavad panustada nii madalale kui 5 dollarile. Huvitaval kombel võimaldavad tasuta raha panused ja tasuta režiim mängijatel harjutada blackjacki mängimist pärisrahaga riskimata.

Proovige Blackjacki strateegiaid

Nagu varem mainitud, on blackjack osaliselt oskusmäng. Siiski on strateegiaid, mida mängijad saavad kasutada oma võiduvõimaluste suurendamiseks. Lahtiütlemisena võib öelda, et blackjacki strateegiad suurendavad ainult võidu tõenäosust, kuid need ei ole 100% garanteeritud.

Parimate blackjacki strateegiate hulgas on alati kõva mängu kahekordistamine ning ässade ja 8 paari jagamine. Internetis on palju ressursse, mis kirjeldavad rohkem mõnda 2022. aasta blackjacki strateegiat.

Valige kõrge tootlus (RTP) protsentides

Teine näpunäide on valida kõrgema RTP-ga blackjacki variante. Alustuseks on RTP-d nagu võidukoefitsiendid, nii et mida kõrgem on RTP, seda parem.

Parimad uued online kasiinod on palju blackjacki mänge parimatelt kasiinotarkvara müüjatelt, nagu Amaya, BetSoft, Amigotechs, Cryptologic ja Arrow's Edge. Nüüd on igal blackjacki variandil oma RTP, mõned kõrged, teised madalad. Intelligentsed mängijad mängivad alati kõrgeima RTP-ga blackjacki variante, näiteks Pontoon (99,64% RTP), Blackjack Surrender (99,62% RTP), Multi-Hand Blackjack (99,60% RTP) ja European Blackjack (99,60% RTP).

Nõudke Blackjacki boonuseid

Samuti on kaval mõte nõuda tulusaid blackjacki boonuseid, et pangarolli suurendada. Alustuseks on boonused stiimulid, mida kasiinooperaatorid mängijatele pakuvad. Blackjacki boonuseid on kahte tüüpi; sissemakseta boonused ja sissemakseboonused. Mängijad ei pea sissemakseta blackjacki boonuse saamiseks raha sisse maksma, kuid sissemakseboonuse saamiseks tuleb teha sissemakse.

Blackjacki kasiinodel on palju neid boonuseid, sealhulgas tervitusboonus, taaslaadimisboonus, rahatagastus ja lojaalsusprogrammid. Neid boonuseid saab aktiveerida automaatselt või boonuskoodide abil. Mängijatel tuletatakse meelde, et nad peavad blackjacki boonuste kasutamisel kontrollima läbimängimisnõudeid.

Pakkimine

Ülaltoodud näpunäited võivad aidata blackjacki entusiastidel mängida nagu professionaalid. Proovige neid juba täna ja vaadake, kuidas läheb. Kuid ärge unustage mängida vastutustundlikult. Määrake hasartmängude eelarve ja ajapiirang, ärge kunagi jahtige kaotusi ja tea, millal lahkuda. See on hasartmäng ja maja võidab alati!

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised