Kleepuvad ja mittekleepuvad boonused uutes kasiinodes

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Pole kahtlust, et boonustel on suur roll selles, kuidas uued veebikasiinod meelitavad ligi uusi kliente ja hoiavad nende olemasolevate huvilisi. Nende platvormide pakutavate boonuste kõige levinumate tüüpide hulgas on kleepuvad boonused ja mittekleepuvad boonused. Saate selliseid tehinguid paremini mõista, kui olete teadlik nende kahe stiimulite tüübi erinevustest. Selles artiklis uurime mõningaid peeneid erinevusi kleepuvate ja mittekleepuvate boonuste vahel ning nende omadusi, et neid paremini mõista.

Kleepuvad ja mittekleepuvad boonused uutes kasiinodes

Mis on kleepuv boonus?

Kleepboonus, tuntud ka kui mitterahaline boonus, on teatud tüüpi kasiino stiimul, mida ei saa välja võtta. Põhimõtteliselt on see boonus, mis jääb teie kontole ja seda saab kasutada ainult panustamise eesmärgil. Kui saate selle, lisatakse teie kasiino saldole esialgne boonuse summa. Neid boonuseid kasutatakse tavaliselt vahendina, et pikendada mängijate mänguaega ja pakkuda neile rohkem võiduvõimalusi.

Mis on mittekleepuv boonus?

Mittekleepuv boonus on väljavõetav boonus, mille saab välja võtta pärast seda, kui mängija on täitnud teatud läbimängimisnõuded. Kui saate selle boonuse, hoitakse seda eraldi boonussaldos. Kui täidate eelnevalt kindlaksmääratud läbimängimise nõuded, saate seda saldot kasutada panustamiseks või selle koos saadud võitudega välja võtta.

Erinevus kleepuvate ja mittekleepuvate boonuste vahel

Nagu varem mainitud, ei saa kleepuvaid boonuseid välja võtta. Kui saate selle kätte ja alustate mängimist, lisatakse teie kasiino konto saldole boonussumma. Kui aga otsustate oma võidud välja maksta, lahutatakse kleepuv boonus kogusummast.

Näiteks kui saite 100 dollari suuruse boonuse ja võitsite 500 dollarit, saate väljamakse taotlemisel välja võtta ainult 400 dollarit (500–100 dollarit). Mahaarvatud summa jääb kasiinole, kuna seda peetakse sularahaks mittekasutatavaks.

Mittekleepuvad boonused anda mängijatele võimalus välja võtta nii boonussumma kui ka sellega seotud võidud. Nende boonuste suhtes kehtivad tavaliselt konkreetsed läbimängimisnõuded või läbimängimistingimused. Näiteks kui saate 100-dollarise mittekleepuva boonuse 30-kordse läbimängimisnõudega, peate nõuete täitmiseks tegema 3000 dollari suuruse panuse (100 x 30 dollarit), et avada võimalus boonuse ja kogunenud võitude väljavõtmiseks.

Selle boonuse peamine eelis on see, et see võimaldab mängijatel oma raha üle paremini kontrollida. Kuna boonuse summat hoitakse eraldi boonussaldos, saate seda oma sissemakstud rahast eristada. See eraldamine aitab teil jälgida oma praegust saldot ja teha kindlaks, millal olete läbimängimisnõuded täitnud.

Erinevat tüüpi kleepuvad boonused

Kleepuvaid boonuseid saab lisaks nende tingimuste ja tingimuste alusel liigitada erinevatesse tüüpidesse. Mõned neist hõlmavad järgmist:

  • Phantom Sticky boonus: Seda tüüpi boonus kaob teie kontojäägilt pärast väljamaksetaotluse esitamist, jättes alles ainult teie ülejäänud võidud.
  • Panustamisjärgne kleepboonus: Sellisel juhul kantakse kleepboonus teie kontole pärast seda, kui olete oma sissemakstud raha kasutades täitnud läbimängimisnõuded. Boonust ei saa pärast lisamist eemaldada; ainult kasumit saab välja võtta.
  • Ajapõhine kleepuv boonus: Selline stiimul on saadaval ainult piiratud aja jooksul. Kui seda etteantud aja jooksul ei kasutata, kaotatakse boonus.

Järeldus

Kleepuvate ja mittekleepuvate boonuste erinevuse mõistmine on teadlike otsuste tegemisel ülioluline hasartmängud uutes online kasiinodes. Kleepuvad boonused pakuvad pikemat mängimist ja võimalust võita suuremaid summasid, kuid neid ei saa välja võtta. Teisest küljest pakuvad mittekleepuvad boonused paindlikkust nii boonuse kui ka sellega seotud võitude väljavõtmisel pärast nõutavate läbimängimistingimuste täitmist.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Mis on kleepuv ja mittekleepuv boonus?

Fraasid "kleepuv" ja "mittekleepuv" kirjeldavad, kas boonust saab välja võtta. Kleepuvat boonust ei saa välja võtta ja see arvatakse teie võitudest maha, kui taotlete väljamakset. See on mõeldud teie mängu täiustamiseks ja rohkemate võiduvõimaluste pakkumiseks. Mittekleepuva boonuse saab välja võtta, kui olete täitnud kindlaksmääratud läbimängimisnõuded. Seda hoitakse teie sissemakstud vahenditest eraldi, mis võimaldab teil pärast nõuete täitmist boonuse summa ja kõik sellega seotud võidud välja võtta.

Kust leida üksikasju (mitte)kleepuvate boonuste kohta?

Kleepuvate ja mittekleepuvate boonuste kohta üksikasjaliku teabe leidmiseks võite tutvuda boonuseid pakkuva online-kasiino või hasartmänguplatvormi tingimustega. Need üksikasjad esitatakse tavaliselt kasiino veebisaidil, sageli jaotises "Pakkumised" või "Bonused". Võimalike nõuete, piirangute ja piirangute teadvustamiseks on ülioluline iga boonusega seotud tingimused ja tingimused korralikult läbi lugeda ja neist aru saada. Lisaks võivad kasiino klienditoe esindajad anda nende boonuste kohta täiendavaid selgitusi ja abi.

Kas ma saan kleepuva boonuse teisendada mittekleepuvaks boonuseks?

Ei, kleepuvaid boonuseid ei saa konverteerida mittekleepuvateks boonusteks. Kleepuva boonuse olemus on selline, et seda ei saa välja võtta. See on loodud teie mängu täiustamiseks ja täiendava võiduvõimaluse pakkumiseks, kuid seda ei saa teie võitudest eraldi välja võtta.

Kas ma saan taotleda korraga nii kleepuvaid kui ka mittekleepuvaid boonuseid?

Jah, uued online kasiinod võivad pakkuda samaaegselt nii kleepuvaid kui ka mittekleepuvaid boonuseid. Kuid oluline on iga soodustuse tingimused hoolikalt läbi lugeda, sest nende kombineerimisel võivad olla teatud piirangud või piirangud. Mõned kasiinod võivad enne teise boonuse taotlemist või kasutamist nõuda ühe boonuse läbimängimisnõuete täitmist.

5 peamist boonust, mida pakuvad uued hasartmängusaidid

5 peamist boonust, mida pakuvad uued hasartmängusaidid

Boonustest on saanud salakaste, mis muudab uutel hasartmängusaitidel mängimise veelgi ahvatlevamaks. Need on nagu lisatõuge õnnele, mida te ei teadnud, et vajate. Selles artiklis sukeldume pea ees nende värske näoga hasartmänguplatvormide pakutavate boonuste valdkonda. Alates uutele tulijatele mõeldud tervitusboonustest kuni tasuta keerutusteni, mis hoiavad rullikuid pöörlemas, avastame viis peamist stiimulit, mis muudavad teie veebikasiino kogemuse tõeliselt eriliseks. Olgem siis valmis avastama hüvede ja preemiate maailma, mis ootavad teid ühe nupuvajutusega.

Boonuste kasutamine uutes veebikasiinodes: eelised ja puudused

Boonuste kasutamine uutes veebikasiinodes: eelised ja puudused

Kuna digitaalne valdkond areneb edasi, kerkivad esile uued online kasiinod, mis pakuvad entusiastlikele mängijatele palju võimalusi. Üks suurepärane aspekt, mis nende värskete hasartmänguplatvormidega sageli kaasneb, on uute kasiinoboonuste kättesaadavus. Need preemiad on muutunud võrguhasartmängude maailmas põhiliseks, lummades mängijaid lisaraha, tasuta keerutuste ja muude põnevate hüvedega. 

Eksklusiivsed uued kasiinoboonused ja pakkumised

Eksklusiivsed uued kasiinoboonused ja pakkumised

Kui teile meeldib mängida uutes online kasiinodes, siis teate kindlasti, et paljud neist pakuvad erinevaid boonuseid uute klientide meelitamiseks. Eksklusiivsed boonused ulatuvad tavapakkumistest kaugemale ja annavad mängijatele eksklusiivse juurdepääsu eripreemiatele. Need hüved lisavad veebikasiino kogemusele täiendava põnevuse ja väärtuse, muutes selle mängijatele veelgi rahuldust pakkuvamaks. Selles artiklis süveneme uute eksklusiivsete veebikasiino boonuste ja kampaaniate valdkonda, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et pakkuda mängijatele veelgi ahvatlevamaid auhindu ja eeliseid. 

Kas uued online-kasiinod pakuvad paremaid boonuseid kui vanad?

Kas uued online-kasiinod pakuvad paremaid boonuseid kui vanad?

iGamingu teekonna alustamine hõlmab kriitiliste valikute tegemist, millest üks on uute ja tavaliste online kasiinode vahel otsustamine. Just siin tuleb mängu nende boonuste ja kampaaniate eripära. Juhendame teid funktsioonide, piirangute ja mängukogemuse jaoks oluliste boonuste hankimise peamiste üksikasjadega.

Kuidas leida ja taotleda parimaid uusi kasiinoboonuseid

Kuidas leida ja taotleda parimaid uusi kasiinoboonuseid

Kas olete innukas kasiinoentusiast, kes otsib parimaid veebikasiinode pakkumisi ja uusi saadaolevaid kasiinoboonuseid? Ära enam otsi! See artikkel on loodud selleks, et aidata teil navigeerida uute online kasiinode põnevas maailmas ja hankida kõige väärtuslikumad boonused. 

Parimad uued kasiinoboonused High Rolleridele

Parimad uued kasiinoboonused High Rolleridele

Kogenud mängijate ja kõrgete mängijate jaoks on parimate uute online-kasiinoboonuste leidmine teie mängukogemuse parandamise ja võitude maksimeerimise võti. Selles artiklis süveneme osavate mängijate maailma, uurime, kuidas saada high rolleriks, parimaid boonusvõimalusi, mis on saadaval ainult kõrgetele mängijatele, ja nende saamise samm-sammulist protsessi. 

Parimad uued online-kasiino boonused algajatele

Parimad uued online-kasiino boonused algajatele

Tere tulemast uute online kasiinode põnevasse maailma! Algajana võite tunda, et teile pakutavate võimaluste rohkus on teid hämmingus. Sellepärast oleme siin selleks, et juhendada teid läbi ühe võrguhasartmängude kõige köitvama aspekti – kasiinoboonused.