Parimad krüptokasiino boonused 2022. aastal

Boonused

2022-02-17

Katrin Becker

Internetikasiinode plahvatusliku kasvuga pakub hasartmängutööstus nüüd panustajatele seda, mida nad ei teadnudki, et neil on vaja; krüptoennustused. Digitaalset valuutat aktsepteerivad kasiinod pakuvad paremaid kogemusi turvalisemate ja kiiremate maksealternatiividega. Lisaks tagavad need anonüümsuse, mida iga panustaja veebis hasartmänge mängides väärib.

Parimad krüptokasiino boonused 2022. aastal

Need huvitatud uutest online kasiinodest kuid kes peavad traditsioonilisi pangandusmeetodeid pisut keeruliseks, peaksid proovima krüptohasartmänge. Veelgi enam, digitaalsete valuutadega raha deponeerimine lisab krüptohasartmänguboonuste võrrandile lõbususe elemendi.

Mis on krüptoboonused veebikasiinodes?

Krüptoboonused on sooduspakkumised raha deponeerimiseks krüptovaluutadega, sealhulgas Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, Litecoin ja Dogecoin. 

Mõned veebikasiinod on spetsiaalselt loodud maksete töötlemiseks krüpto kaudu. Boonuspakkumised on saadaval erinevates mängudes, alates ruletist, klassikalistest slotikatest, kenost, pokkerist ja blackjackist ning lõpetades kraapekaartidega. Nagu oodatud, kaasneb iga boonusega teatud läbimängimisnõuded. Siin on ülevaade kõige populaarsematest krüptoboonustest.

1. Tervitusboonus

Uued mängijad saavad krüptokasiinosse registreerumisel selle boonuse sissemakse protsendi, näiteks 100% mängu. Oletame, et uus mängija teeb sissemakse 50 dollarit ja tervitusboonus on 200%. Sait lisab veel 100 dollarit, andes mängijale algpangaks 150 dollarit.

2. Sissemakseta tasuta keerutused

Enamik krüptokasiinosid jagab uusi kliente tasuta keerutustega juba enne summa sissemaksmist. Tasuta keerutused on viis, kuidas julgustada mängijaid hiljem sissemakseid tegema ja pärisraha panuseid avama. Tasuta keerutused on ainulaadsed, kuna need võimaldavad mängijatel proovida online-kasiinomänge ilma oma rahaga riskimata. Näiteks 25 tasuta keerutust tähendab, et mängija saab pesa 25 korda tasuta keerutada.

3. Krüptokasiino sissemakse boonus

Sissemakseboonust pakutakse mängijatele (uutele ja tavalistele), kes otsustavad oma pangarolli raha lisada. Krüptokiinol on tavaliselt mänguboonus esimesel, teisel ja kolmandal sissemaksel. See võib olla osa tervituspakkumisest. Sellega kaasnevad üldjuhul tasuta keerutused. 

Hea näide on Bitcoini kasiino, mis pakub 150% sissemakseboonust kuni 3BTC-ni pluss 150 tasuta keerutust teisel sissemaksel 30-kordse läbimängimise tingimusel. Mängija peab enne oma boonusrahast võitude saamist panustama 30 korda. Oluline tegur on see, et mängija peab lisama minimaalse sissemakse summa, et saada selle boonuse jaoks õigus.

4. Laadi boonused uuesti

Taaslaadimisboonus on püsiv pakkumine enamikus online krüptokiiinodes, erinevalt sissemakseboonusest, mis kehtib kolme esimese sissemakse puhul. Siin saavad krüptomängijad oma sissemakseid uuesti laadides täiendavat boonusraha. Pakkumine moodustab protsendi deposiidist ja on maksimaalselt piiratud.

Mõnikord on taaslaadimisboonused saadaval teatud päevadel või erilistel sündmustel, näiteks mängija sünnipäeval. Teised on meili teel saadetud üllatusboonused. Näiteks kehtib 30% reedene taaslaadimisboonus kuni 5 ETH esimesele sissemaksele, mille tavamängija teeb igal reedel Ethereumi kasutades. 

Seega, kui mängija teeb reedel 10 ETH sissemakse, vastab kasiino sellele 30%, seega kulmineerub see 3 ETH-ga. See toob panuste kogusaldo 13 ETH-ni.

Krüptokasiinod käivituvad aeg-ajalt. See sait annab ülevaate ja hindab parimaid krüptovaluutadega veebikasiinosid. Selle platvormi kaudu registreerudes leiavad mängijad eksklusiivsed boonuskoodid.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised