Litsentsid

Kuna veebikasiinode arv kasvab üle maailma, võivad mängijad küsida: kuidas me teame, et uus online kasiino või hasartmängusait on legitiimne? Noh, siin tulevad mängu litsentsid. Paljud litsentse väljastavad asutused tegutsevad kogu maailmas, samas kui mõned tegutsevad kohalikul/riiklikul tasandil valitsuse kontrolli all.

Uus online-kasiino, millel on litsentse väljastavate asutuste akrediteering, näitab oma legitiimsust. See annab potentsiaalsetele klientidele kindlustunde, et sait töötab seaduste ja määruste kohaselt, ning kaitseb pettuste eest. Üldiselt on platvorm, millel on mitu litsentsi, turvaline koht pakutavates hasartmängudes osalemiseks.

Hasartmänguametite ja -litsentside eesmärkMiks kontrollida hasartmängulitsentsi?Populaarsed mängulitsentsid
DGOJ Spain

Hispaanias on veebikasiinosid alates 2011. aastast reguleerinud hasartmängude reguleerimise peadirektoraat DGOJ. Hispaania uutel veebikasiinodel peab tegutsemiseks olema üks kahest litsentsist. Esimene on üldlitsents, teine erilitsents.

Kuva rohkem...
Kuidas Michael Owen rikkus Ühendkuningriigi hasartmängureegleid?
2022-07-06

Kuidas Michael Owen rikkus Ühendkuningriigi hasartmängureegleid?

Siin blogis kirjeldan põhjuseid miks endise jalgpallisensatsiooni Michael Oweni tegevus rikkus Ühendkuningriigi seadusi. Staar, keda kritiseeriti krüptokasiino reklaamide säutsumise eest, mis ei registreerunud Ühendkuningriigi hasartmängukomisjonis, rikkus hasartmängureegleid. 

Kuidas mõjub Saksa uus seadusandlus online -kasiinodele?
2021-11-11

Kuidas mõjub Saksa uus seadusandlus online -kasiinodele?

Saksamaa on reageerinud online -kasiinomängijate arvu tohutule kasvule selle piirkonna uute õigusaktidega. Saksamaa riikidevaheline hasartmängude leping (ISTG) avaldab litsentseeritud kasiinodele tugevat mõju. Kuigi hiljutine muudatus või eeskirjad leevendaksid teatud litsentsiga kasiinode piiranguid, võib see mõjutada litsentseerimata kasiinoturgu.

Milline on parim uus online -kasiino?
2021-03-21

Milline on parim uus online -kasiino?

Neid on ülekaalukalt uued kasiinod kerkib esile iga päev. Iga sait pakub erinevaid funktsioone, muutes turu parima leidmise raskemaks. Faktid on õiged alused uue kasiino valimiseks. See hõlmab mitmeid muutujaid ja mängija vajadusi.

Hasartmänguametite ja -litsentside eesmärk

Hasartmänguametite ja -litsentside eesmärk

Olenevalt mängija elukohariigist on hasartmänguameti eesmärk kontrollida online-kasiinode operaatoreid, tagades, et nad tegutsevad vastavalt jurisdiktsioonis kehtivatele seadustele ja määrustele. Mõned hasartmänguasutused tegutsevad ka rahvusvaheliselt, sõltumata ühestki valitsusest ja jälgivad hasartmängude veebisaite valdkonna reeglite ja parimate tavade koodeksite rikkumiste suhtes. tagades, et mängud kulgevad õiglaselt ja mängijatele makstakse kõik võlgu olevad võidud.

Hasartmänguametid kasutavad litsentse, et näidata, et platvormid on nõuetekohaselt registreeritud ja järgivad nende poolt ette nähtud eeskirju ja õigusnorme. Mängijad saavad enne a.-ga registreerumist otsida neid litsentse legitiimsuse kindlakstegemiseks uus online kasiino. Valitsuse sanktsioneeritud hasartmänguasutustel on tavaliselt neile antud jõustamisvolitused, mis võimaldavad neil sanktsioone määrata või sulgeda mis tahes hasartmänguäri, mis ei järgi eeskirju, tagades mängijate alati turvalisuse.

Hasartmänguametite ja -litsentside eesmärk
Miks kontrollida hasartmängulitsentsi?

Miks kontrollida hasartmängulitsentsi?

Väljakujunenud ja uute kasiinode hasartmängulitsentside kontrollimine veebis on tõhus viis ettevõtte seaduslikkuse tagamiseks, mitte lihtsalt pettuseks. Mängija seisukohast on oluline kontrollida pakkuja hasartmängulitsentse, et nad saaksid olla kindlad, et neile makstakse kõik võlgnetavad võidud ja nende andmeid hoitakse turvaliselt.

Mängijad saavad ka neid litsentse kontrollida, et teha kindlaks, kas uued kasiinomängud, mida mängida Interneti-kasiino pakutavad mängud kuuluvad valdkonna parimate tavade hulka ja neid juhitakse õiglaselt – või lihtsalt öeldes, et mängud ei oleks ebaõiglaselt võltsitud.

Teatud jurisdiktsioonidest pärit mängijate suhtes kehtivad ka rangemad seadused ja eeskirjad kui teistes piirkondades. Mõned riigid piiravad tugevalt hasartmängutegevust, piirates mängijaid riigis registreeritud veebisaitidega. Sellistel juhtudel väljastavad valitsusasutused seaduslikult registreeritud kasiinodele kohalikud litsentsid, mida mängijad võivad soovida kontrollida, et nad teaksid, et nad ei riku teatud saidil mängides ise ühtegi seadust.

Miks kontrollida hasartmängulitsentsi?
Populaarsed mängulitsentsid

Populaarsed mängulitsentsid

Ühendkuningriigi hasartmängukomisjon: volitused on antud Ühendkuningriigi hasartmängukomisjon 2005. aasta hasartmänguseadusega on see reguleeriv asutus loonud rahvusvahelise maine, mis pälvib talle austuse võrgumängude maailmas. Mängijad ja kasiinod kogu maailmas, mille ülesanne on reguleerida hasartmänguäri, tagades õigluse, mängijate ohutuse, alaealiste kaitse ja rahapesu tõkestamise, otsivad regulaarselt selle asutuse väljaantud litsentside legitiimsust ja usaldust. Komisjonil on veebikasiinode jaoks ranged reeglid, mida järgitakse rangelt.

Malta mänguamet: asutati 2001. aastal, et jälgida hasartmängutegevust Maltal, sealhulgas teistel rahvusvahelistel territooriumidel asuvate ja teistelt territooriumidelt juhitavate operaatorite üle. Amet pakub nelja erinevat litsentsi, mis sõltuvad toimuva hasartmängu liigist. Spordiennustused, loteriid ja online slotid on vaid mõned mängukategooriatest, mis kuuluvad MGA. Amet püüab kaitsta mängijate õiglust ja turvalisust.

Mani saare hasartmängude järelevalve komisjon: sõltumatu seadusjärgne juhatus Mani saare hasartmängude järelevalveamet asutati 1962. aastal ja on sellest ajast alates teeninud maine oma eeskirjade jõulise ja tõhusa rakendamise eest. Ameti eesmärk on kaitsta mängijaid saarel maapealsetes ja veebikasiinodes, tagades, et alaealised ei pääseks hasartmängudele juurde ning et operaatorid korraldaksid mänge õiglaselt ja maksaksid kõik võidud välja.

Populaarsed mängulitsentsid