DGOJ Spain

Hispaanias on veebikasiinosid alates 2011. aastast reguleerinud hasartmängude reguleerimise peadirektoraat DGOJ. Hispaania uutel veebikasiinodel peab tegutsemiseks olema üks kahest litsentsist. Esimene on üldlitsents, teine erilitsents.

Organisatsioon vastutab hasartmängutavade jälgimise ja kontrollimise, litsentsitaotluste menetlemise ja tasude haldamise eest. Samuti pakuvad nad vaidluste lahendamise teenust klientidele, kellel on olnud probleeme mis tahes litsentseeritud operaatoriga.

Oluline on märkida, et DGOJ ei reguleeri loteriisid, mida juhitakse ja kontrollitakse eraldi.

DGOJ Spain
DGOJ litsentsimise ulatusKuidas teada saada, kas uus online-kasiino on DGOJ-litsentsiga?
Erik Kask
WriterErik KaskWriter

DGOJ litsentsimise ulatus

Üldlitsents võimaldab kasiinol pakkuda kihlvedusid ja muid hasartmänge, näiteks võistlusi Hispaanias. Neid väljastatakse 10 aastaks, kuid siis on kasiinol võimalus seda pikendada veel 10 aasta võrra.

Erilitsents tähendab, et kasiino saab pakkuda kõiki reguleeritud mänge, mis on hõlmatud üldlitsentsiga. Kasiinol peab erilitsentsi saamiseks olema üldlitsents ja selle võib väljastada ühest kuni viie aastani. Pärast seda on vajadusel võimalik pikendada.

DGOJ-lt vastavate litsentside saamiseks võib kasiino oodata kuni kuus kuud. See annab ajutise litsentsi ja seejärel võib lõpliku litsentsi andmiseks kuluda veel neli kuud.

Kvalifikatsiooninõuded

Litsentside saamiseks peavad kasiinod vastama konkreetsetele kriteeriumidele. Nende kvalifitseerumiseks on mitmeid juriidilisi ja rahalisi nõudeid. Samuti on olemas mõned tehnilised näitajad, näiteks kasiinot juhtivate inimeste töökogemus ja organisatsiooni üldine personalistruktuur. Kasiino peab litsentsitaotluse läbivaatamisel esitama tõendid selle kohta, et nad vastavad DGOJ nõuetele.

DGOJ uurib ka operaatoreid, kellel ei ole litsentsi, ja võtab vajadusel jõustamismeetmeid, kui ettevõtted tegutsevad väljaspool seadust. Lisaks peavad kõik veebikasiinod Hispaanias tegutsedes tasuma DGOJ-le. Makseid on erineval tasemel ja need jäävad vahemikku 2500–38 000 eurot.

Kuidas teada saada, kas uus online-kasiino on DGOJ-litsentsiga?

Et teada saada, kas a uus online kasiino Hispaanias on DGOJ litsents, saate kontrollida hasartmängude reguleerimise peadirektoraadi ametlik veebisait. Seal on link pealkirjaga "Litsentsitud operaatorid". See annab teile nimekirja kõigist kasiinooperaatoritest, kes saavad Hispaanias legaalselt tegutseda. Samas on kasiinodel ka nõue lisada oma veebilehele neli logo. Need on logod, mis esindavad alaealiste mängijate keelustamist, vastutustundliku hasartmängu logo ja turvalise veebisaidi logo.

Kui mõne kasiinooperaatoriga on probleeme, saavad kliendid minna DGOJ-i kaebuste jaotisesse ja täita oma veebivormi. Seejärel järgib organisatsioon oma protsessi, et aidata probleemi lahendada.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask