Loetelu 10 uutest turvalistest PaysafeCard online-kasiinodest

Viimastel aastatel on uute online kasiinode sissemaksemeetodid märgatavalt paranenud. Sellest hoolimata on ühiskond enamiku veebimakseviiside suhtes endiselt skeptiline. Tänapäeval eelistavad enamik veebipoest ostlejaid, sealhulgas mängurid, kasutada ettemakstud kaarte, nagu paysafecard. See ettemakstud kaart on oma erakordse turvalisuse tõttu saanud paljude uute online-kasiinode lemmikuks.

Paysafecard on veebipõhise ettemaksega makseviiside teerajaja. Lisaks on kaardid saadaval tuhandetes veebipoodides. Seetõttu leiavad online-hasartmängurid, kes otsivad oma uute kasiinode jaoks turvalist ja mugavat makseviisi, ideaalset paysafecardi. Loe edasi, et näha, miks see kaart on üks juhtivaid sissemaksemeetodeid kasiinodes kogu maailmas.

Loetelu 10 uutest turvalistest PaysafeCard online-kasiinodest
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Mis on paysafecard?

Paysafecard on juhtiv ettemaksemeetod, mis on muutunud populaarseks uute veebikasiinode seas. See pakub turvalist ja turvalist ettemaksumeetodit veebitehingute jaoks. See on ideaal hoiuse meetod kasiinodes kogu maailmas. Selle kaardiga saavad online-hasartmängurid hõlpsasti oma uude online-kasiinosse raha sisse kanda.

Lisaks ei nõua paysafecard kasutajatelt pangaandmete jagamist saitide vahel. Lisaks saavad kasutajad kasutada tasuta mobiilirakendust Androidi ja iOS-i seadmetele. See võimaldab neil oma koode ühes kohas salvestada. Samuti saavad kasutajad teha mobiilirakenduste QR-koodide kaudu otsemakseid. Paysafecardi mobiilirakendus võimaldab kasutajatel koheselt kontrollida mitme koodi saldot.

Üks peamisi põhjusi, miks paysafecard on online-hasartmängijate seas populaarne, on see, et nad jäävad veebis tehinguid tehes anonüümseks. Kasutajad ei pea oma uutes kasiinodes veebis tehingu sooritamisel isiklikku teavet jagama. Neil on vaja ainult kaardiga kaasas olevat 16-kohalist koodi.

Kuna kaardi maksimaalne limiit on 100 dollarit, saavad kasutajad piirata, kui palju nad võivad kulutada või kaotada, kui nad puutuvad kokku mis tahes vormis pettusega.

Mängijatele, kes otsivad kiiret, turvalist ja mugavat makseviisi uued online kasiinod, on vastuseks paysafecard. Samuti aitab see neil piirata oma võrgumängudega seotud ülekulutusi.

Deposiit paysafecardiga

Paysafecard on online-hasartmängijate jaoks üks ihaldatumaid ettemakstud makseviise. Hea uudis on see, et paysafecardi vautšerid on saadaval enam kui 650 000 müügipunktis üle maailma. Seega, kui keegi otsustab oma uues online kasiinos kasutada paysafecardi, on tema esimene ülesanne külastada paysafecardi müüjat, kas veebis või füüsiliselt.

Pärast müügipunkti külastamist palutakse kasutajal sularaha vahetada 16-kohalise PIN-koodiga paysafecardi vastu. Kaardid on saadaval $ 100, $ 50, $ 25 ja $ 10. PIN-kood on nende kaardinumber ja see on see, mille nad oma uude online-kasiinosse sisestavad. Kasutajad saavad korraga osta maksimaalselt kümme paysafecardi PIN-koodi.

Kaartide ostmisel ei küsi müüja isikuandmeid, näiteks isiku krediitkaardi numbrit. Ostja peaks vaid salvestama või kaitsma oma 16-kohalise PIN-koodi. Pärast 16-kohalise PIN-koodi saamist saab online-mängur oma uude online-kasiinosse sisse logida ja esitada selle maksena. Samuti saavad kasutajad külastada paysafecardi veebisaiti ja kontrollida oma kaardi saldot.

Paysafecard on kiire ja sujuv seda aktsepteerivates kasiinodes. Olenemata sellest, kas tegemist on väljavõtmise või sissemaksega, võtab kogu protsess harva aega kauem kui minut.

Pidage meeles, et ainult üle 18-aastastel isikutel on seaduslikult lubatud kasutada paysafecardi kihlveosaitidel. Lisaks kaardi kasutamisele internetipanustamiseks saavad kasutajad selle kaardi kellelegi teisele kingituseks osta.

Kuidas teha paysafecardiga väljamakset?

Mõned makseviisid aktsepteeritakse uutes kasiinodes sissemaksete tegemiseks, kuid neid ei saa kasutada väljamaksmiseks. See võib muutuda tülikaks, kuna enamikul mängijatel on tehingute tegemiseks tavaliselt üks eelistatud meetod. Paysafecardi kasutamise eeliseks on see, et sellega saab teha nii sissemakseid kui ka väljamakseid.

Väljamaksed on kiired ja kohesed ning mängija paysafecardi kajastamiseks kulub vaid 24 tundi.

Usaldusväärsed paysafecardi kasiino saidid

Tänu paljudele eelistele on paysafecard online kasiinodes peaaegu üldiselt aktsepteeritud. Kasiinosid, mis aktsepteerivad makseviisina paysafecardi, enam arvesse ei võeta. Tegelikult on lihtsam leida neid, kes seda aktsepteerivad, kui neid, kes selle tagasi lükkavad.

Sellegipoolest peavad mängijad valima endale sobivad uued online-kasiinod. Alustuseks on mängijal soovitatav valida kasiino, millel on tema riigis või piirkonnas seaduslikult lubatud tegutseda. Enamik kasiinosid teavitab mängijat, kui ta proovib sisse logida, kui piirkonnas, kust nad sisse logitakse, kehtivad teatud piirangud.

Turvalised Paysafecardi kasiinod

Lisaks juriidilistele probleemidele peaks mängija alati mängima kasiinos, mis tagab nende turvalisuse ja turvalisuse. Nii teie raha kui ka suhtlus peaksid olema turvalised ja konfidentsiaalsed. Arvustuste lugemine paljastab sageli, kas kasiinol on turvaprobleeme.

Turvalisuse näitaja on ka krüpteerimissertifikaadiga veebisaidi olemasolu. Näiteks kõik siin loetletud saidid kasutavad täielikku krüptimist. See tähendab, et kolmandad osapooled ei saa edastamise ajal midagi, mida saidiga jagatakse. Lihtne viis turvalise saidi tuvastamiseks on kontrollida, kas sellel on https- või HTTP-aadress. Esimene on turvaline, samas kui teine võib teid turvariskidele seada.

paysafecardi ajalugu

Paysafecard alustas oma tegevust Austrias, kus see käivitati 2000. aastal. See oli nelja austerlase vaimusünnitus, kellel oli unistus muuta rahaülekanded tõhusamaks. IBM-i toetatud ettevõte sai kohe populaarseks ja laienes peagi 2004. aastal Saksamaale.

Edu jätkus ja 2005. aastal laienes paysafecard EL-i toetusel Ühendkuningriiki, Hispaaniasse, Slovakkiasse, Sloveeniasse ja Kreekasse. See määras kasvutempo ja 2020. aastaks jõudis see enam kui 40 riigis üle maailma. Paysafecard võttis sarnased ettevõtted, Ukashi ja Wallie, üle enne, kui Skrill selle 2015. aastal omandas.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask