Loetelu 10 uutest turvalistest Skrill online-kasiinodest

Skrill on digitaalsete rahakottide tööstuses üks levinumaid nimesid. Ettevõte pakub kasutajatele kiireid ja turvalisi makseid madalate tasudega. See on üks parimaid elektroonilisi rahakotte, kui rääkida e-kaubandusest ja rahvusvahelistest rahaülekannetest üldiselt.

Mängurina on oluline otsida uusi veebikasiinosid usaldusväärsete veebimaksete pakkujatega. Usaldusväärsete pakkujatega võivad mängijad olla kindlad, et nende sissemaksed on kiired ja tehingumäärad on soodsad. Oluline on see, et sellised makseplatvormid võtavad veebiturvalisust tõsiselt. Üks usaldusväärsemaid e-rahakoti sissemakse meetodeid, mida veebikasiinodes kasutatakse, on Skrill.

Loetelu 10 uutest turvalistest Skrill online-kasiinodest
Mis on Skrill?Deposiit SkrilligaKuidas Skrilliga väljamakset tehaSkrilli ajaluguUsaldusväärsed Skrilli kasiino saidid
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Mis on Skrill?

Skrill on digitaalne mitme valuuta rahakott, mis võimaldab kasutajatel veebis maksta, raha saata ja vastu võtta. Ettevõte kuulub ja seda haldab Paysafe Payment Solutions Limited, millel on mitu rahvusvahelist litsentsi, mis võimaldavad sellel rahvusvaheliselt tegutseda. Täna teenindab eWallet enam kui 20 miljonit kasutajat enam kui 120 riigis.

Skrill on auhinnatud fintech-ettevõte, mis on võitnud mitmeid mainekaid auhindu, sealhulgas 2019. aastal Juniper Researchi parima digitaalse rahakoti auhinna Future Digital Awardsil ja parima veebimaksete lahenduse – tarbija maksete auhindade jagamisel.

Tõepoolest, Skrill on fantastiline sisse- ja väljamaksemeetod, eriti uued online kasiinod. See sobib ideaalselt mänguritele, kes otsivad kiiret ja soodsat sissemaksevõimalust.

Deposiit Skrilliga

Skrill on üks parimaid makseviise, mida kasutatakse veebikasiinodes raha sissemaksmiseks. Protsess on lihtne, kõigis uutes kasiinodes sama ja sobib esmakordsetele kasutajatele. See makseviis toetab nii mobiilset kui ka lauaarvutit, mobiilivalikul on spetsiaalne rakendus.

Skrilli kasutamise hüppeline kasv kasiino sissemaksete tegemisel on tingitud mitmest tegurist:

  • Skrill on legitiimne veebimaksesüsteem, mida usaldab üle 20 miljoni kasutaja. Ettevõte on täielikult litsentseeritud ja seda toetab isegi Ühendkuningriigi finantsjuhtimisamet. Sellegipoolest võivad mängurid alati rahus olla, kui nad tegelevad legitiimse fintech-asutusega.

  • Skrill on tasuta kasutatav. Mängijad saavad kontosid registreerida tasuta – konto hooldustasusid pole. Kui rääkida tehingutasudest, siis Skrill on konkurentidega võrreldes üsna soodne.

  • Teine kasiinokontole Skrilliga raha sissemakse eelis on kiirus. Skrilliga saavad mängijad registreeruda nendes uutes kasiinodes veebis ja pääseda mängu mõne minutiga. Tavaliselt kulub Skrilli sissemakse tegemiseks minuteid, kuigi see võib võtta kauem aega, mõnel üksikul juhul kuni mitu tundi.

  • Skrill on hasartmängukeskne veebimakseteenuse pakkuja. eWalletil on palju stiimuleid, mis on kohandatud mänguritele, kes kasutavad tehingute tegemiseks makseviisi. Nende eeliste hulka kuuluvad sissemakseboonused, madalamad rahaülekande tasud ja tulus lojaalsusprogramm.

Kuidas Skrilliga väljamakset teha

Võitude väljavõtmise protsess on lihtne. Nii nagu sissemaksed on kiired, on kiired ka väljamaksed. Niipea kui turvakontroll on lõppenud, on mängijatel raha Skrilli kontol. Tänu kõrgetele turvameetmetele on kogu mängija teave turvaline ja nende tehingud on jälgimatud.

Samuti on oluline märkida, et väljamaksetasusid ei võeta. Kui mängija kontol on raha, saab ta kogu summa välja võtta.

Skrilli ajalugu

Esialgu alustas Skrill Moneybookersina 2001. aastal ja alles 2008. aastal alustas see ametlikult. 2007. aastal ostis ettevõtte Investcorp, mil ettevõte oli end Euroopas üheks parimaks e-rahaks seadnud. 2010. aastal oli see Ühendkuningriigi kõige kiiremini kasvav eraettevõte. 2011. aastal nimetati ettevõte uueks nimeks Skrill ja hiljem omandas selle Optimal Payments.

2018 oli mängumuutus, sest Skrill käivitas rahvusvahelise rahaülekandeteenuse ja krüptovaluutateenuse. Hiljem, 2019. aastal, lisandus Skrilli tulus kliendilojaalsusprogramm KNECT. Kõik need tegurid on fintech-ettevõtte edule oluliselt kaasa aidanud.

See on kogunud populaarsust paljude kasutajate ja eriti online kasiinode ja spordiennustajate seas. Seetõttu nõustuvad paljud operaatorid selle kasutamisega.

Usaldusväärsed Skrilli kasiino saidid

Kuna tegemist on populaarse makseviisiga, pole üllatav, et tänapäeval aktsepteerivad kasiinod mängijaid, kes seda kasutavad. Tänu sellele saavad panustajad nautida mis tahes online kasiino mäng Skrillil on litsentsid mitmetes riikides ja föderaalasutustes, mis näitavad nende vastutust.

Samamoodi, kui mängija valib mängimiseks uue online-kasiino, on oluline kontrollida oma litsentsi. Mängija peaks turvalisuse tagamiseks tagama, et tema valitud kasiinol on litsentsid ja ta saab oma riigis tegutseda. Mängija saab sellisel saidil panustada ilma millegi pärast muretsemata, kuna ta võib olla kindel, et kasiinod on seaduslikud ja saavad äparduste korral saidiga ühendust võtta.

Turvalisus Skrill kasiinodes

Uues Skrill online kasiinos panustades soovivad mängijad olla kindlad, et kogu teave, mida nad nendega jagavad, on turvaline. Heal kasiinosaidil on meetmed oma kasutajate kaitsmiseks ja sellel on sellised turvavõimalused nagu krüptimine või SSL. See tagab, et kõik andmed, mida kasiino ja klientide vahel jagatakse, jäävad puutumatuks.

Alati, kui mängija registreerub veebikasiinosse, peaks ta kontrollima, kas tal on täielik litsents ja kas tal on olemas usaldusväärsed turvameetmed.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Parimad Skrilli tervitusboonused uutes kasiinodes 2023. aasta juunis
2023-06-07

Parimad Skrilli tervitusboonused uutes kasiinodes 2023. aasta juunis

NewCasinoRank otsib igal kuul alati, et aidata teil leida parimaid tervitusboonuseid. Juunis asus meeskond avastama uusi kasiinosid, mis pakuvad suurepäraseid Skrilli sissemakseboonuseid, millest ei tohiks ilma jääda.