Loetelu 10 uutest turvalistest TrustPay online-kasiinodest

TrustPay on üks esimesi finantsasutusi, mis pakub Euroopa Majanduspiirkonnas (EMP) turvalisi e-kaubanduse makseid. See on maksevõimalus, mis võimaldab teil raha turvaliselt üle kanda, ilma et peaksite oma lemmikmeetodeid muutma.

Seega saavad mängijad teha oma sissemakseid uutesse veebikasiinodesse, kasutades Visa ja MasterCardi krediitkaarte, partnerpankade pangakontosid, PayPali ja paysafecardi vautšereid. Kõik ilma vajaduseta sellel makseplatvormil kontot avada.

TrustPay kohta uutes kasiinodesDeposiit TrustPaygaKuidas TrustPayga välja võttaTurvalisus ja turvalisus TrustPays
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

TrustPay kohta uutes kasiinodes

TrustPay on online makseviis mis asutati 2009. aastal. Ettevõtte peakontor asub Bratislavas, Slovakkias ja pakub oma teenuseid kogu maailmas. See uuenduslik makseviis on võimaldanud kasutajatel turvaliselt tehinguid teha ilma lemmikmaksevalikust loobumata.

Mängurid saavad kasutada TrustPay teha tehinguid oma MasterCardi, VISA, PayPali kontolt, paysafecard vautšerid ja pangakonto. E-rahakott toetab ka otsest pangaülekannet ja tavalist pangaülekannet. Slovakkia keskpank reguleerib TrustPayt ja teostab selle üle järelevalvet.

Mängijad ei pea raha sissemaksmiseks TrustPay kontoga registreeruma uued online kasiinod. Nad nõuavad ainult paysafecardi vautšerit, VIISA kaardi, PayPali konto või a MasterCard TrustPayga maksete tegemiseks.

Mängijad, kes eelistavad kasutada pangaülekandeid, nõuavad aktiivset kontot, mis on märgitud online-kasiino veebisaitidel. Soodsalt võimaldab see e-rahakott ka mängijatel oma võidud kiiresti ja turvaliselt kasiinokontolt või kassast välja võtta. 2014. aasta seisuga võib TrustPay kontol olla minimaalselt 30 eurot.

TrustPay kasutamise peamine eelis on see, et see suurendab toetatavate pankade arvu, et suurendada oma kasutajate maksevõimalusi. Täiendamine läbi PayPal on ka kasulik funktsioon, kuna sellel on palju kasutajaid üle maailma, mis on minimeerinud nii bürokraatiat kui ka riske.

Deposiit TrustPayga

TrustPay kasutamiseks peab sul lihtsalt olema konto ühes parimas uues TrustPay kasiinos. Samuti veenduge, et teil oleks piisavalt raha. TrustPayga saate teha makse otse oma pangakontolt.

Kasiinode sissemaksed on tasuta nii väljakujunenud kui ka uutes Euroopa Liidu riikides tegutsevates online kasiinodes, nagu Tšehhi Vabariik, Eesti ja Slovakkia. Ärge unustage enne jätkamist kontrollida kasiino sissemakse limiiti. Siin on, kuidas seda teha mängida uusi online kasiinomänge selle pangameetodiga.

  • Logige sisse oma kasiinokontole ja külastage kassalehte;
  • Näete sissemakseviiside loendit. Valige TrustPay;
  • Valige makseviis, nt TrustPay kaardimakse, pangaülekanne või TrustPay e-rahakott;
  • TrustPay veebisaidil sisestage arveldusaadress, oma PID, Turingi number ja parool;
  • Oodake, kuni TrustPay volitab makse ja debiteerib teie kontot;
  • Kui ülekanne õnnestub, saate kinnituse.

Enamik TrustPay valikuid hõlbustab viivitamatuid tehinguid, nii et ei pea liiga kaua ootama, kuni raha teie ennustuskontole jõuab. Lisaks ei pea te mingeid tasusid maksma. Kuid kontrollige alati, kas uus online kasiino võtab selle maksevärava kasutamise eest mingeid tasusid. Peaaegu kõik TrustPay uued kasiinod ei võta klientidelt tasu ja kui teil on tehingukulusid, näete seda enne makse kinnitamist kassa juures.

Kuidas TrustPayga välja võtta

TrustPay on kasiinopanganduses suhteliselt uus, kuid paljud mängurid on selle kasiinodeposiitide jaoks omaks võtnud. Sellegipoolest on TrustPay kasiinode suurim puudus see mängijad ei saa selle meetodiga kasiinomakseid taotleda. See aga ei tohiks olla suur probleem, kuna mängijad leiavad igast uuest TrustPay kasiinost hulgaliselt muid mugavaid pangameetodeid.

Täpsed väljamaksevõimalused on internetikasiinoti erinevad. Tavaliselt leiavad mängijad krediitkaardimakseid, otsepangaülekandeid, Skrilli, PayPali, Netelleri ja paysafecardi.

Pangaülekanne on kõige populaarsem viis kasiinovõitude väljamaksmiseks. Kui valite selle meetodi, olge valmis jagama oma pangaandmeid (BIC, IBAN ja kontonumber) uute veebikasiinodega. Sõltuvalt teie finantsasutusest peaksite raha laekuma mõne tööpäeva jooksul.

Turvalisus ja turvalisus TrustPays

TrustPay on Slovakkia keskpanga nõuetekohaselt litsentsitud ja reguleeritud maksevärav. See tähendab, et see on tegutsemiseks läbinud ranged tingimused. Pakkuja on Visa, MasterCardi ja UnionPay liige, mida tunnustatakse kindlate turvameetmete eest. Kõik süsteemi läbivad andmed krüpteeritakse tõhusate meetodite abil. See tagab kasutajate turvalisuse nende uutele online kasiinokontodele raha sissemaksmisel.

Kõik TrustPay protsessid töötavad sertifitseeritud turvalistel platvormidel, mis vastavad PCI DSS-i spetsifikatsioonidele kõige kõrgemal tasemel. Ettevõte on pühendunud konfidentsiaalsete andmete ohutuse tagamisele. Samuti ei näe nad kaardi- ja pangaandmeid ega pääse neile juurde. Seetõttu on see väga turvaline ja usaldusväärne valik mänguritele, kes hindavad privaatsust.

Tänu paljudele aastatepikkusele kaupmeeste ja klientide teenindamisele järgib TrustPay avangardsete turvastandarditega sammu. Lisaks ei nõua TrustPay kasutajatelt selle kasutamise alustamiseks täiendavate kontode avamist. Ja see, et kasiinomängijad ei pea oma pangaandmeid esitama, lisab veel ühe turvakihi, mis minimeerib veebipettuste riski.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask