Pokker

October 2, 2021

2020. aasta 4 suurimat Ameerika võrgupokkerimängijat

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Aasta 2020 esitas maailmale mitmel viisil väljakutse, kuid üks asi jäi samaks. Pokker jätkus.

2020. aasta 4 suurimat Ameerika võrgupokkerimängijat

Aasta 2020 edenedes lõpetas pandeemia ootamatult turniirid enamikus maailma paikades online -pokkerist sai suurim mäng (mis tahes) linnas. Pokkerisõbrad jäid oma ekraanidele liimitud, sest mõned maailma osavamad ja lahedama peaga mängijad tõstsid panuseid ja kasvatasid mängu, mida nad armastavad.

Mõni vana valvur ja mõni uus - siin on 4 suurimat Ameerika mängijat aastast 2020.

Justin Bonomo - Ameerika

Justin Bonomo kuulutas end pokkeri maailmale 16 -aastaselt ja 21 -aastaselt sai temast noorim mängija, kes osales televisiooni finaallauas, kui osales Prantsusmaal Deauville'is Euroopa pokkeriturnee French Openil. Juunis 2020 võttis Bonomo koju 1775 000 dollarit ja sai esimeseks mängijaks, kes võitis kolm SHRB tiitlit. See bonafide pokkeri iidol on nüüd kõigi aegade rahaliste turniiride reaalajas võitude nimekirjas teine, tõenäoliselt konkurent ülemaailmse pokkeriindeksi aasta mängijaks.

Alex Foxen - Ameerika

Alex Foxen alustas oma pokkerikarjääri, võites esimese World Series of Poker turniiri, kus ta 21 -aastaselt osales. Ta hakkas tõsiselt mängima alles kaks aastat hiljem, siirdudes online -mängult üle live -mängule 2016. aastal. Foxen lõpetas 2019. aasta suure võiduga Toby Joyce World Poker Tour (WPT) Five Diamond World Poker Classicu 1,7 miljoni dollari suuruse palgapäeva ja oma esimese WPT tiitli eest. Foxeni vorm jätkus: ka 2020 lõppes New Yorgis Cold Spring Harborist pärit 29-aastase noormehe võidustiilis. Ta purustas nädalavahetuse viimased high-roller üritused-lihastes-detsembris Las Vegase pokkeritoas Wynn. Võitnud ühe ja lõpetanud kaks korda (maski kandes)!) tegi temast kolmepäevase tõsielusündmuse vaieldamatu staari.

Daniel Negreanu - Ameerika

Oma netoväärtusega umbes 42 miljonit dollarit pole kahtlustki, et “Kid Poker” on üks maailma kuulsamaid pokkerimängijaid. Kanada profi legendaarne võime lugeda oma vastaseid ja kohandada oma mängustiili on üks põhjusi, miks ta on ainus, kes on Austraalias, Euroopas ja Las Vegases kokku nõudnud MM -sarja käevõrud.

Negreanu sisenes kuulsuste halli 2014. aastal, millest algas kauaaegne tüli koos kaasprofi Doug Polkiga. Aastal 2020 võttis Negreanu avalikult vastu Polki kutse kõrgete panustega vihamängule, nõustudes välja käima 200 dollari/400 dollari eest vähemalt 12 500 käe eest. Mängud algasid otseülekandega 4. novembril, ülejäänud väljakutse läks selle kirjutamise ajal praegu võrku.

Phil Ivey - Ameerika

Pikaajaline pokkeriproff, kellel on hinnanguliselt 30 miljoni dollari suurused live-turniirivõidud, jäi 2020. aastal mängu Internetis pokkerit mängides, lisades oma hinnangulisele 20 miljoni dollari suurusele netivõidule ja tuletades fännidele meelde, et ta võib igal etapil edu saavutada.

Ta maitses magusat edu 1,4 miljoni dollari eest, mis hõlmas võitu ja teise koha saavutamist kahel 50 000 dollari suurusel turniiril Venemaal Sotšis. Kalifornias sündinud 44-aastane Riverside, keda sageli nimetatakse “Tiger Woods of pokkeriks”, kutsub nüüd Las Vegaset koju ja mõned peavad seda pokkeri ajaloo parimaks konkurendiks (üsna tunnustus). Ivey on kuulus selle poolest, et hoiab end jahedana, kui asjad muutuvad karmiks, ja tema märkimisväärne enesekontrollivõime väidetavalt hirmutab teisi mängijaid.

Viimased uudised

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count

Uudised