4 lõbusat fakti ja müüti pokkeri kohta läbi aastate!

Pokker

2021-10-26

Ethan Tremblay

Pokker on maailma kõige populaarsem ja romantilisem kaardimäng. Pokkerist on kirjutatud laule, pokkerist tehtud filme, kõiki teisi meediume ja isegi karjääri!

4 lõbusat fakti ja müüti pokkeri kohta läbi aastate!

Nii paljude aastate mängust tulevad välja mõned huvitavad legendid, kummalised ebauskud ja (peaaegu) uskumatud faktid. Vaatame!

Kunagi oli pokkerimäng, mis kestis 8 aastat!

Aastatel 1881–1889 korraldas Arizonas Tombstone’is asuvas linnupuuriteatris pokkerimängu, mis kestis väidetavalt 8 aastat! Pokkerit mängiti pidevalt 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas ja panused olid suured, sisseost $ 1000.

Olles nii kaua aega tagasi, on ilmne oletus selle kehtivuse kohta, et see on 24 tundi katkematu, kuid siiski hämmastav lugu ja kindlasti oleks selle lauaga liitumine olnud ebareaalne kogemus.

Nixon rahastas oma presidendikampaaniat pokkeri võitudega

Endine president ja Watergate'i skandaali poolest kuulus Richard Nixon rahastas väidetavalt oma esimest poliitilist kampaaniat pokkeri võidudega.

Richard Nixon lahkus advokaaditöölt 29 -aastaselt, et liituda USA mereväega. Siin õppis ta pokkerit mängima ja muutus väidetavalt tõsiseks mänguks. Ta naasis teenistusest tuhandete dollarite suuruste võitudega, millega ta rahastas oma esimest kandideerimist poliitilisele ametikohale 1946.!

James Udall, endine mereväe seltsimees, meenutas 1970. aasta ajakirja Life intervjuu ajal mänguliselt, kuidas ta „nägi teda kord 1500 dollari pealt komandörleitnant bluffipaariga bluffimas”.

Arvestades Nixoni võimet surve all, arvan, et sellel võib tegelikult olla mingi legitiimsus.

Kaardipakist pärit kuningad põhinevad tõelistel kuningatel

Prantsuse kaarditootjad 16. sajandil standardisid ülikonnad ja nimetasid neli kuningat:

  • Iisraeli kuningas Taavet (Vanast Testamendist) - labidate kuningas.
  • Aleksander Suur, eKr Makedoonia kuningas - klubide kuningas.
  • Prantsusmaa kuningas Karl Suur ja esimene Püha Rooma keiser - südamete kuningas.
  • Rooma keiser Augustus või Julius Caesar. See on otsustamata - teemantide kuningas.

Kõik võimalikud käed Texas Hold'Emi pokkerist

Nagu Texas Hold'Em kasutab viie kaardi käe moodustamiseks kokku seitset kaarti, võimalikke kombinatsioone on umbes 133 miljonit! Vahepeal on tavalises 52-kaardipakiga pokkerimängus rohkem kui 2,5 miljonit võimalikku viie kaardi kombinatsiooni!

Pokkeri parim käsi on Royal Flush. Andersoni ülikooli matemaatiku Courtney Taylori sõnul on selle käe saamiseks tõenäosus saada kuninglikku masti 649 740 kuni 1.

Nüüd teate, kui õnnelikud need võidukäed tegelikult on. Ärge jälitage jõge!

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised