Klassikalise pokkeri faktide murdmine V. Ilukirjandus

Pokker

2021-10-30

Ethan Tremblay

Pokker on täis hämmastavaid lugusid ja lugusid.

Klassikalise pokkeri faktide murdmine V. Ilukirjandus

Need ideed täienevad aja jooksul. Siin oleme faktide ja väljamõeldiste vahel. See artikkel murrab mõned parimad faktid - ilukirjanduslikud dünamismid!

Mõned asjad on liiga metsikud, et olla tõsi, kuid kes teab, mis selle pokkerinäo all varitseb! Testige oma pokkeriteadmisi allpool, otsustades, kas väide on tõene või vale, ja seejärel kontrollige oma vastuseid allolevas jaotises. Võib -olla räägime pokkerist ... aga praegu pole bluffimise aeg!

Pokkeri faktide ja väljamõeldiste dünaamika lahendamine

Küsimused:

 • Määrdunud riideid ja ebahügieenilist käitumist kasutatakse sihipäraselt. Fakt või väljamõeldis?
 • Pokker peetakse ametlikuks spordialaks. Fakt või väljamõeldis?
 • Johnny Chan, pokkerilegend - 10 World Series of Poker käevõru võitja - kandis mängude ajal kiivi. Fakt või väljamõeldis?
 • Andrei Karpov panustas oma naisele pokkerimängus. Fakt või väljamõeldis?
 • Texas Hold'Emi saab mängida ainult Texases. Fakt või väljamõeldis?
 • Tugev käsi paneb mängija kalduma kas taha või ette. Fakt või väljamõeldis?

Vastused:

 • Fakt! Pokkerimängijate seas on ebausk, et määrdunud riiete või õigemini samade riiete kandmine võiduvõistluse ajal vabastab teid halvast õnnest. See seletab, miks sa võisid näha pokkeri maailmameistrivõistluste ajal paar päeva järjest sama särki kandvat professionaali!
 • Fakt! Rahvusvaheline Meelspordiliit pidas pokkerit meelspordiks 2010. aastal, nii et pokkerimängijad saavad end nüüd sportlasteks nimetada!
 • Ilukirjandus! Kuid see pole "faktist" kaugel. Kui kasiinodes suitsetamine oli veel lubatud, leidis Johnny Chan, et kogu mängude ajal tekkiv tihe udu on ebameeldiv, mistõttu kandis ta apelsini (mitte kiivi) endaga kaasas, et tsitruselõhna sisse võtta ja tubaka lõhna varjata.
 • Fakt! Vene mängija Andrei Karpov kasutas kaotanud pokkerimängu ajal oma naist panusena. Pärast kaotust lahutas ta nördinud naine temast ja jättis ta võitjale - lõpuks nad abiellusid!
 • Ilukirjandus! Pokkeritoad on Texases tegelikult ebaseaduslikud ning ainsad kohad, kus saate Texases mängida, on kohaliku India kaitsealade kasiinodes ja veebis. Osariigi nime kandvat Hold'Emi varianti mängitakse loomulikult laialdaselt ka kogu maailma kasiinodes, nii maismaal kui ka veebis.
 • Fakt! Psühholoogilised uuringud on näidanud, et mängijad annavad tavaliselt ära, millist tüüpi käsi neil on, ja tavaliselt kalduvad nad tugeva käe mängimisel ette või taha. Nii et jälgige oma "jutustusi", kui avastate oma järgmise ilu!

Järeldus

Kuidas sa läksid! Bluff või tõde?

Pokkerimängijatega on nii, et nad panustavad ükskõik mida ja on ebausklikud. Te ei saa nendelt meestelt oodata liiga palju neutraalsust ega oodata. See on bluffimine ja hullud kõrvalpanused!

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised