Kummalised ja veidrad ebauskud pokkeris

Pokker

2021-09-12

Ethan Tremblay

Kuigi pokker on kindlasti osavusmäng, saate alla arvata, kui palju juhuseid see mängib. Mõne pokkeri juhusliku iseloomu tõttu jäävad paljud mängijad, isegi kuulsad, mõne naljaka ebausu juurde. Alates õnnelikust laastude virnastamisest kuni kindla istekoha eelistamiseni laua taga, ei ole puudust rituaalidest ja õnnelikest nipsasjadest vildis, isegi online pokker.

Kummalised ja veidrad ebauskud pokkeris

Vaatame mõnda kõige ikoonilisemat ebausku.

Kurikuulsad õnnekaardi kaitsjad

Kahtlemata on pokkeris kõige levinum ebausk või õnnemäng „õnneliku kaardi kaitsja“.

Kaardi kaitsja olemasolu ei ole alati märk ebausklikust: mõned inimesed tunnevad end lihtsalt enesekindlamalt, kui neil on väike võlu kaasas, mis on tavaliselt nende mentaliteedile lauas hea. Doyle “Texas Dolly” Brunson, pokkerilegend, kasutab väikest Ghostbustersi medaljoni.

Need õnnelikud kaardikaitsjad ei lisa kaartidele ilmselgelt midagi peale ebausu.

Funky Chip Stacking - ebausklik Chip Stacking

Iga mängija pokkerilauas mängib või riisub oma žetoone. See on üsna katartiline ja lõbus tegevus.

Ükskõik, kas mängija veeretab oma žetoone sõrmedes, ladub ja paneb need ühes käes lauale, on õhk virnastatud žetoonide klõpsamise tõttu pidevalt elus. Võib kindlalt väita, et pokkerimängijad armastavad oma žetoonipakkidega mängida ja mõned neist vajavad, et nad näeksid teatud viisil, kui nad tahavad, et neil õnne oleks.

Online -pokkerimängijatel on see lihtne, kuna tarkvara paneb ja kuvab teie žetoonid automaatselt, kuid see ei üllataks kedagi, kui enamikul online -pokkeriturniiridel osalevatel mängijatel oleks mängude ajal käepärast virn õnnelikke žetoone ja need neile anda seda õnne tuleb neil välja imeda, kui bluff halvasti läheb.

Bizzare pokkeri rituaalid ebausuks

Mis puudutab ebausku, siis need rituaalid, traditsioonid või käitumine, mida mängijad eksponeerivad, võib olla natuke rohkem kui lihtsalt nädal aega järjest õnneliku valge kapuutsi kandmine.

Paljud pokkeriprofessionaalid on saanud oma väikesed rituaalid ja käitumisviisid, mis nende arvates toovad neile vajalikku õnne, isegi kui nad mängivad veebis pokkerimänge. Daniel “Kid Poker” Negreanu, kuuekordne WSOP käevõru võitja ja kahekordne WPT (World Poker Tour) tšempion, vaatab enne mängudele istumist Rocky filme, isegi kui ta mängib online pokkeriturniire.

Kuigi Negreanu ei ole päris Rocky Balboa suurus ja tõenäoliselt pole ta kakluses nii käepärane, hirmutab ta vastaseid lauas endiselt. Tema karjääri edu ja eluaegseid tohutuid pokkeriturniirivõite, mida ta on teeninud, ei saa kõik tema oskuste järgi laua taha kirjutada.

Ebausk võidab alati.

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised