Need on 2022. aasta parimad online pokkeri veebisaidid

Pokker

2022-01-02

Eddy Cheung

Milline on teie jaoks parim veebisait kaaslaste ja mängida kaarte ja pokkerit?

Need on 2022. aasta parimad online pokkeri veebisaidid

Selles allolevas juhendis olen eelistanud veebisaite, mis pakuvad pokkerit peamise mänguna. Need on parimad veebisaidid pokkeri mängimiseks 2022. aastal.

Klassikaline ja mitmeaastane naasja nimekirjas – 888 pokker

888 pokker on selle aasta üks kuulsamaid ja edukaimaid pokkerisaite. See on 888 Holdingsi toode ja üks enim tuntud hasartmängubrände maailmas.

888 Poker tegutseb professionaalselt kujundatud veebisaidi kaudu, kus on üksikasjalikud juhised erinevate mängude mängimise, sissemaksete ja boonuste taotlemise kohta. Saate avastada pokkeriraamatuid, strateegiaid ja reeglite juhendeid erinevate pokkerivariantide jaoks.

Mis puutub boonustesse, siis 888 Poker vastab teie esimesele sissemaksele 100% kuni 400 dollarini. Saate seda raha kasutada peaaegu kõigi saidi pokkerivariantide jaoks: Omaha, Texas Hold'em, SNAP, 5-Card Draw, Three-Card Stud ja live-turniirid.

Üks vanimaid mängijaid blokis – pokkeritaarid

Poker Stars on tõenäoliselt maailma suurim pokkerisait. Seda toetavad ja sponsoreerivad ka paljud kuulsused: Neymar, Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal ja Jennifer Shahade, kui nimetada vaid mõnda.

Ülemaailmselt kuulsa pokkerisaidina meelitab Poker Stars iga päev tuhandeid mängijaid. See tähendab, et teil pole võimalust külastada saiti ja teil ei õnnestu leida kedagi või inimeste rühma, kellega mängida.

Poker Starsi parim osa on see, et mõned selle mängud on tasuta saadaval ja saidil toodetakse palju meediat, nii et pokkerist aru saada ja selle uusima draamaga kursis hoida on lihtne.

Party Poker – igaühe pokkerisait

Need poisid on Poker Starsi peamised konkurendid.

Erinevalt paljudest hasartmängusaitidest ei koorma Party Poker teid mängude ruudustikuga. Selle asemel on sellel käputäis turniire ja mänge, mida saate mängida. Seejärel saate operaatori kohta lisateabe saamiseks sirvida erinevaid kategooriaid.

Sellel on ka kasulik taimer, mis loendab järgmise suurturniirini jäänud tundide arvu. Siiski on olemas ka planeeritud turniiride kategooria, et olla võistlustega kursis, ja koht ettevõtte iga-aastaste sarjade kontrollimiseks.

Tähtede pokkerisait – Full Tilt Poker

Koos an hämmastav tutvustusboonus, See annab teile kohe konto loomisel 30 dollarit ja sissemakse tegemisel kuni 600 dollarit. Nagu Party Poker, laiendab ka Full Tilt Poker oma portfelli – sellel on kasiino teenindusaegade, videopokkeri ja RNG-kaardimängudega.

Kuna tegemist on kaubamärgiga, mis on üles ehitatud pokkeriturniiride pakkumisele, pole sellel veebisaidil ühtegi populaarset pokkerivarianti. Seal on Texas Hold'em. Siis on Draw: 5-kaart, 2-7-kolmiktõmme ja isegi Badugi.

Full Tilt Pokerit haldavad samad inimesed, kellele kuuluvad Poker Stars – The Stars Group. Seetõttu on neil kahel saidil palju sarnasusi. Näiteks Full Tiltil on ka koht pokkeri õppimiseks. Lisaks on sellel arvukalt turniire, mis sobivad erinevatele mängijatele.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised