Täielik juhend võrgupokkeriturniiride mängimiseks

Pokker

2022-01-10

Ethan Tremblay

Kas soovite liituda online-pokkeriturniiride maailmaga? See on suurepärane lähtepunkt. See sisaldab tohutul hulgal teavet selle kohta, kuidas alustada parimat pokkeriturniiri strateegiat. See artikkel hõlmab ka peamisi kasumliku tootlusega online pokkeriturniiride liike.

Täielik juhend võrgupokkeriturniiride mängimiseks

Mis on online pokkeriturniir?

Pokkeriturniir on üritus, kus mängijad maksavad väikese osalustasu, et võistelda peaauhinna nimel. Mängijad saavad pärast osavõtutasu tasumist mängimiseks kindla koguse žetoone. Ja kui nad kaotavad kõik žetoonid enne turniiri lõppu, langevad nad konkurentsist välja.

Nagu oodatud, sõltuvad väljamaksed mängija üldisest paremusjärjestusest sündmuse lõpus. Näiteks võib parim mängija saada 40% või 50% kogu auhinnafondist, ülejäänu jagatakse positsioonide 2–10 vahel. Seega, mida kõrgemal turniiril lõpetate, seda rohkem raha.

Erinevat tüüpi pokkeriturniirid

Millised pokkeriturniiride kategooriad on saadaval parimad online kasiinod? Ilmselgelt paljud! Kuid allpool on peamised:

Knockout bounty: Seda pokkeriturniiri mängu on nauditav mängida, kuna mängijale, kes lööb teise mängija välja, on boonus. Auhind antakse välja koheselt ja see võib moodustada 20% kuni 50% iga mängija sisseostusummast.

Istu ja mine: Sit and go ehk SNG, nagu üldtuntud, on turniir, mis algab pärast seda, kui vajalik arv mängijaid on liitunud. Lihtsalt leidke laud ja alustage mängimist niipea, kui laud on täis.

Rebuy turniirid: Nagu varem öeldud, löövad enamikul pokkeriturniiridel mängijad välja ilma žetoonideta. Kuid selle variandi puhul saavad mängijad "taasosta" rohkem žetoone, kuid etteantud perioodiks. See võib toimuda turniiri esimese või kahe tunni jooksul.

Välja külmunud: See on täpselt vastupidine rebuy turniiridele. Selles mängus külmutatakse mängijad ürituselt kohe, kui nende žetoonid otsa saavad.

Turbo/kiiruse turniirid: Kui tahad kiiret pokkeriturniiri, siis siin on üks sinu jaoks. Sellel sündmusel on panustamise taseme kiirem tõus, mis sunnib mängijaid mängima rohkem käsi.

Tulistamised: Viimane, kuid mitte tingimata vähemtähtis pokkeriturniir on "shootout". Sel juhul peab mängija järgmisele lauale liikumiseks kõik vastased lauale panema.

Näpunäiteid online-pokkeriturniiridel võitmiseks

Ausalt öeldes pole ühtegi ettemääratud online-pokkeri strateegiat, mis tagaks kiire tulu. Trikk on õppida mitut süsteemi ja kohandada neid pidevalt vastavalt mängule. Mõned põhilised võivad siiski kasuks tulla. Näiteks alustage alati madala panusega üritusi, et mõista, kuidas asjad toimivad, ja kohandada oma strateegiaid vastavalt.

Samuti veenduge, et varuge piisavalt aega, et mängida ülaltoodud pokkeriturniiridel. Enamikul online-pokkeriturniiridel kulub terve päev, kuigi mõnel kulub paar tundi. Seega varuge enne võrgupokkeri žetoonide ostmist piisavalt aega mängimiseks.

Kõige kriitilisem pokkeriturniiri strateegia on vältida enamiku ajast bluffimist. Algajana on arusaadav, et soovid vastaste suurust suurendada ja teha kalkuleeritud käike. Kuid kuigi see on pokkeri mängimise oluline komponent, on bluffimine parem jätta professionaalide hooleks. Miks? Kogenud pokkerimängijad kutsuvad kindlasti teie blufi välja.

Järeldus

Nüüd peaksite olema valmis osalema igal teie ette tuleval online pokkeriturniiril. Valige ülaltoodud loendist üks, mis teie jaoks sobib, ja rakendage pokkeriturniiri strateegiat, et saada võimalus. Pidage meeles, et online-kasiinoturniirid võivad teie boonusnõuete täitmisel arvesse võtta.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised