Megarulett: juhend algajatele ja ekspertidele

Rulett

2021-08-03

Eddy Cheung

Mängurid otsivad online kasiino mänguvariant, mida reaalmaailma kasiinodes ei pakuta, saab proovida Mega ruleti Pragmaatiline mäng. See meelitab mängijaid tõotusega, et üksikute numbrivõitude väärtus tõuseb kuni 500x. See juhend näitab kõike, mida mängija peab selle kohta teadma rulett mängu, sealhulgas reeglid ja võtted, mis on vajalikud võitude maksimeerimiseks.

Megarulett: juhend algajatele ja ekspertidele

Mis on Mega rulett?

See on live-kasiino ruletilaud, millel on Pragmatic Play täiustatud kasutajasõbralik liides. Selle lähtejoon on Euroopa rulett, millel on 0 ja 36 standardset punast ja musta numbrit. Kordaja võimendused on Mega Ruleti viimane lisand. See suurendab mängijate väljamakseid, valides iga keerutuse korral panustamisvõrgust kuni viis numbrit. Kordajate potentsiaal saada tavalisest ruletist suuremat võitu on vahemikus 50x kuni 500x.

Selles rulettvariandis on vähendatud otsese arvu panuste tavapäraseid väljamakseid. Tüüpiline otsene panus 35: 1 võiduga muutub nüüd 29: 1, samas kui teised panused maksavad endiselt standardset vastaste summat. Kordaja võimendus mõjutab ainult sirge arvu panuseid.

Mega ruleti mängimine

Mängijad mängivad mängu automaatse ruletirattaga, ilma et peremees kogu keerutuse vältel ruletiratast puudutaks. Esimesel ringil pöörleb ratas päripäeva ja järgmisel ringil vastupäeva. Mängijatel on vaid 20 sekundit, et teha kõik soovitud panused panustamisalale. Mängija saab mängida ühe või mitme numbri peale, kasutades olemasolevaid panustamismeetodeid.

Saadaval panused (tavaliselt tavaline rulett) on jagatud sise- ja välispanusteks. Jaotus põhineb nende panustamislaual oleval positsioonil. Väljaspool panuseid on rohkem numbreid, kuid need maksavad vähem, samas kui panused on tasuvamad, kuid riskantsemad. Ratas hakkab pöörlema, kui mängija on panuse lõpetanud.

Tsentrifuugimise ajal valitakse kordaja suurendamiseks kuni viis numbrit, kasutades RNG elemente. Kui pall tabab ühte mängija panusega kaetud numbrit, võidab ta mängu. Kordaja suurendamine kehtib aga iga mängitud otsepanuse korral. Järgmine panustamisvoor algab siis, kui kõik väljamaksed on vabastatud.

Megaruletti parimad strateegiad

Selle online -kasiinomängu parima eelise saamiseks peaksid mängijad kaaluma oma panuste optimeerimist võidukordajate ümber. Maksimaalse võidu saamiseks vaadake neid kolme strateegiat.

Panustage kõikidele numbritele

Ei ole mingit garantiid, et teatud mänguvoorus ilmub kordaja ja kui need ilmuvad, pakuvad nad täiesti juhuslikku tõusu. Seetõttu aitab kõikidele kolmekümne seitsmele numbrile ükshaaval panustamine mänguril hoogu juurde saada.

Panustage rattaosadele

Võidusõiduraja kasutamine on lihtsaim viis rattaosadele panustamiseks. Muutke lihtsalt kõik jagatud panused esialgseteks eraldi numbripanusteks. See aitab vähendada panuste arvu tema eelarvesse, vähendades samal ajal kaotuste määra igal keerutusel.

Mängi tavalisena

Mängijad peaksid laskma progressiivsetel jackpotidel nende jahtimise asemel ette tulla. Mängi ruletti sarnaselt teiste kasiinomängudega; lisage iga keerutuse korral üks või kaks otsepanust. Sellel strateegial on madalad riskid, suurendades väljamakseid. Seda soovitatakse juhuslikele panustajatele, kes pole valmis iga keerutuse korral riskima suurte summadega.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised