Sissemakseviisid

Interneti-hasartmängude algusaegadel jäid panustajad kasiinodes makseid tehes pangaülekannete ja krediit-/deebetkaartide vahele. Peaaegu kõigil olid need olemas ja enamik kasiinosid aktsepteeris neid.

Olukord on vahepeal muutunud ja kaasaegsetel kasiinomängijatel on valida erinevate makseviiside vahel, alates e-rahakotist kuni telefoniarvete maksmise kasiinoni, et rahuldada mängijate erinevaid vajadusi. Paljude valikute korral võib aga enamikul mängijatel olla raskusi eelistatud makseviisi valimisega.

Trustly

Trustly on hea mainega fintechi pakkuja, kellel on tähelepanuväärne funktsioonide komplekt, sealhulgas turvalisus, lihtsus ja kiirus. Selle asutasid Carl Wilson, Lukas Gratte ja Joel Jakobsson 2008. aastal Rootsis.

Kuva rohkem
Visa

Visa on üks maailma suurimaid krediitkaardiärisid. Nad väljastavad kaarte sadades riikides ja territooriumidel ning enam kui 20 miljonit kaupmeest aktsepteerivad seda meetodit kogu maailmas. Nende allkirjaga "swipe-and-go" maksesüsteem on muutnud need üheks populaarsemaks viisiks kaupade eest tasumiseks kauplustes, restoranides, bensiinijaamades, hotellides ja veebilehtedel.

Kuva rohkem
MasterCard

On kaks peamist põhjust, miks uued veebikasiinod eelistavad MasterCardi makseid: turvalisus ja mugavus. See tehingumeetod on üks turvalisemaid võrgus kasutatavaid. Tarbijad ei pea muretsema, et nende raha on valesti paigutatud. Süsteem kasutab varguskaitsemeedet, mis tuvastab isegi väikseima identiteedivarguse vormi ja lahendab selle kohe.

Kuva rohkem
TrustPay

TrustPay on üks esimesi finantsasutusi, mis pakub Euroopa Majanduspiirkonnas (EMP) turvalisi e-kaubanduse makseid. See on maksevõimalus, mis võimaldab teil raha turvaliselt üle kanda, ilma et peaksite oma lemmikmeetodeid muutma.

Kuva rohkem
Skrill

Skrill on digitaalsete rahakottide tööstuses üks levinumaid nimesid. Ettevõte pakub kasutajatele kiireid ja turvalisi makseid madalate tasudega. See on üks parimaid elektroonilisi rahakotte, kui rääkida e-kaubandusest ja rahvusvahelistest rahaülekannetest üldiselt.

Kuva rohkem
Neteller

Usaldusväärse ja mugava kanali leidmine uutesse kasiinodesse raha sissemaksmiseks veebis võib olla paljude saadaolevate võimaluste tõttu üsna keeruline. Mängijad peavad õige valiku tegemiseks arvestama mitmete oma vajadustega seotud funktsioonidega. Neteller on online-kasiinomängijate seas üks populaarsemaid valikuid.

Kuva rohkem
MuchBetter

Üks iGamingu tööstuse juhtivaid veebimaksete lahendusi on MuchBetter. Ettevõte on muutnud pöörde, kuidas kaupmehed, näiteks uued veebikasiinod, võtavad vastu sissemakseid ja töötlevad väljamakseid. Lisaks on rahaülekandeteenusel ainulaadne kommertsmudel ja tugev pettuste ennetamise infrastruktuur.

Kuva rohkem
Payz

Payz on Euroopas põhinev e-rahakoti makseteenus, mis võimaldab kasutajatel suhteliselt lihtsalt tehinguid teha. Lisaks e-rahakoti põhifunktsioonidele, hoiustamisele ja rahaülekannetele annab see kasutajatele võimaluse ka raha välja võtta, kasutades oma ettemakstud deebetkaarti, mida tuntakse ecoCardina. Kliendid saavad seda kasutada raha ülekandmiseks oma kontaktidele, raha väljavõtmiseks ja maksete tegemiseks kaupmeestele, näiteks uutele veebikasiinodele.

Kuva rohkem

American Express

Kas uued online-kasiinod pakuvad paremaid teenuseid?
2023-10-11

Kas uued online-kasiinod pakuvad paremaid teenuseid?

Internetikasiino valimisel tuleb märkida palju linnukesi. Mängijad peavad olema huvitatud üksikasjadest alates seaduslikkusest ja mainest kuni klienditoe ja pangateenusteni. Aga mis juhtub, kui kõik valikud märgivad need ruudud? Muidugi võib see õige valiku mõneti segadusse ajada.

Kuidas alustada veebikasiino äri ja saada operaatoriks
2022-11-08

Kuidas alustada veebikasiino äri ja saada operaatoriks

Aruannete kohaselt oli võrguhasartmängude äri hinnanguline turuväärtus 2021. aastal 57 miljardit dollarit. Eksperdid prognoosivad ka valdkonna kasvuks 11,7% aastas ja selle keskmiseks väärtuseks 2030. aastaks 145,6 miljardit dollarit. Seda statistikat silmas pidades on ilmne, et online-hasartmängutööstusel on veel ruumi veebikasiino loomiseks nullist.

Uute veebikasiinode uskumatud eelised
2022-03-05

Uute veebikasiinode uskumatud eelised

Alates Interneti tulekust on online kasiinod digitaalset ruumi tormiliselt vallutanud. Tegevust, mis kunagi nõudis tavalisse asukohta reisimist, saab nüüd teha mugavalt oma kodus.

Aarav Menon
ExpertAarav MenonExpert
LocaliserErik KaskLocaliser
Miks on makseviisid online kasiinodes olulised?

Miks on makseviisid online kasiinodes olulised?

Iga online kasiino mängija mõistab, et makseviisid võivad mängukogemust muuta või rikkuda. Tasub teada, et veebimakseviisid ei ole ühest ja samast riidest lõigatud.

Makseviis on lai mõiste, mis hõlmab nii kasiinos kasutatavaid sisse- kui väljamaksevõimalusi. Sellegipoolest on siin mõned peamised parameetrid, mis näitavad, miks makseviisid on olulised.

  • Tehingu kiirus: Oletame, et mängija soovib kasutada boonuspakkumist, mis hakkab aeguma. Ta eelistaks kasutada makseviisi, mis pakub kiirülekandeid. Enamik rahakotte saavutab tehingukiiruse osas kõrge hinde.

  • Töötlemistasud: Teine põhjus, miks makseviisid on olulised, on sisse- ja väljamaksetelt võetavad komisjonitasud või tehingutasud. Mõned makseviisid kehtestavad sisse- ja väljamaksete eest lisatasusid; mõned võtavad sisse- või väljamaksete eest tasu, teised aga tasuta.

Miks on makseviisid online kasiinodes olulised?
Kas uued kasiinod pakuvad parimaid makseviise?

Kas uued kasiinod pakuvad parimaid makseviise?

Seda on ebaõiglane väita uued kasiinod pakkuda parimaid makseviise või muud. Enamik neist näeb aga uute mängijate meelitamiseks palju vaeva, pakkudes usaldusväärseid makseviise, nagu näiteks internetikasiino mobiilimakse. Mängijad, kes kaaluvad näiteks uut PayPali kasiinot, peaksid veenduma, et see pangaviis neile igati sobiks.

Kas uued kasiinod pakuvad parimaid makseviise?
Kas ma peaksin vaatama sissemakse- või väljamaksemeetodeid?

Kas ma peaksin vaatama sissemakse- või väljamaksemeetodeid?

Iga mängija peaks pöörama tähelepanu online kasiinos pakutavatele sisse- ja väljamaksevõimalustele. Kuigi mängijad peaksid iga online kasiino makseviisi puhul hindama mõlemat võimalust, peaksid nad teadma, kuidas nad oma võidud välja võtavad. Seda silmas pidades peab iga tähelepanelik või vastutustundlik hasartmängija keskenduma väljamaksemeetoditele, mis on võrguhasartmängude jaoks üliolulised.

Kas ma peaksin vaatama sissemakse- või väljamaksemeetodeid?
Populaarsed sissemaksemeetodid uutel kasiino saitidel

Populaarsed sissemaksemeetodid uutel kasiino saitidel

Online-hasartmängudest on saanud kasiinomängude uus nägu. Seal on palju uusi kasiino saite ja võrdselt erinevaid funktsioone, mida tuleb kõige sobivamate kasiinode valimisel arvestada. Kahtlemata on üks põhielement, mida uue kasiino valimisel arvesse võtta, nende kasutatavad makseviisid.

Vajalikud on lai valik makse- ja väljamaksevõimalusi. Kõigi nende meetodite kiirus tehingute tegemisel on võrdse tähtsusega. Lisaks tuleks hoolikalt kaaluda iga meetodi puhul aktsepteeritavaid valuutasid ja konverteerimise vajaduse korral võetavaid tasusid.

Populaarsed sissemaksemeetodid uutel kasiino saitidel
Kasiino makseviiside uued suundumused

Kasiino makseviiside uued suundumused

Kuna kasiinod üritavad üksteist igal pool edestada, üritavad uued kasiinod oma klientide eest maksta võimalikult sujuvalt. Samuti püüavad nad muuta need maksed turvaliseks ja turvaliseks.

Kui pangaülekanne ja e-rahakott on viimastel aastatel olnud kõige populaarsemad makseviisid, siis uued kasiinod soovivad sammu edasi liikuda. Suur osa neist aktsepteerib nüüd krüptorahasid hoiustamise ja väljavõtmise meetodina. Sellised valuutad nagu Bitcoin ja Ethereum on jõudmas aktsepteeritud kasiino makseviiside loendisse. Nende valitsuse kontrolli puudumine tagab kasutajatele suurema anonüümsuse.

Kasiino makseviiside uued suundumused
Kuidas uued makseviisid kasiinokogemust parandavad?

Kuidas uued makseviisid kasiinokogemust parandavad?

Kasiinomängijad tungivad uutesse kasiinodesse täiustatud makseviiside tõttu, mis tähendab, et nad teevad midagi õigesti. Väljavõtete kajastamiseks on alati olnud raske oodata kuni kolm päeva.

Uute makseviisidega on mõned väljamaksed kohe või ei võta rohkem kui päev. Samuti ei toimu raha ülekandmist ühest valuutast teise, seega päästetakse mängijad sellest hasartmängude segadusest kõrvale. Hasartmängude liikumise kiirus tähendab ka seda, et mängijad vajavad iga sekundit. Kiirmakse meetodid tagavad, et need ei jää ilma.

Kuidas uued makseviisid kasiinokogemust parandavad?

Faq

Millised on kiireimad makseviisid?

Maksekiirused sõltuvad sageli kasiinost. Kuid e-rahakotid kipuvad olema palju kiiremad.

Kas tehingutele kohaldatakse tasusid?

Jällegi oleneb see kasiinost. Kuid enamik makseviise kehtestab oma klientidele tasu.

Kas online-kasiinode internetipangandus on turvaline?

Jah see on.