Miks peaksite bitcoinidega kasiinomänge mängima?

Bitcoin

2021-08-07

Eddy Cheung

Bitcoin on vaieldamatult kõige populaarsem ja laialdasemalt kasutatav krüptovaluuta kogu maailmas. See on põhjus, miks nende arv on tõusnud online kasiinod Bitcoini aktsepteerimine veebimakse võimalusena. Paljud hasartmängude entusiastid on avastanud, et Bitcoini kasiinod on traditsioonilistest kasiinodest paremad, eriti suurte jackpotidega, mida saab võita Bitcoine kasutades kasiinomänge mängides. Kuna Bitcoini tehingud toimuvad veebis, on see mugav ja turvaline makseviis. Siin on Bitcoini kasiinodes mängimise eelised.

Miks peaksite bitcoinidega kasiinomänge mängima?

Kiire raha väljavõtmine

Bitcoin on üks kiiremaid makseviise kasiinost maksete väljavõtmisel. Raha kontole jõudmiseks võib kuluda kuni seitse päeva, näiteks pangaülekandega, mis on ebamugav, eriti kui raha on hädasti vaja. Kuigi e-rahakottidel kulub raha kohaletoimetamiseks lühem aeg, on Bitcoin väärt alternatiiv.

Täiustatud privaatsus ja turvalisus

Krüptovaluutad on detsentraliseeritud, mis tähendab, et keegi ei saa kasutaja tehinguid jälgida. Bitcoini kasiinoga mängukonto avamisel on vaja ainult kasutajanime, e -posti aadressi ja parooli. See tähendab, et ühelgi pangaasutusel, valitsusasutustel ega muudel kolmandatel osapooltel pole õigust kihlvedusid ja tehinguid kontrollida. Ennustamiskonto rahastamiseks on vaja Bitcoini rahakotti, mis on põhimõtteliselt e -posti aadress.

Madalad maksed

Hasartmängude harrastajaid peletab sageli hasartmängukontolt väljamaksmisel nõutav kõrge tasu. Bitcoini kasiinost taganedes võtavad kaevurid vaid väikese tasu, enamasti 1% tehingu väärtusest, sõltuvalt kasiinopoliitikast.

Bitcoini boonused ja preemiad

Mängijad ootavad alati auhindu ja boonused mängides selliseid mänge nagu blackjack ja rulett. Arvestades, et Bitcoini väärtus tulevikus tõuseb, võivad Bitcoini kasiino boonused olla suurepärane võimalus lisada oma e-rahakotti mõned bitcoinid. Bitcoini boonused hõlmavad sobivat hoiuste boonust, tasuta keerutused, ümberpaigutamine ja palju muud.

Meelelahutus

Bitcoini mängud on põnevad ja toovad mängides teatavat põnevust. Bitcoini kasiinod kasutavad mitmesuguseid laua- ja teenindusaegade mänge, kus mängijad saavad võita suuri või isegi nautida tohutuid sissemakseboonuseid bitcoinide näol.

Kuid Bitcoini kasiino sissemakse meetodina kasutamise eeliste tõttu väidavad mõned inimesed endiselt, et parem on Bitcoine osta ja neist kinni hoida. Mõned argumendid hõlmavad järgmist:

  • Sellest kinni hoidmine ja väärtuse kallinemisel panuste tegemine
  • Investeerimiskava, kus tulevikus müüakse krüptoraha
  • Väärtuste hoidja; konverteerida vääringud, mille väärtus tulevikus väheneb, Bitcoiniks
  • Lähiajaloo põhjal usutakse, et hind kasvab jätkuvalt.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Bitcoinidega tegelemisel tuleb kaaluda kasiinomängude mängimise ja Bitcoini kasutamise eeliste vahel. Oletame siiski, et keegi on innukas kasiinomängija. Sellisel juhul on parim lähenemisviis ühendada kaks võimalust, kus nad teenivad pikas perspektiivis raha ja jätkavad samal ajal mängude nautimist.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised