Parimad CFT(Card Funds Transfer) Uus Kasiino

Erinevate oma klassi parimate online-kasiinodega, mis pakuvad maksevõimalust CFT-d, on hasartmänguhuvilistel, kes otsivad mugavat sissemakse- või väljamakseviisi, õnne. Enamik neist mänguplatvormidest pakub palju boonuseid, et aidata mängijatel oma sissemakstud rahast maksimaalselt kasu saada online kasiino kontod CFT kaudu.

Selle maksesüsteemi kaudu väljamaksete tegemine pole probleemne, kuna raha kantakse lihtsalt tagasi konkreetse mängija kontole. Enne CFT kasiino valimist peavad mängijad veenduma, et neile meeldivad kõik platvormi muud funktsioonid. See on kahtlemata parim viis tagada oma lemmikmängude mängimisel ainulaadne kogemus.

Parimad CFT(Card Funds Transfer) Uus Kasiino
Kaardi rahaülekande kohta uutes kasiinodes

Kaardi rahaülekande kohta uutes kasiinodes

Kaardi rahaülekanne (CFT) on enamiku jaoks üks populaarsemaid pangavõimalusi uued ja usaldusväärsed kasiinod. CFT on ideaalne valik mängijatele, kes ei tunne end mugavalt teiste keeruliste makseviiside kasutamises ega pääse traditsioonilistele pangakontodele otseülekannete tegemiseks.

See võimaldab kaupmeestel kanda raha tagasi antud kaardiomaniku kontole.

Üks peamistest põhjustest, miks mängijad eelistavad CFT-d oma võrgumängukontodele raha sissemaksmiseks kasutada, on see enamik uusi online kasiinosid pakub selliste sissemaksete tegemiseks stiimuleid. Enamik veebikasiinosid pakuvad tavaliselt tasuta keerutusi, erinevad boonused, lojaalsusprogrammid ja arvukad muud kampaaniad tagamaks, et mängijad saaksid oma sissemaksetest maksimumi. Arvestades CFT populaarsust, ei ole sobiva uue online-kasiino leidmine, mis pakuks kõiki selliseid stiimuleid, keeruline.

Üks peamisi eeliseid CFT kasutamisest raha sissemaksmiseks online-mängukontole on see, et see on nii suhteliselt kiire ja lihtne. Seda peetakse ka kõige ohutumate hulka Interneti-maksete tegemise meetodid. See muudab selle eriti sobivaks kõrgetele mängijatele, kes deponeerivad suuri rahasummasid.

Teine eelis on see uued rahvusvahelised online kasiinod aktsepteerivad CFT-makseid. See tähendab, et mängijad saavad teha sissemakseid igasse enda valitud uude online kasiinosse, muretsemata geograafiliste piiride pärast.

Kaardi rahaülekande kohta uutes kasiinodes
Deposiit CFT-ga (kaardi rahaülekanne)

Deposiit CFT-ga (kaardi rahaülekanne)

Krediitkaardifirmade väljastatud kaarte on mitut tüüpi. Ideaalis pakuvad krediitkaardi pakkujad kasutajatele krediiti, tavaliselt laenudena. Card Fund Transfer (CFT) puhul aga debiteeritakse mängija kaarti otse uue kasiino CFT konto krediteerimiseks.

CFT-ga sissemaksete tegemine peaks olema sama lihtne kui veebist kauba ostmine. Protsessi võib kokku võtta järgmisteks etappideks:

 • Külastage uue kasiino saidi panganduslehte
 • Pangandusmeetodite ripploendi kuvamiseks klõpsake sissemakse funktsioonil
 • Valige Kaardi rahaülekanne millele järgneb teie kaardi tüüp
 • Sisestage summa, millega soovite oma kasiinokontot rahastada
 • Sisestage kaardi teave, nagu nimi, vautšeri kood, kaardi number, kordumatu CVV kood ja aegumiskuupäev (ainult esimest korda)
 • Kinnitage tehingu üksikasjad ja klõpsake nuppu Maksa nüüd või vastavat nuppu

CFT hoiused on enamikul juhtudel kohesed. Eelkõige erinevad kaardi andmed olenevalt väljastajast ja välja antud kaardi tüübist. Näiteks ettemaksukaartidel on vautšeri kood ja need ei nõua kontonumbri või kaardiomaniku nime sisestamist.

Mõned kaardipakkujad kehtestavad sissemakseid tegevatele mängijatele tasu. Muudel juhtudel kannab see kulu kasiinole. Teenustasu võib ulatuda 2,5% kuni 5% kuni teatud summani.

Deposiit CFT-ga (kaardi rahaülekanne)
Kuidas kaardi rahaülekandega välja võtta

Kuidas kaardi rahaülekandega välja võtta

Niisiis, olete pärast mängimist natuke raha võitnud uued online kasiinomängud. Siin on lihtsad juhised CFT kasiinos väljamakse taotlemiseks:

 • Logige sisse oma kasiinokontole ja minge kassasse
 • Valige väljamakse nupp
 • Kui konto on veel kinnitamata, esitage oma isikut tõendav dokument ja muud omandiõigust tõendavad dokumendid
 • Valige väljavõtmiseks CFT
 • Esitage oma kaardi andmed, kui võtate CFT kaudu välja esimest korda
 • Sisestage võidud sularahaks lunastamiseks
 • Esitage andmed ja oodake kasiino kinnitust

Väljamaksetaotluse ajal kuvatakse teie ekraanil teie võitude jaotus ja täpne väljamakstav summa. Samuti kuvatakse kõik kasiino või kaardi pakkuja tasud.

Enamik CFT väljamakseid töödeldakse koheselt. Oodake paar päeva, kuni tehing teie väljavõttel kuvatakse. Väärib märkimist, et ettemakstud kaardid ei ole väljamaksekõlblikud, seega võivad mängijad, kes kasutavad sissemaksete tegemiseks ettemakstud kaarte, vajada teistsugust väljamaksemeetodit.

Kuidas kaardi rahaülekandega välja võtta
Ohutus ja turvalisus ettevõttes CFT

Ohutus ja turvalisus ettevõttes CFT

Üks asi, mis muudab CFT kasiino hasartmängude jaoks ideaalseks, on selle kõrge turvalisuse tase. Näiteks on mängijad kaotuse korral kaitstud nullvastutusega. Tavaliselt ei ole CFT pangakontoga seotud, lisades täiendava kaitsekihi. See, et saate oma kasiinokontot kiiresti täiendada, muudab selle meetodi turvaliseks ja mugavaks. Enamik kaardiraha ülekandesüsteeme on anonüümsed; seega ei pea te uuele kasiino veebisaidile tundlikke andmeid sisestama.

Krediitkaardi vargus on tõeline, kuid turvalise saidi valimine on kriitiline. Uued CFT kasiinod kasutavad uudseid tehnoloogiaid isikuandmete kodeerimiseks, et vähendada riski, muutes need lahtimõtetavaks. Krüpteeritud andmeid ei saa kasutada isegi siis, kui need on varastatud. Isegi kõige lihtsama 64-bitise krüptimise, mida nüüdseks peetakse aegunuks, lahtimurdmiseks kuluks umbes viis aastat.

Enamik CFT online-kasiinosid kasutab 256-bitist või 128-bitist krüpteerimistehnoloogiat, mille purunemiseks kuluks sajandeid. Lihtsamalt öeldes on teie teave turvaline, isegi kui keegi kasiinosse sisse tungib.

Ohutus ja turvalisus ettevõttes CFT