Top 10 Citadel Internet Bank New Casinos 2022 -Low Fee Deposits

Citadel Internet Bank, tuntud ka kui Citadel Instant Banking, on ideaalne online makseplatvorm kasiinomängijatele. See on viis Internetis maksmiseks, mille eest võetakse otsene tasu kasutaja krediitkaartidelt.

See on tänapäeval üks enimkasutatud makseplatvorme ja toetab paljusid valuutasid, nagu USD, CAD, EUR, GBP ja JPY. Lisaks on see saadaval enam kui 33 riigis Ameerikas, Aasias, Euroopas ja Okeaanias.

Tänu kasutuslihtsusele on see üks kasulikumaid veebimaksesüsteeme. Internetipangaga Citadel saad teha makseid uutes veebikasiinodes ja tasuda e-kaubanduse ostude eest.

Info Citadel internetipangast

Info Citadel internetipangast

Internetipank Citadel on pangaettevõte, mis pakub eraisikutele ja gruppidele täielikku finantsteenuste portfelli.

Selle erialad uus online kasiino mängijate hulka maksekaardid ja privaatpangandus.

Sellel on mobiiliversioon, mis on saadaval Androidi ja iOS-i kasutajatele. See versioon võimaldab mängijatel kasutada kõiki pangateenuseid, mis muudavad nende jaoks mugavaks mängimise uutes kasiinodes, olenemata nende asukohast.

Selle kasutamiseks ei pea nad tegema muud, kui registreeruma internetipangas. Ja kui nad on Interneti-ühenduse loonud ja Citadel Bankingu rakenduse oma mobiilseadmetesse alla laadinud, saavad nad vabalt kasutada finantsteenuse pakkuja veebi- ja mobiilipanga tööriistu.

Info Citadel internetipangast
Sissemakse Citadel internetipangas

Sissemakse Citadel internetipangas

Veebipõhine makseprotsessor Citadel võimaldab mängijatel rahastada oma uusi online-kasiinokontosid otse oma pangast. Enamik kasiinomängijaid eelistab teha sissemakseid internetipanga kaudu asutuses, mis on Citadelliga partner. Teine alternatiiv on kiirsüsteem, kus kasutaja kannab spetsiaalse viitenumbri abil sularaha käsitsi. Lõpuks saab kasutada mobiilseadmesse allalaaditavat rakendust Payment Assistant. Siit saate teada, kuidas Citadel internetipanga kaudu kasiinokontot täiendada.

 1. Külastage kassa lehte ja valige makseviisiks Citadel
 2. Valige eelistatud pank
 3. Teid suunatakse Interneti-panga lüüsi
 4. Logige sisse ja sisestage sissemakse summa
 5. Viige kinnitamine lõpule
 6. Saate maksekviitungi ja olete valmis kasiinomänge mängima

Tsitadelli kiirmaksed toimuvad vähem kui minutiga. Teenuse kasutamine on tasuta. Kuid olenevalt eelistatud pangast ja kasiino tingimustest võivad rakenduda teatud töötlemistasud.

Jällegi on valuuta konverteerimistasud pangaasutuste lõikes erinevad. Enamikul pankadel on päevane kululimiit, seega peaksid uued online-kasiinomängijad olema ettevaatlikud, et mitte üle piiri minna. Tsitadelli kiirmaksetel on esmakasutajatele limiit, olenevalt pangast. Seda limiiti uuendatakse pärast iga tehingut ja see suureneb koos edukate hoiuste ajalooga. Kasiino märgib aga minimaalse ja maksimaalse summa oma T&C jaotises.

Sissemakse Citadel internetipangas
Kuidas Citadeli Internetipangas väljamakset teha

Kuidas Citadeli Internetipangas väljamakset teha

Enamik uusi Citadeli kasiinosid toetab võitude väljavõtmist Citadeli Internetipanga kaudu mobiili kaudu. Mõned uued online-kasiinod loetlevad Citadeli ühe toetatud makseviisina, kuid töötlevad võite pangaülekannetega. Peavalu vältimiseks oleks mõistlik küsida klienditoelt, kas Citadell on raha väljamaksmiseks saadaval. Väljamakse tegemiseks:

 1. Liikuge kassalehele ja klõpsake väljavõtmise otseteed
 2. Täpsustage, kui palju raha välja võtta
 3. Esitage oma Citadeli Internetipanga aadress
 4. Konto omandiõiguse kinnitamiseks viige lõpule mitmefaktoriline autentimine
 5. Oodake kasiino heakskiitu

Citadel panganduses võtab väljamakse tavaliselt üks kuni kolm tööpäeva. Igal online kasiinol on väljamaksete töötlemise aeg – mõnest tunnist kuni 48 tunnini.

Kuidas Citadeli Internetipangas väljamakset teha
Turvalisus ja ohutus tsitadellis

Turvalisus ja ohutus tsitadellis

Soovitatav on suhtuda veebimaksetesse kergelt, sest ohutus on iga veebipõhise tegevuse puhul esmatähtis. Citadel internetipanga kasutamisel ei tohiks turvalisus olla probleemiks, sest operaator rakendab tipptasemel riskijuhtimise strateegiaid. Samad lahendused on kasutusele võtnud ka Citadelli partnerpangad. Iga tehing on kodeeritud, nii et keegi ei saa seda pealt vaadata. Citadel järgib andmekaitse üldmääruse nõudeid, et säilitada online-ettevõtete ja klientide konfidentsiaalsus ja turvalisus. Kui kasutaja kahtlustab turvarikkumist, peaks ta pöörduma Citadeli klienditeenindusse.

Citadel kasiinod ei hoia pangakonto andmeid. Kasiino sissemakse algatamiseks antud internetipanga mandaate süsteemi ei säilitata. Tsitadell on vahendaja panga ja kaupmehe vahel. Seetõttu ei ole tehingusse kaasatud ühtegi kolmandat osapoolt.

Uued online-Citadel kasiinod pakuvad SSL-tehnoloogia abil täiendavat kaitsekihti. Nad tagavad, et mängijate andmed on kodeeritud. Kuna väljamaksmine toimub turvalises internetipanga liideses, tähendab see, et ülekanne jääb anonüümseks ja keegi ei saa teavet varastada isegi kasiinokontole sissemurdmisel.

Turvalisus ja ohutus tsitadellis