Parimad EnterCash Uus Kasiino

EnterCash on arenev Maltal asuv makseettevõte. Andekate spetsialistide meeskond, kellel on tohutu kogemus Interneti-vahenduse valdkonnas, asutas selle 2011. aastal.

Praegu on selle fintech-organisatsiooni teenused saadaval ainult erinevates Euroopa riikides, sealhulgas Rootsis, Soomes, Kreekas ja Austrias, kuid see võib aja jooksul laieneda ka mujale maailmas. Selle püsiklientide kogum ületab 100 miljonit, kellest enamik tegeleb kihlvedude, reisimise, rahanduse ja võrgumängudega.

Parimad EnterCash Uus Kasiino
Deposiit EnterCashigaMis on EnterCash?
Deposiit EnterCashiga

Deposiit EnterCashiga

Üle kuuekümne uue online-kasiino pakub sissemaksemeetodina EnterCashi. Mängijad, kes seda kasutavad, peavad kõigepealt aru saama, kuidas see töötab. See maksesüsteem võimaldab neil kanda raha oma pangakontodelt oma online-ennustuskontodele. Lihtsamalt öeldes toimib EnterCash vahendajana panustaja ja tema finantsasutuse vahel.

Kui mängurid soovivad EnterCashi kasutada aadressil uued online kasiinod, peaksid nad alustama konto avamisega seda toetavas pangas. Neid on üle 4000 jaotatud üle Euroopa. Seejärel peaksid nad järgima neid samme:

  • Valige EnterCashi veebikasiino, millel on mugavad funktsioonid, nagu turvalisus ja lugematu arv mänguvõimalusi.

  • Külastage aktsepteeritud maksevõimaluste loendi lehte (deposiidi jaotis) ja valige "EnterCash".

  • Sisestage konkreetne summa, mida nad soovivad hoiustada.

  • Valige oma pank ja avage oma Interneti-pangakonto, millelt nad soovivad raha üle kanda.

  • Kinnitage tehing ja oodake, kuni raha nende hasartmängukontodel kuvatakse. Enamasti töötleb EnterCash veebikasiino sissemakseid koheselt.

EnterCash on hinnatud üheks parimaks hoiustamise meetodid kasiinodele, sest see ei nõua mängijatelt esmalt konto avamist. Lisaks jääb selle minimaalne sissemakse limiit vahemikku 10–30 eurot, mida enamik panureid peab taskukohaseks.

Deposiit EnterCashiga
Mis on EnterCash?

Mis on EnterCash?

EnterCash on osa Trustly kaubamärgist, mis saavutas selle 2019. aastal. Trustly tegevjuht Oscar Berglund paljastas, et selle omandamise eesmärk oli nende ettevõtete meeskonnad liita.

EnterCash on tänapäeval üks suhteliselt uusi, kiiresti kasvavaid fintech-ettevõtteid. Selle muljetavaldavate funktsioonide tõttu suureneb selle kliendibaas pidevalt. Üks neist on turvalisus, mida see pakub tugevate krüpteerimisstandardite kasutamise kaudu. Lisaks sellele makseplatvormile ohutus seda täiustab asjaolu, et see ei nõua kasutajatel registreerumist, mis tähendab, et see ei salvesta nende isikuandmeid ega pangakonto andmeid.

Need, kes tunnevad EnterCashi teenuste kasutamisel endiselt muret oma turvalisuse pärast, peaksid teadma, et Trustly järgib makseteenuste direktiivi (PSD) ja tal on kehtiv Euroopa makseteenuste pakkuja (PSP) litsents.

EnterCash sobib kõige paremini kasutajatele, kes eelistavad lihtsaid makseviise. Kuni kellelgi on konto mõnes partnerpangas, võivad nad selle makseteenuseid vabalt kasutada. Õnneks ei piirdu nad ainult ühe valuuta kasutamisega, sest see toetab kolme – SEK, EUR ja CZK. Ootuspäraselt peab kasutaja oma elukohariigist olenevalt valima kõige mugavama.

Kui kasutajal on päring või kaebus, julgustab EnterCash võtma ühendust oma tugimeeskonnaga e-posti teel. Samuti võivad nad külastada oma veebisaiti, et kasutada kontaktivormi, mis nõuab erinevate üksikasjade esitamist, sealhulgas oma nime ja e-posti aadressi. Kahjuks pole sellel online-kasiino maksesüsteemil reaalajas vestluse võimalust.

Mis on EnterCash?