Parimad Google Pay Uus Kasiino

Google Pay on hiljuti taaskäivitatud paljude uute ja uuenduslike funktsioonidega, sealhulgas puudutusega maksmiseks ja võrdõigusmaksed. Google Pay on saadaval nii Androidi kui ka Apple'i (iOS) seadmetes (sh telefonides, tahvelarvutites ja kellades). See muudab Google Pay ideaalseks makseplatvormiks ka uutele veebikasiinodele.

See on digitaalne rahakott, mis võimaldab teha viipemakseid paljudel platvormidel ja püüab konkureerida mitte ainult sarnaste võrgukontaktideta makseviisidega, vaid ka veebipankadega. See teeb seda teatud pankadega sünkroonimise teel, mis võimaldab teil Google Pay rakenduse kaudu panka teha, võimaldades teil sujuvamaks muuta oma Interneti-panganduse portfelli Google Payga ja mis tahes veebioste või platvorme, näiteks laadida raha uuele veebikasiino kontole, pakkudes kiire ja lihtne ülekanne, mis võimaldab mängijatel sujuvalt mängida.

Parimad Google Pay Uus Kasiino
Teave Google Pay kohtaDeposiit Google Payga
Teave Google Pay kohta

Teave Google Pay kohta

Nagu nimigi viitab, on Google Pay välja töötanud Google, juhtiv Interneti-põhistele toodetele ja teenustele spetsialiseerunud tehnoloogiaettevõte, mistõttu on mõistlik, et see oleks ideaalne makseviis kasutamiseks koos uued online kasiinod.

Google Pay on kiiresti laieneva Google'i uusim pakkumine. Google asutati 1998. aastal ja on sellest ajast alates jätkanud plahvatuslikku kasvu, olles algselt Interneti-otsingumootorite sünonüümiks ning viimasel ajal ka telefonide ja tahvelarvutite operatsioonisüsteemide, meiliserverite, pilvesalvestusruumi, veebibrauserite, veebipõhise reklaamimise, kaartide ja nimekiri täieneb jätkuvalt.

Google Pay ilmus algselt 2011. aastal Google Walleti nime all ja seejärel 2015. aastal Android Payna. Need kaks platvormi ühendati 2018. aastal, et luua Google Pay, misjärel kujundati see ümber, et luua Google Pay, nagu me seda praegu tunneme.

Google Pay on praegu saadaval 42 riigis üle maailma, näiteks Ameerika Ühendriikides, Ühendkuningriigis, Austraalias, Hongkongis, Uus-Meremaal, Jaapanis, Venemaal ja Kanadas. See tähendab, et uued online kasiinod üle maailma saavad selle lisada makseviisina, et meelitada ligi mängijaid paljudest erinevatest riikidest.

Teave Google Pay kohta
Deposiit Google Payga

Deposiit Google Payga

Raha deponeerimine veebikontole, näiteks sissemakse uude online-kasiinosse, on lihtne ja probleemivaba.

Kõigepealt peate kontrollima, kas teie pank ühildub Google Payga, kuid kõik suuremad pangad 42 riigis, kus Google Pay on saadaval, on seotud.

Google Pay töötab seadmes rakendusena, kus kasutaja lisab rakendusse oma kaardi või pangakonto andmed. Kasutaja saab seejärel lihtsalt puudutada, et maksta, kasutades oma seadet füüsiliste ostude tegemiseks, või kasutada seda veebiostude eest tasumiseks kõikjal, kus kuvatakse logo „Osta G Payga”. See on eriti kasulik uute veebikasiinode puhul, kuna seda on lihtne kasutada, kuna te ei pea oma kaardiandmeid iga kord uuesti sisestama, kui soovite raha laadida, ja lisaks pakub see suuremat turvalisust.

Kui olete Google Payga ühe korra makse teinud, saate seda teavet tulevaste sissemaksete jaoks uuesti kasutada, valides selle vaikemakseviisiks. See võimaldab kiireid ja sujuvaid sissemakseid teie uuele online-kasiino kontole, kui soovite raha täiendada mängida uusi populaarseimaid kasiinomänge.

Kuna Google Pay on otse teie kaardi või pangakontoga seotud, pole päevalimiiti, välja arvatud juhul, kui sellele konkreetsele kaardile või kontole on juba seatud limiit, mis võimaldab katkematut mängimist.

Deposiit Google Payga