Slotside mängimine elatiseks

Slots

2021-03-11

Paljud inimesed on küsinud, kas on võimalik elatist teenida ja raha teenida pilud. Vastus on lihtne, jah. Sarnaselt mis tahes muu hasartmänguga, nagu sport või hobuste võiduajamine, saavad slotimängijad võita auhindu või jackpoti pärisrahas.

Slotside mängimine elatiseks

Slotimängijate üks eeliseid võrreldes teiste mänguritega on see, et teenindusaegasid mängides ei püüa majaraha võita, vaid nad võistlevad teise mängija raha eest. Kuigi paljud inimesed ei mängi elatusvahendeid, on allpool näpunäiteid, kuidas teada saada, kas kavatsete teenida teenindusaegu.

Mõiste "elatise teenimine"

Esimene samm on tegelikult määratleda, mida tähendab "äraelamine". See aitab kindlaks teha, kui palju raha tuleb teenida teenindusaegadel oma elustiili säilitamiseks. Mõned tegurid, mis tulevad mängu, hõlmavad muu hulgas elukohta, elustiili, kindlustust, perekonna suurust ja raviarveid.

Professionaalsed slotimängijad peavad muretsema selliste aspektide pärast nagu tervisekindlustus, mis maksab. Teenindusaegadel raha teenimise valimisel tuleks arvestada selliste teguritega nagu vaba aja saamine või pikk tööaeg. Samuti tuleks välja töötada strateegia, kuidas vältida kogu investeeritud kapitali kaotamist.

Mänguautomaatide disain

Mänguautomaadid on mõeldud lukustamiseks või kasumi tagamiseks online kasiino pikemas perspektiivis. Seda kasumit nimetatakse maja eeliseks, samas kui tasuvusprotsent on see, mille mängija võidab. Enamiku mänguautomaatide tasuvusprotsent jääb vahemikku 90–98%.

Oletame näiteks, et konkreetse mänguautomaadi tasuvusprotsent on 94%. Sellisel juhul tähendab see, et iga panustatud 100 dollari eest võidavad mängijad 94 dollarit, maja eelis aga 6 dollarit. Mänguautomaadid töötavad arvutiprogrammidega, mis kasutavad matemaatika põhimõtteid. Kui programmeerimisel viga ei esinenud, saavad aluspõhimõtted teoks.

Kuidas maja servast üle saada

Et teenida teenindusaegadel raha või teenida elatist, peate välja töötama plaani, kuidas ületada maja serv ja teenida raha nii lühikeses kui ka pikas perspektiivis. Allolev teave aitab teil teenida teenindusaegade võitmise strateegiat.

Esimene asi on leida mänguautomaadi tasuvusprotsent. Maja madalaima servaga masinatel on suurem tasuvusprotsent. Muud näpunäited hõlmavad olemasolevate boonuste kasutamist ühe võimalusena maja servast üle saada. Progressiivsete jackpottide mängimine on veel üks võimalus maja servi ületamiseks, eriti kui auhind on kasvanud.

Viimased uudised

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter
2023-05-18

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Uudised

Kasiinoreklaam

TonyBet:100% kuni $180 + 120 tasuta keerutust
Mängi kohe
Betwinner
Betwinner:€ 390 Boonuskoodiga CASINORANK