4 näpunäidet distsiplineeritud mänguriks saamiseks

Uudised

2021-12-17

Eddy Cheung

Kui soovite saada edukaks mänguriks, peate olema distsiplineeritud.

4 näpunäidet distsiplineeritud mänguriks saamiseks

Kui järele mõelda hasartmängud ja online -kasiinod üldiselt ei pruugi vastutustundlikud mänguharjumused olla esimene asi, mis pähe tuleb. Sellegipoolest on võimatu eitada selle kohta ja tähtsust kasiinodes.

Distsiplineeritumaks mänguriks saamine ja kindlate harjumuste kujundamine on palju lihtsam, kui võite ette kujutada. Ja sellisena on siin neli näpunäidet, kuidas saada nii distsiplineeritumaks kui ka edukamaks mänguriks.

Pangakontod ja rahahaldus

Rahahaldus on distsiplineeritud mängurina tegutsedes võtmetähtsusega.

Pangakontroll pole midagi muud kui mänguri eelarve, mis koosneb vahenditest, mis on eraldatud ainult hasartmängudeks.

Harva näete õnnemängureid, kellel pole kindlaid pangaüritusi.

Kui mängite mängu ilma ettekujutuseta, kui palju raha olete valmis kaotama, võite kokku puutuda mitme probleemiga. Hasartmängud ei tohiks põhjustada rahalist sundi, eriti mängijatele, kes on kasiinodes suhteliselt uued.

Oma pangakontori haldamiseks looge süsteem, mis teeb KÕIK hetkedel selgeks, kui palju raha teil on ja kuidas olete selle kulutanud.

Olge pühendunud oma plaanile

Võtke plaani koostamiseks kõige rohkem aega. Seejärel võtke järgmise aja pühendumiseks.

Iga mängur peaks enne hasartmängude alustamist kaaluma plaani koostamist. See plaan ei pea olema liiga intensiivne ega ammendav.

Plaani korraldades on teil tõenäoliselt lõbusam ja teil on pikemas perspektiivis parem võimalus raha võita. Aeg -ajalt pole spontaanne, kaootiline reis kasiinosse maailma halvim asi.

Olete oma 5 lähima sõbra keskmine

Nad ütlevad, et mängur on sama edukas kui ettevõte, mida ta hoiab.

Kui uued mängurid mängivad vastutustundetutega, saavad nad õppimise ajal hõlpsasti kokku puutuda hulga halbade hasartmängude harjumustega. Teie esimesed hasartmängukogemused on alati kujundavad. Kui ümbritsete end halbade mõjudega, avate end halvavatele tavadele, mis muudavad edu saavutamise võimatuks.

Tehke ühiseid jõupingutusi, et ümbritseda end edukate mänguritega.

See ei tähenda tingimata kõike, mida nad teevad. Peate looma oma mängustiili, mis sobib teie jaoks ja tunneb end mugavalt.

Kuid mõne taktika kasutamine, mis toob teiste mängurite edu, toob tõenäoliselt teie tulemustele kasu.

Ärge kunagi raisake raha

Kasiinod on hea koht raha raiskamiseks.

Seal pole mitte ainult lugematuid mänge, vaid ka baare, restorane, poode ja palju meelelahutusvõimalusi. Isegi enne, kui saate laudadeni jõuda, võib kogu rahakoti hoidmine olla keeruline.

Kuid kasiino edu võti on hoida võimalikult palju oma raha laual. See võimaldab teil rohkem mängida, mis võib tuua rohkem kasumit ja kiirendada paranemist.

Ärge kunagi raisake raha.

Järeldus

Ja siin on neli olulist näpunäidet, kuidas saada distsiplineeritumaks ja edukamaks mänguriks. Võiduvõti tuleb distsipliini kaudu ja distsipliini võti tuleb praktikast ja õppimisest.

Miski ei tule kergelt, aga tuleb ... see voolab.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised