4 valdkonda, kus ärioskused ja pokkerioskused kattuvad

Uudised

2021-11-07

Ethan Tremblay

Ärimaailm ja pokkerit maailmas on palju ühist. Kummaski edu saavutamiseks on vaja kombinatsiooni visadusest, strateegiast, oskusest ja muidugi ärge unustage - natuke õnne.

4 valdkonda, kus ärioskused ja pokkerioskused kattuvad

Siin on neli asja, mis kattuvad äri ja pokkeriga.

Pokkeri mõtteviis ja äri mõtteviis kattuvad

Pokker on seotud teie liigutustega, riski haldamise viisiga, arusaadavusega ja loomulikult oma strateegiaga. See nõuab tervet hulka kontseptuaalseid oskusi: vaimset paindlikkust, keskendumist, distsipliini, emotsionaalset kontrolli ja arvutatud riski.

Keskenduge oma mõtetele enne iga päeva, iga kohtumise ja iga olulise otsuse algust ka äris.

Mõelge laiemale huvile strateegia ja riskivõtmise vastu. Mõtteviis on kõik.

Nii äris kui ka pokkeris lugemine on väga oluline

Inimeste lugemine kaldub läbirääkimistesse. Need on kaks tegurit, millele aitab kaasa võime hästi äris ja pokkeris toimida. Inimeste lugemine. Kui mängite pokkerit võrgus või maapealse kasiinoga, et saaksite sammu võrra ees olla, peate suutma ette näha teiste mängijate käike, jutte ja nõrkusi.

Äriga, olgu see siis kolleegid, kliendid või konkurendid, on inimeste lugemine kahtlemata hädavajalik oskus.

Inimeste mõistmine ja olukorra selge hindamine võimaldab teil sisukalt tegeleda, inimestega läbi saada, motiveerida ja inspireerida ning vastata parimal viisil - olgu see siis töötaja potentsiaali nägemine ja õigele positsioonile seadmine , potentsiaalsele kliendile müümine või konkurendi kampaaniale reageerimine.

Kõige tähtsam - Riski arvutamise oskus

Olgu see pokkeris või äris, on oluline riskide arvutamisel ja juhtimisel hästi hakkama saada.

Kas saate kompromissidest aru? Kas panustaksid kogu oma raha halva käe peale? Sa ei peaks - ja äris ka mitte. Nii pokker kui ka äri on ettearvamatud, mistõttu on potentsiaalse kasumi ja kahjumi mõõtmine, kõik võimalused arvesse võtmine ja kaasnevate riskitüüpide üle mõtlemine võtmetähtsusega õige sammu tegemisel - olgu see siis bluff, tõstmine või foldimine või turundusotsuste, eelarveliste eraldiste või projektiplaanidega.

Nii pokkerilauas kui ka koosolekuruumis hõlmab riski arvutamine kiiret matemaatikat, hinnangute andmist ja oma sisetunde kasutamist.

Kurikuulus pokkerinägu

Võimalus võtta suuri riske ja hoida oma emotsioone täielikult kontrolli all on nii äri- kui ka pokkerimaailmas ülioluline.

Pokkerinägu viitab näole, mis ei näita ühtegi head ega halba emotsiooni, et mitte midagi ära anda. Ükskõik, kas mängija on käest põnevil või meeleheitel, ei tohiks ta oma vastasele põruda ega anda vihjeid ega teavet.

Õppetund on siin see, kui tähtis on oma emotsioone kontrollida ja jääda tasaseks. Äris, kuigi võib -olla pole vaja 100% ajast pokkerinägu hoida, on heade juhtimisoskuste hulgas võime jääda jahedaks, rahulikuks ja kogutud olenemata olukorrast, samuti mitte teha olulisi otsuseid intensiivsetele emotsioonidele. .

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised