5 populaarseimat kasiinokohta, mida 2022. aastal külastada

Uudised

2022-07-13

Selles ajaveebis uurin kaasaegseid kasiinode turismiatraktsioone ja pakun teavet hasartmängude arengu kohta maailmakuulsatest kohtadest uute hasartmängude sihtkohtadeni, mida kaaluda.

5 populaarseimat kasiinokohta, mida 2022. aastal külastada

Kaasaegsed hasartmängude sihtkohad

Algupäraseid kasiinosid peegeldavad kaasaegsed hasartmänguasutused meelitavad turiste kogu maailmast. Mõned sihtkohad pakuvad turismi suurendamiseks uhkeid kasiinosid. Kasiinokultuuriga on liitunud isegi need sihtkohad, mis kunagi olid hasartmängud. Investorid kulutavad miljoneid uute mängupaikade ehitamiseks, mis pakuvad riikidele ekspansiivset sissetulekut spordiennustustest ja maapealsetest kasiinodest. 

Kuigi online-kihlvedude populaarsus kasvab jätkuvalt, on kasiinod endiselt metsikult populaarsed, meelitades ligi hasartmänguhuvilisi, kes toovad kaasa märkimisväärseid summasid sularaha. Uurime kahte kõige populaarsemat hasartmängusihtkohta: Monaco ja Ameerika Ühendriigid.

Monaco

Monte Carlo on überrikaste puhkusekoht. Selle uhke kasiino Casino de Monte Carlo on Monaco tipptasemel meelelahutuskeskus, mis pakub laialdasi hasartmänguvõimalusi turistidele, kes reisivad kogu maailmast kihlvedu tegema. Lisaks kasiinodele aitavad riigis turismi kasvatada spordi- ja hobuste võidukihlveod.

Väikeriik, mis on tuntud oma särava kuulsuste ja rikkalike klientide poolest, kes reisivad luksusjahtide ja eralennukitega piirkonda külastama, naudib õitsevat turismimajandust. Monaco elanikkonnas on palju miljonäre. Kohalikud seadused keelavad Monaco elanikel Monte Carlo kasiinos hasartmänge mängida, välja arvatud välismaal sündinud elanikel.

Esile kerkivad sihtkohad

Mõned sihtkohad muutuvad kiiresti mängurite lemmikkohtadeks. Nendel asukohtadel on mõned ühised jooned, sealhulgas külastajatele arvukad võimalused panustada klassikalistele ja kaasaegsetele kasiinomängudele, luksuslikud majutusvõimalused ja VIP-kogemused.

Macau, Hiina

Hiinas on Macau kasiinoturg plahvatuslikult kasvanud ja ületanud isegi Las Vegase suuruse. Rohkem kui 376 000 ruutmeetrit mänguritele mõeldud kasiinopinnaga Venetianis on rohkem kui 1500 mänguautomaati ja 640 lauda. 2003. aastal oli piirkond endiselt konservatiivne, kuid seaduste muutudes muutus ka suhtumine hasartmängudesse. Kuna see on Hiinas ainuke mänguritele mõeldud koht, on kohtades äri õitseb. Kasiinode ja spordihasartmängudega on suur turg populaarne turismisihtkoht.

London

Paljude kõrgetasemeliste asukohtadega külastavad VIP-id Londonit, et mängida hingematvates kasiinodes, kus on kaasaegsed hasartmänguatraktsioonid. Erinevaid mängukogemusi pakkuv linn on tuntud turistide ligitõmbamise poolest üle kogu maailma. Viimasel ajal on Londonist saanud kasiinohuviliste sihtkoht, kes külastavad sageli tipptasemel maapealseid asutusi, et panustada. Viie tärni kasiinod meelitavad ligi külastajaid, kes naudivad hasartmänge, toitu ja lõbu.

Brasiilia

Eksootilise puhkusekohana on Brasiilia valmis arendama kasiinokeskusi, kus on kaubanduskeskused, restoranid, luksuslikud hotellid ja konverentsikeskused, et meelitada ligi kasiinokülastajaid kogu maailmast. Populaarsete kasiinokohtade, nagu Punta del Este, plaani järgi kavatseb riik avada järk-järgult kuni 25 kuurordikasiinot piirkonna kohta, et ajakohastada riigi turismi.

Bahama

Neile, kes soovivad panustada eksootilises kohas, on Nassau muutumas populaarseks hasartmängude sihtkohaks. Lihtne juurdepääs Floridast muudab selle populaarseks nende jaoks, kes soovivad kiiret reisi ja kaunist kohta hasartmängude mängimiseks. Kariibi mere piirkonna ilu ja muljetavaldavat majutust pakkuv saar on muutumas üheks populaarseimaks kasiinoautomaadiks maailmaturul.

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised