7 hasartmängunõuannet nutikatele mänguritele

Uudised

2022-01-06

Benard Maumo

Hasartmänge on juba mõnda aega peetud õnnepõhiseks tegevuseks. Uued mängijad arvavad, et panustamine on umbes leida parim uus online kasiino, panustades ja lootes parimat.

7 hasartmängunõuannet nutikatele mänguritele

Aga siin saavad nad kõigest valesti aru. Isegi õnnepõhised mängud, nagu slotid ja bingo, nõuavad võitmiseks oskusi. Nii et parimate online kasiinode "keskmistest" mängijatest eristamiseks kasutage neid seitset nutikat nippi.

Näpunäide nr 1. Valige hasartmängusait hoolikalt

See üks on mõttetu. Nutikad mängijad mängivad uutes online kasiinodes. Need kasiinod pakuvad mängijasõbralikke tingimusi ja koefitsiente, mis toovad pikemas perspektiivis rohkem võite. Et teada saada, kas hasartmängusait on usaldusväärne, vaadake avalehe allosas olevat litsentsiteavet.

Näpunäide nr 2. Saage aru maja servast

Enamik algajaid mängureid ei mõtle mängimiseks kasiinomänge valides kaks korda. Neid köidab pokkeri kuulsus või mänguautomaatide kvaliteetne graafika. Loomulikult sobivad need valikud neile, kes otsivad meelelahutust.

Aga kui sa tahad võitu, siis on maja eelis oluline. Mänguautomaatide puhul on kõik alla 96% suur EI. Teisest küljest on lauamängudel palju variatsioone, millest igaühel on erinevad maja eelised. Niisiis, mõista koefitsiente.

Näpunäiteid nr 3. Ärge mängige online slotikaid

Nagu eespool öeldud, võivad online slotid olla kavalalt petlikud oma kõrgete väljamaksete ja suurepärase graafikaga. Kuid ärge lenda pimesi, sest erinevalt lauamängudest, nagu pokker, blackjack ja baccarat, võivad need mängud teid kuivatada.

Näiteks baccarat (pankuripanus) ja prantsuse rulett on madala maja eelisega vastavalt 1,06% ja 1,35%. See muutub isegi paremaks videopokkeri ja blackjackiga, kus maja eelis võib optimaalse strateegiaga minna alla 0,50%.

Näpunäide nr 4. Kasutage rahahaldustehnikat

Kindel tõsiasi on see, et rahahaldus ei anna sulle kasiino ees eelist. Kuid hästi planeeritud rahahaldusstrateegiaga saavad mängijad oma kaotusi ohjeldada. See kõik on seotud oma pangarolli kaitsmisega. Trikk seisneb selles, et mängi ainult rahaga, mille kaotamist võid endale lubada.

Samuti peaks raha olema piisavalt suur, et tagada teile vähemalt neli tundi mänguaega päevas. Ja võimalusel ärge kaotage ühe seansi jooksul rohkem kui 30% oma kogupangast.

Vihje nr 5. Lõpetage, kui olete veel ees

See on teatud määral rahahalduse jätk. Intelligentsetel kasiinomängijatel on tavaliselt võidu- ja kaotuslimiidid. See võib olla $ 100, $ 200, $ 300 või mis iganes. Kui jääte nende summadega maha või jõuate ette, siis tea, et on aeg lõpetada.

Võitude puhul on suur tõenäosus, et auhind läheb mängimise jätkamisel tühjaks. Miks? Maja eelis on alati mängus, et teie hea jooks peataks.

Vihje nr 6. Mängige rahvarohketel laudadel

Kas tead, miks kogenud mängijad otsustavad mängida rahvarohketes laudades? Aeglane on tee hasartmängude maailmas edasi. Paljude mängijatega mängimine on parim, välja arvatud juhul, kui olete eelismängija, kes soovib teha kiiremaid otsuseid.

Siin on asi; mida rohkem sa mängid, seda rohkem kasiinomaja eelis sinu pangarolli ära lihvib. Ja sama kehtib ka mänguautomaatide kohta. Kahel masinal mängimine kahekordistab teie kaotusvõimalusi.

Vihje nr 7. Vältige külg- ja tugipanuseid

Kõrvalpanuseid leidub tavaliselt lauamängudes nagu Caribbean Stud ja blackjack. Need on atraktiivsed enamikule algajatele mängijatele, kuna pakuvad suuri kõrvalmakseid.

Asi on aga selles, et mõned, nagu blackjacki kindlustus ja Caribbean Studi jackpoti panused, on "imevad" panused. Näiteks jackpoti panusega kaasneb valus 25% maja eelis panga suuruse tõttu. Crapsi tabelis tuleks vältida selliseid propipanuseid nagu Yo (11,11%) ja Horn (12,5%).

Järeldus

Rakenda ülaltoodud näpunäiteid ja oled teel staarkasiinomängijaks. Peamine idee on omada hasartmängupanka ning paremini mõista koefitsiente ja maja eelist. Ja loomulikult ärge panustage emotsioonidega. Kõike paremat!

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised