Ebaseadusliku online-kasiino hasartmängude tööstuse lahkamine

Uudised

2022-03-21

Katrin Becker

Kuigi online-hasartmängude tööstus kasvab jätkuvalt hüppeliselt, õitsevad peaaegu sama palju ka ebaseaduslikud online-kasiinohasartmängud. Paljud saidid, eriti uued online kasiinod, osaleda ühes või mitmes ebaseaduslikus rikkumises.

Ebaseadusliku online-kasiino hasartmängude tööstuse lahkamine

Litsentseerimata vs offshore uued online-kasiinod

Kahjuks ei tea paljud mängijad, et nad tegelevad ebaseaduslike hasartmängudega, sest kogu ebaseadusliku hasartmängu mõistet mõistetakse sageli valesti ühel põhjusel; ebaseaduslikel hasartmängudel on kaks taset.

Litsentseerimata uued online-kasiinod

Turul tegutsevad paljud uued online kasiinod ilma litsentsita või regulatsioonita. See on praegu suur risk, kui kasiino või operaator ei vastuta kellegi ees. Parima kasiino otsimisel liitumiseks peavad mängijad alati kontrollima, kas kasiinol on litsents. Litsents kuvatakse jaluses või jaotises „Meist”, mis on saadaval enamikus online kasiinodes.

Niisiis, mis jama on litsentseerimata online kasiinodega? Pole kahtlust, et litsentsita kasiinos mängimine kätkeb endas palju riske.

Esiteks on digitaalses ruumis palju pettureid. Enamik otsib olulist isiklikku teavet, näiteks pangaandmeid ja krediit-/deebetkaardi andmeid. Litsentsiga kasiinodes võivad mängurid olla kindlad, et kõik nende andmed on kindlates kätes. Need kasiinod kaitsevad oma veebisaite uusima sõjaväelise krüptimise abil ning neil on selge ja aus privaatsuspoliitika.

Teine põhjus litsentseerimata uutest kasiinodest hoidumiseks on see, et neid ei saa usaldada. Litsentsiga kasiinod järgivad rangeid eeskirju ja neid kontrollitakse, et tagada mängijatele, et ettevõte suudab võidud välja maksta. Litsentsita kasiinode puhul aga kohustusi pole. Enamik litsentseerimata kasiinosid põgeneb mängijate sissemaksetega. Teised keelavad mängijatel nende õigustatud võidud.

Võib-olla on litsentsita kasiinodes mängimise suurim risk manipuleerimine. Kasiino hasartmängudes kehtib rusikareegel, et maja võidab alati. Kuid mõned hoolimatud operaatorid lähevad sammu kaugemale ja manipuleerivad mänge enda kasuks. Enamikul petmiselt tabatud kasiinodel pole litsentsi. Sellegipoolest peaksid mängijad veenduma, et uus kasiino, millega nad liituvad, on litsentsitud ja mis kõige tähtsam, mänge kontrollitakse aususe huvides.

Mängimine uutes offshore-kasiinodes

Teine ebaseaduslike hasartmängude vorm on offshore-kasiinodes mängimine. Paljudes riikides, kus hasartmängud on ebaseaduslikud, on kasiinohuvilistel mänguruum – rahvusvahelised online kasiinod. Kuigi valitsustel võib olla täielik kontroll kohalike operaatorite üle, on rahvusvahelisi operaatoreid raske kontrolli all hoida. Mängijad pääsevad offshore-saitidele juurde seni, kuni neil on mugav kasiino sissemakse meetod, mis neile sobib.

Kuigi paljud valitsused ei ole võimelised kohtu alla andma mängijaid, kes mängivad offshore-kasiinodes, on tõsiasi, et offshore-kasiinodes mängimine, kui hasartmängud on keelatud, võrdub illegaalsete hasartmängudega.

Päeva lõpus mängivad mängijad endiselt uutel litsentseerimata kasiinolehtedel ja offshore-kasiinodes. Halvim variant on loomulikult litsentseerimata kasiinosaidid – need kujutavad endast kõige olulisemat riski. Kuid vähemalt on palju uusi kasiino saite, mis on litsentsitud tuntud hasartmänge reguleeriva asutuse poolt.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised