Evoplay toetab Ukrainat keset Venemaa rünnakut

Uudised

2022-05-05

Evoplay on turuliider iGamingu ettevõte. See suurendab kasutajakogemust ja tutvustab iGamingut uutele vaatajaskondadele, kasutades selleks murrangulist mänguviisi, mobiilipõhist mõtlemist ja tipptasemel disaini. Neil on tooteid, mis sobivad hästi inimestele, kes jubamängida online kasiinodesja neile, kes alles alustavad iGaminguga, sest nad kasutavad mängude loomisel paindlikku, kasutajakeskset lähenemist.

Evoplay toetab Ukrainat keset Venemaa rünnakut

Evoplay mõistab hukka Venemaa sissetungi

See juhtiv iGamingu arendusstuudio on paljude teiste ettevõtete seas, kes mõistavad hukka Venemaa sissetungi Ukrainasse. Need rünnakud on jätnud riigi kohutavasse olukorda. Konflikti algusest peale on enam kui kaks ja pool miljonit inimest sunnitud oma kodudest lahkuma. 

Nende julmuste tagajärjel on praegu Euroopas uusaja ajaloo suurim pagulaskriis. Ja seni, kuni pole selgesõnalist rahulepingut, jätkavad need arvud tõenäoliselt tõusu.

Tegevus jätkub Ukrainas

Vaatamata keerulisele majanduskliimale jätkab ettevõte oma tegevust riigis. Ukraina on saanud ettevõttelt rahalist abi. 

Juhtiva tarkvarapakkuja uueks asukohaks valiti Lvivi linn. See asub Poola piiri lähedal. Kuid Venemaa õhurünnakud selles piirkonnas asuvatele sõjalistele objektidele on viinud linna viimasel ajal sihtpunkti.

Pommitamise tõttu on inimelusid juba kaotatud. Siiski on Evoplay endiselt kindlalt pühendunud Ukrainale kui oma peamisele ärikohale.

Ukraina tegevjuht jääb paigale

Ettevõtte tegevjuht Ivan Kravchuk on üks paljudest Ukraina tööstusjuhtidest, kes on otsustanud paigale jääda. Vastuseks Venemaa agressioonile on sidusettevõtete võrgud, tarkvaraarendajad ja kasiinotarnijad ühinenud. Nad panustavad jätkuvalt rahaliselt, isiklikult või isegi relva haarates, et riik toimiks. 

Evoplay teeb kõik endast oleneva, et aidata abivajavaid Ukraina inimesi. Seevastu paljud tööstustitaanid on Venemaalt lahkunud, kuid esialgu Ukrainas tegutsenud on riiki jäänud. Nende hulka kuuluvad Bet365, Parimatch ja Clarion Gaming. Viimane keeldus suhtlemast pealetungiva riigi – Venemaa – korporatsioonidega.

Ukrainas asuvaid töötajaid võidakse ümber paigutada

Siinkohal soovib ettevõte olla kindel, et tal on Ukraina töötajate jaoks hädaolukorras ettevalmistused tehtud. Venemaa sissetung on seganud Evoplay tavapärast äritegevust. Rünnakute alguses veebruari lõpus oli Evoplay kiire reageerima. Pärast seda, kui ettevõte palus oma töötajatel Küprosele kolida, kolis sinna 15% ettevõtte tööjõust.

Euroopa laienemine

Tarkvarafirma järgib strateegiat laiendada oma tegevust Euroopas ja tõsta ka mängude tootmise tempot. Seetõttu saab Evoplay aidata oma töötajatel Küprosele rännata. Paljud iGaming ettevõtte töötajad on pühendunud humanitaarabi andmisele. Paljud lääneriigid on surve all võtta vastu pagulasi, kes põgenevad kiiresti levivate konfliktide eest. Sellest on suur abi.

Kokkuvõte

Samuti kavatseb Evoplay kasutada kõiki oma ressursse oma Ukraina töötajate ümberasumiseks. Nad usuvad, et see on vähim, mida nad saavad sel kohutaval ajalooperioodil teha, et toetada Ukraina laiemaid vajadusi. Sel eesmärgil lubavad nad teha kõik endast oleneva, et aidata kohapeal humanitaarabi.

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised