Hasartmängud e -spordis: näpunäiteid algajatele edu saavutamiseks

Uudised

2021-06-12

Eddy Cheung

Videomängude peavoolu atraktiivsust ei illustreeri paremini kui kasvav eSpordi kihlvedude turg, kus paljud tipptasemel online -kasiinod pakuvad seda valikuna. e-spordi hasartmängud on nüüd väärt miljardeid dollareid ja see hasartmängunišš kasvab aukartustäratava kiirusega. Siin on mõned algajatele näpunäited mängijatele ja mittemänguritele, kes vajavad uue spordiennustuse piiril navigeerimiseks abi.

Hasartmängud e -spordis: näpunäiteid algajatele edu saavutamiseks

Leidke e -spordile spetsialiseerunud veebikasiino

E -spordi panustamist muudest spordiennustustest eristab see, et see ei hõlma ainult ühte mängu; see on žanrit hõlmav kihlvedude kategooria. Paljud mängud on e -spordis populaarsed, kõigil on mängude dünaamika, reeglid ja võidustrateegiad erinevad. Näiteks olid 2020. aasta seisuga auhinnaraha poolest neli populaarsemat e -spordi mängu: CounterStrike GO, DOTA2, League of Legends ja Fortnite. Need kõik on väga erinevad mängud. Seetõttu on see mõistlik kõigile, kes soovivad e -spordi kihlvedudega tegeleda otsige online -kasiinosid mis on spetsialiseerunud sellele hasartmänguvormile.

Nii on neil rohkem võimalusi saadaolevate mängude, turniiri katvuse ja isegi panustamisvõimaluste osas. Spetsiaalsel kasiinol on ka tehniline platvorm, mis ühendab muid e-spordiga seotud ressursse.

Lisateave e -spordi kohta

Tõsiste spordiennustuste puhul peab mänguril olema põhjalik arusaam spordialadest, millele nad panustavad. Sama kehtib ka e -spordi kihlvedude kohta, mistõttu soovitatakse algajatel enne raha panustamist e -spordi stseenist võimalikult palju õppida. Oluline on mõista osalevaid meeskondi ja mängijaid. Igal mängijal või meeskonnal on oma ainulaadne mängustiil ja võistlusrekord. Meeskonna e -spordi jaoks on oluline mõista ka meeskonna dünaamikat.

Õnneks leiate kogu selle ja muu teabe kiire Interneti -otsingu abil. E -spordile on pühendatud palju veebisaite ja Interneti -kogukondi. Andmeid meeskondade ja mängijate varasemate tulemuste kohta ning nende professionaalse ajaloo põhjalikku analüüsi leiate ka veebist. Selles artiklis korduv teema on e -spordi panustamine väga sarnane traditsioonilisele spordiennustusele.

Panustamisvõimaluste tundmine

E -spordi hasartmängude algajad on alati (meeldivalt) üllatunud e -spordis pakutavate panustamisvõimaluste tohutu hulga üle. Sõltuvalt mängust pakutakse tavapäraseid panustamisvõimalusi, nagu rahaliinid, kogusummad ja punktivahed. Kuna e -spordis on nii palju erinevaid muutujaid ja ettearvamatust, pakuvad need palju paremat kogemust prop ja tulevaste panuste jaoks. Mängijad peavad võtma aega, et mõista teisi panustamisvõimalusi, mida iga mäng peab oma e -spordi panustamiskogemuse põnevaks muutma.

Vaadake e -sporti

Mis tahes spordiennustuste puhul käivad pikaajaline edu ja mänguteadmised alati käsikäes. Seetõttu on algajatele üks olulisemaid näpunäiteid enne raha panustamist vaadata nii palju e -sporti kui võimalik. Statistika lugemine ja uurimine võib minna ainult nii kaugele; mõne mängu vaatamine on parim viis põhilise arusaamise saamiseks e -spordist, mille peale mängija on panustamisest huvitatud. Mängurid saavad e -spordi vooge vaadata veebiplatvormidel, näiteks YouTube ja Twitch, kas tasuta või taskukohase tellimishinnaga.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised