Kõige olulisemad osad Connor McGregori karjääris UFC -s seni

Uudised

2021-11-15

Ethan Tremblay

Connor McGregor on kõigi aegade üks meeldejäävamaid sportlasi ja kindlasti üks suurimaid tänapäeva sportlasi.

Kõige olulisemad osad Connor McGregori karjääris UFC -s seni

Vaatame tema karjääri.

Connor McGregori UFC debüüt

Conor McGregor debüteeris 2013. aastal Stockholmis Ericsson Globe'il (nüüd Avicii Arena), ta ei mõelnud ainult oma esimesele võitlusele, vaid plaanis UFC ülevõtmist.

Sama aasta 6. aprillil oli 24-aastane mees-alles teine sportlane Iirimaalt, kes võitleb UFC eest. Connor läks Brimage’i kallal tööle täpselt, saates ameeriklase esimeses voorus lõuendile ja teenides McGregorile oma esimese Knockout of the Night auhinna. MMA kommentaator Kenny Florian hüüab: „Sellepärast räägivad kõik Conor McGregorist! ”... Kui ta vaid teaks, kui hea ettekujutuse oleks ta teinud.

Connori esimene pealkiri UFC võitlusõhtul

Vaid kaks võitlust Connori turvavöö all oli UFC -l McGregor juba kindel. Nad olid selles nii veendunud, et pealkirjastasid teda 19. juulil 2014. aastal Iirimaal toimunud UFC Fight Nightil. UFC ennustuste koefitsient -690 oli McGregori selgeks lemmikuks määranud.

Võitledes oma Dublini kodupubliku ees, lülitas McGregor brasiillase Diego Brandão tuled välja suure vasaku käega, mis tõi talle esimese vooru TKO (tehniline nokaut) ja auhinna Performance of the Night. Pärast võitlust teatas veel pumbatud McGregor, et elus pole ühtegi meest, kes saaks teda Iiri pinnal peksta!

Kurikuulus kokkutulek Aldo ja McGregori vahel

Kui Connor McGregor, “The Notorious” 12. detsembril 2015 jõudis Aldosse jõulueelsel võistlusel Las Vegases UFC 194-l, lõpetas iirlane võitluse 13 sekundiga!

Piisas vaid Aldo vahelejäänud vasakust konksust, enne kui brasiillane alistus vasarale sarnase vasaku käe löögiga lõuale, mis ta näoga alla lõuendile saatis. Mõni oli ennustanud lähemat matši. Enne lahingut näitasid spordipanused internetis McGregori kasuks väikest eelist -105.

Nate Diaz - alistumine ... mis viib seejärel triumfini

Fännid mäletavad 5. märtsi 2016 kui päeva, mil Conor McGregor valis teise vooru esitamiseks välja pärast seda, kui ameeriklanna Nate Diaz oli ta alasti lämbunud.

Kuid see, mis selle keskse tulemuse juures tõeliselt silma paistis, oli McGregori vastus. Vaid viis kuud hiljem, 20. augustil 2016, naasis ta Vegasesse, et taaskord ameeriklasele vastu astuda UFC 202 korduskohtumises. Seekord oli see otsus enamuse kasuks McGregori kasuks ja McGregor võitis uhiuue komplekti, ületades oma endise kaotuse.

Connor võttis selle tiitli esimest korda

Suur esiletõst McGregori karjääris.

Eddie Alvarez 12. novembril 2016 Madison Square Gardenis toimunud UFC 205 võistlusel nägi nüüd 28-aastane noormees oma sulekaalu tiitlile lisanud maailma kergekaalulise vöö. Seekord kasutas McGregor vasak-parem kombinatsiooni, et langetada ameeriklane lõuendile ja kõndida kahekordse krooniga minema.

Võitlus läks ajalooraamatutesse, kuna iirlane oli esimene UFC võitleja, kellel oli kunagi kaks maailmameistritiitlit korraga.

Värskendus aastast 2020 - Connori naasmine UFC juurde

Rohkem kui aasta pärast seda, kui teatas, et loobub spordist, naasis McGregor 18. jaanuaril 2020 UFC 246 -le, et koos Donald “Cowboy” Cerronega jõuda poolkaalus.

See matš kestis esimeses ringis vaid 40 sekundit. Cerrone oli KO ja McGregor viis koju teise auhinna Performance of the Night, samuti pälvis ta prestiiži olla esimene võitleja UFC ajaloos, kes on saavutanud KO finišeeringud kolmes divisjonis: sulg-, kerge- ja poolkaalus.

Pole raske aru saada, miks inimesed teda kutsuvad: „Kurikuulus! ”

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised