Kas ma saan lennujaama mänguautomaatidega lojaalsustasu?

Uudised

2021-08-31

Ethan Tremblay

Mänguautomaate pakuvad mitmed lennujaamad üle maailma. Kui nimetada vaid mõnda, on meil Schiphol Amsterdam, Kingsford-Smith Sydney ja Heathrow London. Need pakuvad võimalust nautida teenindusaegu lennu ootamise ajal või pärast maandumist.

Kas ma saan lennujaama mänguautomaatidega lojaalsustasu?

Kuid kas saate lennujaamas teenida teenindusaegadega lojaalsuspreemiaid? See artikkel ei vasta ainult sellele küsimusele ja optimeerib, kuidas saate boonuseid ja hüvesid maksimeerida.

Kuidas teenindusaegade püsikliendiprogrammid tavaliselt töötavad?

Majal on alati pärisraha teenindusaegade eelis. Seda öeldes mõistavad nad, kui väärtuslik on mängijatele midagi tagasi anda.

Kasiinod pakuvad klientide mängu säilitamiseks preemiaid. Vastutasuks on neil parem võimalus saada korduvat mängu külalismänguritelt.

Vahel slotikate mängimine otse või võrgus preemiad ja lojaalsusprogrammid võivad olla väga ahvatlevad. Kui need on teile teenindusaegade mängimisel suur motiveeriv tegur, siis viige oma ettevõte lennujaama lennukit oodates veebikasiinosse.

Kas lennujaama teenindusaegade pakkujad pakuvad VIP -auhindu?

Lennujaama mänguautomaadid on täpselt samad, mis traditsioonilistes live -kasiinodes saadaval. Nad töötavad samamoodi ja võivad kindlasti pakkuda isegi elumuutvaid jackpotte.

Lennujaama teenindusaegade suur negatiivne külg on aga see, et need ei paku lojaalsustasusid.

Kolmandad isikud juhivad mänguautomaate lennujaamades. Neil on kokkulepped antud lennujaama juhtkonnaga, et pakkuda teenindusaegu, kui see on seadusega lubatud. Mis tahes põhjusel on need kolmanda osapoole ettevõtted otsustanud VIP-hüvesid mitte lisada. Kõik taandub majandusele. Lennujaamade teenindusaegade toetav infrastruktuur ei ole kasiinole keskendunud.

Kas lennujaama mänguautomaate tasub ikka mängida?

Jah. Kui aga ootate lendu, saate alati online -kasiinos mängida. Kui olete keegi, kes hindab VIP -auhindu, ei meeldi teile asjaolu, et need pole lennujaama teenindusaegade kaudu saadaval. Kuid hüved ja jackpotid võivad ikkagi olla suured ja nagu ma juba ütlesin ... elu muutvad.

Kui aga oled tubli parem, siis võiksid sul tekkida mõtted lennujaamades mängimise kohta. Teie suured panused võivad sellistel juhtudel jääda tasustamata.

Kuidas teenida teenindusaegade lojaalsuspreemiaid kõige paremini?

Eeldades, et jääte kasiino mänguautomaatide juurde, peaksite andma endast parima, et VIP -hüvesid ära kasutada.

Saate aru, kuidas, kust ja millest lojaalsuspreemiad tulevad, ning optimeerige oma mänge, et neid hüvesid maksimaalselt ära kasutada. On selge, et online- ja live -kasiinomängude lojaalsuspreemiate vahel on erinevad stiimulid.

Kuid selleks, et teenindusaegade lojaalsuspreemiaid maksimaalselt ära kasutada, peate tegema kõik endast oleneva, et mõista iga konkreetset stiimulit ja preemiat selle väärtuses.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised