Kuidas hasartmängutööstus on aastate jooksul arenenud

Uudised

2021-02-24

Hasartmängud on täringute veeretamise ja kaardimängu osas populaarne ajaviide, mille olemasolu pärineb aastast 100 pKr. Sellest ajast alates on hasartmängutööstus tohutult arenenud tänapäevased kasiinod ja online-panustamine, tänu kiirele tehnoloogilisele arengule.

Kuidas hasartmängutööstus on aastate jooksul arenenud

Harry Odgen, esimene inimene, kes arvatavasti sai panustamisest kasumit, tegutses Newmarket Heathis 1700. aastate lõpus. Oma tohutu kogemusega hakkas ta hobuvõistlustele koefitsiente panema. See viis teiste mängude leiutamiseni. Sellegipoolest võeti vastu seadus, mis keelab raha mängimise avalikes kohtades, välja arvatud Newmarketi hipodroom.

Hasartmängude legaliseerimine

Alles 1961. aastal legaliseeriti hasartmängud avalikus ruumis. Ja niipea, kui mäng seaduslikuks sai, loodi vaid kuue kuuga ligi 10 000 kauplust. See algatas hasartmängude vaatamise igapäevaseks tegevuseks ja selle populaarsus hakkas kasvama.

1980. aastate lõpus hakkas tehnoloogia keskmes olema ja poed said nüüd poes näidata uusi hasartmängude võistlusi, tutvustada puuviljaautomaate, arvutiga välja töötatud võistlusi ja fikseeritud koefitsientidega kihlveoterminale. See jätkus kuni 90ndate keskpaigani, mil Interneti kättesaadavus kasvas mõõdukalt. Internetiajastu muutus oluliselt füüsilistelt kasiinodelt veebikasiinodele.

Internetis hasartmängud

Interneti kättesaadavuse suurenemisega nägid sidusrühmad võimalust leiutada online -hasartmängutööstus. Paljud ettevõtted kasutasid seda ära ja avasid saidid, kus mänguhuvilised said luua konto ja panustada oma lemmikmängudele. Vaatamata füüsilistele poodidele, kus pakutakse mänguõhkkonda ja sotsiaalseid kogemusi, on online -hasartmängud igal aastal jätkuvalt kasvanud.

Tegelikult on ka kasiinod üle läinud võrguspektrile, enamus maju pakuvad nüüd veebipõhiseid mänge. Uus online -kasiinomäng meelitab võrdselt tohutul hulgal mängijaid, kuna see on saadaval igal ajal ja igal pool. Veelgi enam, see on toonud pildile mitmeid pangameetodeid, mis võimaldavad mängijatel oma võidud hoiustada ja välja võtta.

Mobiilne integreerimine

Nagu võib juba arvata, toimuvad uued kasiinod ja muud hasartmängud elektroonilistes seadmetes, nagu telefonid, tahvelarvutid ja arvutid. Sellisena on ettevõtted näinud vajadust arendada digitaalseadmetega ühilduvaid rakendusi ja kasutajasõbralikke veebisaite, tuues seega mängud inimestele lähemale.

Harva näeb mängijaid, kes eelistavad füüsilist kasiino kihlveokontorit uuele kasiinosaidile. Viimane on hõlpsasti kättesaadav ja mugavam. Kui midagi, siis see kasvab alles lähiaastatel, kuna see on tulnud ajal, mil tehnoloogilised suundumused, nagu AI, pilvandmetöötlus ja suurandmed, on tõusuteel.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised