Kuidas mõjub Saksa uus seadusandlus online -kasiinodele?

Uudised

2021-11-11

Eddy Cheung

Saksamaa on reageerinud online -kasiinomängijate arvu tohutule kasvule selle piirkonna uute õigusaktidega. Saksamaa riikidevaheline hasartmängude leping (ISTG) avaldab litsentseeritud kasiinodele tugevat mõju. Kuigi hiljutine muudatus või eeskirjad leevendaksid teatud litsentsiga kasiinode piiranguid, võib see mõjutada litsentseerimata kasiinoturgu.

Kuidas mõjub Saksa uus seadusandlus online -kasiinodele?

Kirjeldame, mida see seadus tähendab online kasiinod ja hasartmängutööstus.

Tutvustame litsentseeritud kasiinosid Saksamaal

Vastavalt online -hasartmänguseadustele aastal Saksamaa, õnnemäng langeb selle sildi alla, et see on nii seaduslik kui mõnikord mitte.

Kuigi uute seaduste jõustumist oodatakse veel 1. juuliks, on vähe hakatud neid praktiseerima.

Vastavalt erinevatele aruannetele ja ekspertidele on tingimused või uued muudatused täpsemad ja muudavad litsentseeritud kasiinod rangeks. Sellegipoolest seisavad Saksamaal litsentseeritud kasiinod muutuste käes - praktikas rakendatakse palju piiranguid, näiteks Darmstadti spordiennustuslitsentsid.

Kihlveokontorid ja kasiinooperaatorid loodavad, et uued reeglid ei kujuneks senisest rangemaks ega omapärasemaks.

Aga litsentseerimata kasiinod Saksamaal?

Kõigepealt kinnitagem vale kuulujutt, et inimesed usuvad, et litsentsita kasiino on ebaseaduslik.

Samas usuvad mõned, et litsentseerimata kasiinod ei ole usaldusväärsed. Mõlemad mõisted on aga valed, sest litsentsita kasiino omab välisriikide ametiasutuste litsentsi. Kasiinos ilma litsentsita mängida on täiesti seaduslik ning see pakub ka erinevaid võimalusi, näiteks boonuseid, läbimängimisnõudeid, mängimise kestust jne.

Uued ISTG eeskirjad pakuvad litsentseerimata kasiinodele nii suurt stressi kui ka vabadust. Pärast 1. juulit lubatakse ka Saksamaalt pärit litsentse hankida kihlveokontoritel väljastpoolt Saksamaad. Paljud mängijad läheksid ilma litsentsideta kasiinodesse üle erinevate eeliste tõttu, nagu hoiuste piirangud, boonused, avatumad ja minimaalsed piirangud.

Milliseid muutusi võime eeskirjade muutmisega oodata?

Me ei tea täpselt, mida 1. juuliks 2021 kohandatakse.

Eksperdid teevad ennustusi, kuid eksperdid kordavad konkreetseid võimalikke muudatusi, nagu reklaamid, online -teenindusaegade ja pokkerimängude keelu leevendamine jne.

5-sekundiliste teenindusaegade reeglid

Saksa ametivõimud võivad pärast iga pöörlemist tuua 5-sekundilise ooteaja. See olukord jääks lööjate suhtes pisut ebaõiglaseks. Seega võib tulemus meelitada ligi litsentsita kasiinosid.

Preemiad ja preemiad

Võrreldes litsentseerimata kasiinoga on boonused ja hüved litsentseeritud kasiinos väiksemad. Saksa ametivõimud ootavad ka selles segmendis muudatusi. Litsentseeritud kasiinodel on lubatud korraldada rohkem boonuseid, kuid erinevate piirangutega.

Kiired väljavõtmised

Paljud mängijad seisavad silmitsi aeglase väljaastumise probleemiga. Samuti toob väljavõtmisprotsess sageli kaasa väiksemate summade krediteerimise panustajate kontodele. Uute regulatsioonide peamine motiiv on pettuste ja pettuste juhtimine. Seega võib uues määruses olla ka kiire tagasivõtmise poliitika.

Järeldus

Siiani on ebaselge, milline on selle õigusakti täielik mõju. Kuid üks on ilmne, et uus määrus ei mõjuta mängijaid otseselt, kuna see on mõeldud ainult lööjate probleemide lahendamiseks.

Vastutustundlik mängimine on 1. juuli määruste üks peamisi kaalutlusi.

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised