Kuus isiksust, keda kasiinos vältida

Uudised

2021-07-02

Eddy Cheung

Kasiinod pakuvad enamat kui lihtsalt võimalust rikkaks saada; nad loovad põneva keskkonna, mis meelitab ligi igasuguseid inimesi. Kahjuks on mõnel neist inimestest isiksused, mis häirivad ja ärritavad teisi kasiinokülastajaid. Lisaks pakutavale mugavusele võib üheks põhjuseks olla selliste inimeste vältimine Interneti -kasiinod on nii populaarsed. Siin on mõned isiksuse tüübid, mida saate veebikasiinode külastamisel vältida.

Kuus isiksust, keda kasiinos vältida

Närviline Nellie

See on mängija, kellel on kontrollimatu ärevus, mis rikub nende ja ümbritsevate kasiinokogemuse. Neid saab tuvastada selle järgi, kui elevil, hüplikud ja silmanähtavalt ebamugavad nad panuse tegemisel või panuse tulemust oodates on. Sümptomiteks on närviline jalgade koputamine, tugev higistamine ja keha kiigutamine küljelt küljele. See käitumine ei häiri mitte ainult tähelepanu, vaid võib olla nakkav ka teisi mängijaid närvi ajades.

"Asjatundlik" pealtvaataja

Igal kasiinol on üks või mitu seda tüüpi pealtvaatajat. Tavaliselt leiavad nad oma lemmikmängude kõrval koha, kust nad jälgivad päeva tegemisi ilma osalemata. Nad eelistavad pigem uusi kasiinomänge. Sellest vaatenurgast teevad nad kommentaare käimasolevate mängude kohta, tavaliselt mitte kellelegi. See soovimatu nõuanne ja kommentaar ulatub strateegiatest, mida mängijad oleksid võinud kasutada, ja muudest näpunäidetest, mida nad oleksid mängus edukalt kasutanud. See võib mõne aja pärast tüütuks muutuda.

Tüütu joodik

Kirjeldus ütleb kõik. See on seda tüüpi inimene, kes on juba liiga palju joonud, kuid nõuab endiselt kasiinopõrandal viibimist. Ühe neist laua taga kinni jäämine muudab mängukogemuse kohe ebameeldivaks.

Professionaal'

See on veel üks isiksuse tüüp, kes on esindatud peaaegu kõigis kasiinodes. "Pro" on keegi, kes hindab oma oskuste taset jämedalt üle. Tavaliselt toovad nad oma ilmse eliidi oskuste taseme põhjuseks teatud raamatuid, õpetusi, habemenuga terava intellekti või õnneliku pausi mõnes oma mineviku mängus. Tavaliselt muutuvad nad mängudes üleolevateks ja tüütuteks tänu nendele suursugususepettustele.

Lühike kaitse

Isegi kõige paremini kohanenud inimene võib olla pettunud, kui tal on eriti pettumust valmistav kaotusseeria. Ja nagu kõik mängurid teavad, on kaotuste seeria kasiinokogemuse vältimatu osa. Väga tüütu on viibida lühikese iseloomuga inimese vahetus läheduses, kellel on masendav öö laudade taga. Need kontrollimatu raevuga inimesed panevad kõik pöörlema enda ümber, häirides kõigi teiste "voogu". Kogu kasiino atmosfääri rikkumiseks kulub vaid üks neist.

Slob

Kasiinod, vähemalt populaarsed, kipuvad olema rahvarohked. Sellepärast võivad lobud, kes oma isiklikule hügieenile väga vähe tähelepanu pööravad, olla nii võred. Enamik neist lobudest kipub olema ka üldiselt sotsiaalselt teadlik, mistõttu nad tungivad tõenäolisemalt teiste inimeste isiklikesse ruumidesse.

Järeldus

Kuigi online-kasiinokogemus ei vasta telliskivide asutuste õhkkonnale, on kompromiss selles, et mängijad väldivad suhtlemist nende tüütute, häirivate ja ebameeldivate isiksusetüüpidega.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised