Madala RTP kasiinomängud ja kuidas neid vältida

Uudised

2021-04-17

Eddy Cheung

Tagasi mängija juurde (RTP) kirjeldab summat (protsentides), mille pesa mängijale pärast mitmeid keerutusi tagasi maksab. See funktsioon aitab tal otsustada, mida oodata panuste tasumisel kasiino mäng. Pidades silmas pikaajalise võidu võimalusi, peaks mängija peamine mure olema madala RTP-mängude vältimine.

Madala RTP kasiinomängud ja kuidas neid vältida

Kuigi RTP varieerub sõltuvalt mitmest tegurist, saab mängija siiski õppida madala tasuga mänge, mõistes hästi RTP-d. See artikkel näitab erinevate mängude kokkulepitud väljamakseprotsente ja seda, kuidas igas mängus madalaid tehinguid ära hoida.

RTP standardid määravad mängud ja nende seaded

Kui mängija on valmis RTP -le juurde pääsema, uurib ta hoolikalt mänge eraldi, sest kõik mängud ei paku sama tasuvust. Pidage meeles, et tasuvusstandardid erinevad erinevates kasiinodes. Nende protsentuaalse võimsuse erinevus põhineb aga sellistel teguritel nagu kasiinobränd, selle reeglid jne.

Parimad viisid madala tasuga mängude vältimiseks

Teadmine, et kõik mängud ei paku sama väljamakseprotsenti, on suur samm edasi madala tasuga mängude vältimisel. Lisaks võivad allpool pakutud näpunäited aidata mänguritel oma võiduvõimalusi parandada.

Mängi mänge võrgus

Sõltumata mängutüübist, mida mängija soovib mängida, saab ta parima RTP-d saada mängusaitidelt või reaalmaailma kasiinodelt. Kuid, mobiilikasiinod aidata mängijal saada igast mängust kõrgeimat tasuvust. Üldiselt pakutakse kõiki mobiiliga mängitud mänge kõrgema tasuga.

Valige ainult kõige paremini tasuvad kasiinod

Kuna iga mängija põhirõhk on võita palju raha, võib kõige paremini tasuvate mängude valimine olla parim valik. Mõned kasiinod on hea mainega, kuna nende laiaulatuslikud RTP -d sisaldavad kõike. Enamiku kasiinode tarkvarapakkuja lubab tavaliselt RTP -d kõikjal. Niisiis, soodsate, suure protsendiga tasuvusmängude nautimiseks otsige kõrge RTP -ga kasiinosid.

Ärge vältige volatiilsust

Väljamakseprotsentide löömise ajal on oluline arvestada ka võidu volatiilsusega. Mängud, millel on jackpotid, on väga kõikuvad ja ettearvamatud isegi kõrge RTP korral. Volatiilsuse vähendamiseks ja korduvalt võitmiseks valige alati paarisraha panused või minimaalsed peaaegu rahasummad.

Suurendage RTP -d boonuste ja VIP -auhindadega

Kuigi autoritasudel ja boonustel ei ole ühegi mängu tasuvusele tehnilist mõju, mõjutavad need tavaliselt teatud määral pikas perspektiivis. Palju online kasiinod pakkuda tohutuid sissemakseboonuseid, mis võivad olla neile kasulikud, kui nad hakkavad võrgus mängima.

Järgmine on VIP-programmid, mis on saadaval nii online- kui ka maapealsete kasiinodega. Preemiad, mida mängija saab igaühelt, on erinevad, kuid sel juhul saab mängija siiski tasu antud programmi liikmeks olemise eest.

Kohtuotsus

Igal aastal põlevad miljonid mängurid kiiresti oma pangakontod läbi, et nad mängivad madala tasuga mänge, teadmata. Nad ei uuri kunagi madalat ja kõrget RTP -d ning seda, mida teha, et mängust maksimumi võtta.

Natuke RTP-d teades väldivad mängijad kukkumist kõige halvemini tasuvate mängude auku. Kuigi mängud ja nende seaded muudavad standardid erinevad; sellegipoolest peaksid mängijad tagama, et nad saavad RTP -st hea pakkumise.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised