Pariplay loob uue fusioonipartnerluse Zitro Digitaliga

Uudised

2023-07-21

Benard Maumo

NeoGames SA (Nasdaq: NGMS) tütarettevõte Pariplay sõlmis hiljuti uue Fusion partnerluse Zitro Gamesiga. Tehing laiendab veelgi oma haaret online-hasartmängude turule pärast selle varasemat edu jaemüügisektoris.

Pariplay loob uue fusioonipartnerluse Zitro Digitaliga

Pärast lepingut liituvad Zitro Digitali bingomängud ja slotid Pariplay sisu koondamise platvormiga. Vastutasuks suurendab see tarnija digitaalset kohalolekut ja aitab tal kiiresti saavutada oma kasvueesmärke. See leping võimaldab ka kasiino mängud jõuda Pariplay pika nimekirja uued online kasiino saidid erinevatel turgudel.

Zitro Digital, ettevõte, mis on tuntud oma juhtpositsiooni poolest jaemüügivaldkonnas, on juba laialdaselt esindatud paljudes riikides. Ettevõte on kõrgeima reitinguga Ladina-Ameerikas ja Hispaania, mille viimane tehing võimaldab sellel veelgi laieneda.

Nagu Pariplay, pakub uus leping võrgumängusisu märkimisväärset kasvu, rõhutades Fusioni platvormi kiiret laienemist. Ettevõte integreerus hiljuti Põhja-Ameerika EQL mängud ja Kiireloomulised mängud sellesse.

Fusioni platvorm sisaldab laia valikut enam kui 14 000 mängust enam kui 120 pakkujalt. See sisaldas ka mitmesuguseid back-office'i tööriistu, mille eesmärk oli suurendada mängijate kaasamist ja säilitamist.

Pariplay partnerlussuhete direktor Ashley Bloor kommenteeris:

"Oleme uhked selle üle, kui palju meie Fusioni pakkumine on kasvanud ja Zitro Digital on platvormile fantastiline täiendus. Zitro Digitali kvaliteetne sisu, tipptasemel tehnoloogia ja jätkuv innovatsioon sobivad Fusioni jaoks ideaalselt, nagu me alati tahame et täiustada oma portfelli parimate tiitlitega. Oleme kindlad, et sellest saab tugev ja edukas partnerlus."

Zetro Digitali operatsioonide juht José Javier Martí lisas:

"Püüame alati pakkuda maailmas juhtivat sisu ja tehnoloogiat ning Pariplay uuendusliku Fusion platvormiga integreerimine on meie jaoks põnev samm. Oleme videobingo maailmas liidrid ja meie mänguautomaadid on nende eristumise ja eristumise tõttu pidevalt kasvanud. innovatsiooni, seega soovime laiendada oma kohalolekut võrgus ja tuua oma mängud koos Pariplayga veelgi rohkemate mängijateni."

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised