Pariplay sõlmib Zetro Digitaliga uue fusioonipartnerluse

Uudised

2023-07-10

Benard Maumo

NeoGames SA tütarettevõte Pariplay sõlmis hiljuti uue Fusion partnerluse Zitro Digitaliga. Tehing laiendab veelgi oma haaret online-hasartmängude turule pärast varasemat edu jaemüügisektoris.

Pariplay sõlmib Zetro Digitaliga uue fusioonipartnerluse

Zitro Digitali bingomängud ja slotikad liituvad Pariplay sisu koondamise platvormiga. Vastutasuks suurendab see tarnija digitaalset kohalolekut ja aitab tal kiiresti saavutada oma kasvueesmärke. See leping võimaldab ka kasiino mängud jõuda Pariplay pika nimekirja uued online kasiino saidid erinevatel turgudel.

Jaemüügivaldkonna liidripositsiooni poolest tuntud ettevõte Zitro Digital on juba laialdaselt esindatud paljudes riikides. See on kõrgeima reitinguga Ladina-Ameerikas ja Hispaania, mille viimane tehing võimaldab ettevõttel veelgi laieneda.

Nagu Pariplay, pakub uus leping võrgumängusisu märkimisväärset kasvu, rõhutades Fusioni platvormi kiiret laienemist. Ettevõte hiljuti integreeritud Põhja-Ameerika EQL mängud.

Fusioni platvorm sisaldab laia valikut enam kui 14 000 nimetust enam kui 120 pakkujalt. See sisaldas ka mitmesuguseid back-office'i tööriistu, mille eesmärk oli suurendada mängijate kaasamist ja säilitamist.

Pariplay partnerlussuhete direktor Ashley Bloor kommenteeris:

"Oleme uhked selle üle, kui palju meie Fusioni pakkumine on kasvanud ja Zitro Digital on platvormile fantastiline täiendus. Zitro Digitali kvaliteetne sisu, tipptasemel tehnoloogia ja jätkuv innovatsioon sobivad Fusioni jaoks ideaalselt, nagu me alati tahame et täiustada oma portfelli parimate tiitlitega. Oleme kindlad, et sellest saab tugev ja edukas partnerlus."

Zetro Digitali operatsioonide juht José Javier Martí lisas:

"Püüame alati pakkuda maailmas juhtivat sisu ja tehnoloogiat ning Pariplay uuendusliku Fusion platvormiga integreerimine on meie jaoks põnev samm. Oleme videobingo maailmas liidrid ja meie slotikaid on tänu oma eristumisele ja uuendustele pidevalt kasvanud. , seega soovime laiendada oma kohalolekut võrgus ja tuua oma mängud koos Pariplayga veelgi rohkemate mängijateni."

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised