Pragmaatiline näidend otsib asteekide aardeid filmis Jane Hunter ja Montezuma mask

Uudised

2023-04-25

Benard Maumo

Pragmatic Play, tuntud looja online kasiino mängud, on asunud uurima asteekide haudasid Jane Hunteris ja Montezuma maski. Selles seiklusteemalises mänguautomaadis ühinevad mängijad Jane Hunteriga tema ekspeditsioonil, et paljastada Montezuma saladused. Ja et seiklus õnnestuks, kannab ta sümboolset seljakotti, binoklit ja motikat. 

Pragmaatiline näidend otsib asteekide aardeid filmis Jane Hunter ja Montezuma mask
  • Uurimine toimub 5 rullikul ja 3 real, kus mängijad saavad võitu koguda pärast sobiva kombinatsiooni loomist mis tahes 10 panuseliinil. 
  • Mängijad kl parimad kasiino saidid saab baasmängu jooksul koguda Wilde ükskõik millisel viiest rullikust, asendades kõik maksvad sümbolid peale hajutuse. 
  • Kui ekraanile ilmub 3, 4 või 4 scatterit, avaneb salajane ala, mis annab mängijale vastavalt 10, 15 või 20 tasuta keerutust.

Kuid seiklus alles algab. Jooksul tasuta keerutused, toimivad neli enim maksvat sümbolit rahasümbolitena ja wild-sümbolid muutuvad kogumissümboliteks. Kui ilmub metsik sümbol koos rahasümboliga, annab mäng teile kõigi saadaolevate rahasümbolite koguväärtuse. 

Vahepeal läheb iga tabav rahasümbol ühele neljast erinevast arvestist. Kui arvesti on lõpetatud, suureneb vastava sümboli väärtus 5 korda kogupanusest, enne kui arvesti nullib.

Boonussümbolid võivad ilmuda ka viiendal rullikul tasuta keerutuste funktsiooni ajal, käivitades boonusmängu valiku. Seejärel saate valida viie aardelaeka hulgast, millel on 10, 15 või 20 tasuta keerutust või kuni 40-kordne auhind. 

Irina Cornides, COO aadressil Pragmaatiline mäng, kommenteeris:

 "Jane Hunter and the Mask of Montezuma on väga põnev väljalase. Selle kaasahaarav disain ja kaasahaarav mehaanika pakuvad mängijatele kindlasti meelelahutust. Progressiivsete sümbolitega tasuta mäng, boonusmäng võimalusega saada koheselt rahalisi auhindu või tasuta keerutusi ja Peaauhind, mis on 5000-kordne mängija panus, teeb sellest Pragmatic Play portfelli järjekordse kindla täienduse

See mäng liitub teiste hiljutiste mängudega online slotid Pragmatic Playst, sealhulgas Aafrika elevant, 3 tantsivat ahvi ja punane kuninganna. Klõpsake siin mängida Jane Hunteri ja The Mast of Montezuma tasuta demoversiooni.

Viimased uudised

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter
2023-05-18

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Uudised

Kasiinoreklaam

TonyBet:100% kuni $180 + 120 tasuta keerutust
Mängi kohe
Betwinner
Betwinner:€ 390 Boonuskoodiga CASINORANK