RSI, Play'n GO ja LeoVegas AB vaatavad Ontariosse

Uudised

2022-05-09

Kui Ontario hakkas litsentse väljastamaonline kasiinod, kihlveosaitidel ja kasiinotarkvara tarnijatel, oli ilmne, et uus turg on paljude hasartmängubrändide järgmine sihtkoht. Turg ei ole ametlikult avatud, kuid mitmed operaatorid ja iGamingu tarkvara tarnijad on juba saanud oma litsentsid Ontario alkoholi- ja mängukomisjonilt (AGCO). Viimased AGCO litsentsi saajad on Rush Street Interactive, Play'n GO ja LeoVegas AB.

RSI, Play'n GO ja LeoVegas AB vaatavad Ontariosse

Rush Street Interactive (RSI)

Spordikihlvedude ja veebikasiinode turuliidrid Rush Street Interactive teatas, et on saanud AGCO-lt nõuetekohase litsentsi ja on valmis Ontario online-hasartmängude stseeni tormiliselt vallutama. Ettevõtte tegevjuht Rickard Schwartz ütles, et kolimine sellele uuele turule on ettevõtte jaoks verstapost. Samuti kinnitas ta, et RSI on pühendunud hasartmänguteenuste pakkumisele reguleeritud turgudel, kus ettevõte maksab kohalikele omavalitsustele makse.

Kanada provintsi mängijad saavad BetRiver.ca-l spordiennustusturgudel ja oma lemmikkasiinomängudes panustada. Sellel platvormil on ainulaadsed panustamisvõimalused ja palju uusimad kasiinomängud. Bet River pakub ka kiireid väljamakseid ja suurepärast kliendituge. Mängijad võivad oodata sama põnevust ja kogemusi, mida pakuvad RushBet.co ja PlaySugarHouse.com, teised RSI platvormid.

Play'n GO

Rootsi kasiino tarkvaraarendajad Play'n GO on ka AGCO poolt hiljuti litsentsitud ettevõtete nimekirjas. Ettevõte kinnitas hiljuti, et on omandanud Ontario tarnija litsentsi, nii et pärast turu ametlikku avamist on see kohalike operaatoritega partnerluse jaoks täielikult saadaval. Play'n GO on tuntud oma kõrgekvaliteediliste mänguautomaatide poolest, sealhulgas Book of Dead, suure jackpotiga mänguautomaat ja Reactoonz, mis on kõrgete mängijate seas lemmik.

Ettevõtte ärijuht Magnus Olsson käsitles samuti reguleeritud turge ja kordas reguleeritud iGaming turgude tähtsust. Ontario turule sisenemine on osa suuremast Play 'n GO Põhja-Ameerika sisenemisstrateegiast. Samuti kavatseb ettevõte peagi tegutseda USA valitud jurisdiktsioonides.

LeoVegas AB

Rootsi baasil LeoVegas AB ei ole maha jäänud. Ettevõte teatas ka, et AGCO andis talle täieliku litsentsi oma teenuste pakkumiseks Ontario turule. Ettevõte on tuntud oma uuenduslike mobiilsete kasiinomängude, veebikasiinomängude ja spordiennustuste poolest. Huvitaval kombel on see Kanada turul populaarsuselt kolmas online-kasiino bränd. Ettevõte teatas lisaks, et hakkab pakkuma oma teenuseid RoyalPanda ja LeoVegase kaubamärgiga domeenide all.

Ontario turg pole LeoVegase jaoks uus, kuna see annab praegu 13% tema kogutulust. Nüüd, kui tegemist on äsja reguleeritud turuga, peaks LeoVegas laiendama oma kohalolekut veelgi, et säilitada oma turuosa Kanada provintsis.

Operaator seisak

Operaatori seisak oli kuni 4. aprillini, mil reguleeritud turg avatakse. AGCO on hoiatanud operaatoreid, kes jätkavad tegevust, et neil on oht saada registreerimisest keeldumine, kui nad tegevust ei lõpeta.

Viimased uudised

RSI, Play'n GO ja LeoVegas AB vaatavad Ontariosse
2022-05-09

RSI, Play'n GO ja LeoVegas AB vaatavad Ontariosse

Uudised