Suurimad jackpoti võitjad

Uudised

2021-03-01

Hasartmängud võivad olla väga tulus ettevõtmine. Aastate jooksul on mitmed mängijad oma koduse mugavusega mängides selle suureks saanud. Uued online kasiinod Jackpotid ja osaliselt järsult progressiivsed jackpotid pakuvad kopsakaid väljamakseid, mis võivad muuta mängurid koheseks miljonäriks. Siin on nimekiri kümnest ajaloo suurimast jackpoti võitjast.

Suurimad jackpoti võitjad

Slotid on tuntud oma progressiivsete jackpotide poolest. Jackpoti teenindamine Internetis pole midagi ennekuulmatut, kuid soomlane tõi need võidud uuele tasemele. See õnnelik fin mängis 2013. aasta jaanuaris Skandinaavia saidil PFA vaid 25 sendiga. Ta panustas NetEnti jõulise Mega Fortune'i progressiivse mänguautomaadi peale ja sai 17 861 800 eurot.

Mega Moolah purustab rekordeid

Oktoobris 2018 võitis Grand Mondiali kasiinos Mega Moolahit mängiv mängur tohutult 18 915 721 miljonit eurot. Õnnelik mängija võitis selle hiiglasliku panga, panustades vaid mõne tähtsusetu summa. Oktoobris 2015 võitis Mega Moolah panga ka üks Briti sõdur. Ta panustas keerutuse kohta 25 p ja võitis 13,2 miljonit naela.

Mängides Betsson.com -is Mega Fortune'i, võitis Norra mees 11 736 375 eurot. Pott võideti 2013. aasta septembris, kui nimetatud võitja otsustas pärast magama jäämist panustada. Jackpot kuulutati sel ajal Guinnessi maailmarekordile suurima väljamakse saamiseks. See rekord on aga juba ammu purustatud.

Alexander võidab 8,57 miljonit eurot

Rikkalik Mega Fortune jackpot tuli Rootsi mängijale nimega Alexander kasuks novembris 2015. Alles 30 -aastaselt kogus õnnelik mees 8,57 miljoni euro suuruse ootamatu tulu. Ta mängis seda NetEnt toitepesa Folkeautomatenis. Pole ime, et nimi, mis pandi miljonärina Mega Fortune'ile.

Microgamingu Mega Moolah on kurikuulus oma veebipõhise progressiivse jackpoti poolest. See pott andis aprillis 2017 mobiilikasutajale ühe suurima progressiivse mänguautomaadi võidu. Anonüümne mängur panustas Tipico mobiilikasiinos vaid 7,2 dollariga keerutuse kohta. See väike summa tasus kindlasti tohutult ära, kui ta kogus 6,92 miljonit eurot.

iPad Gambler saab 6,62 miljonit eurot

Mängides Zodiac kasiinos oma iPadis, haaras mängur, kes kasutas initsiaale DP, 6,62 miljonit eurot. Võit toimus augustis 2016 ja jäi muljetavaldavaima auhinna hulka, mida iPadiga võita. Võit on veelgi naeruväärsem, arvestades DP esialgset sissemakset 1 eurot.

2012. aasta novembris maandus naine kell 7,6 miljonit eurot, nautides samal ajal jumalate saali Unibeti online kasiino. Järjekordne progressiivne jackpotivõit toimus aprillis 2015. Anonüümne mängija mängis Hall of Gods kell Betsson kui nad võitsid 6,56 miljonit eurot. Ka jumalate saali tiitel maksis 2017. aasta juunis norralasele 6,48 miljonit eurot.

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised