Tervitusboonused: kõik, mida vaja teada

Uudised

2021-06-08

Eddy Cheung

Online -hasartmängud on üks kiiremini arenevaid tööstusharusid. Tehnoloogiline areng mobiilseadmetes, usaldusväärne Interneti-ühendus ja turvalised veebipõhised makseplatvormid on muutnud veebipõhised kasiinod populaarsemaks kui nende tellised. Nagu iga kasvava tööstuse puhul, võivad uute tegijate ees olevad valikud olla ülekaalukad. Kuna enamik (kui mitte kõik) online -kasiinod pakuvad tervitusboonust, võib selle boonuse olemus olla hea viis turu parima kasiino väljaselgitamiseks.

Tervitusboonused: kõik, mida vaja teada

Millised on teretulnud boonused?

Veebikasiinod on alati pakkunud boonuseid uute kasutajate meelitamiseks. Alguses pidi see meelitama kasutajaid, kes olid harjunud traditsioonilise kasiinokogemusega. Kuna online -hasartmängud said peavooluks, on boonused strateegia mängijate meelitamiseks ja hoidmiseks üha konkurentsitihedamas keskkonnas. Tervitusboonused on pakkumised, mis kehtivad uutele kasutajatele. Kasvu on võimalik saavutada ainult suureneva kasutajaskonnaga, mistõttu enamikul kasiinodel on seda mingil kujul teretulnud boonus. Tervitusboonused võib laias laastus jagada kahte kategooriasse: sissemakseboonused ja sissemakseta boonused.

Hoiuste boonused

Sissemakseboonused on teatud tüüpi tervitusboonused, millele uued kasutajad pääsevad juurde, kui nad oma kasiinokontole raha deponeerivad. See on kõige populaarsem tervitusboonus, kuna online -kasiinod soovivad uusi mängijaid raha hoiustada. Enamasti rakendatakse sissemakseboonust protsendina hoiustatud summast. Seega, kui kasiino pakub 50% sissemakseboonust ja üks sissemakse 100 dollarit, saavad nad täiendava 50 dollari suuruse boonussumma, mis kantakse nende kontole. Parima sissemakseboonuse määramine nõuab boonustingimuste analüüsi. Põhifunktsioonide hulka kuuluvad:

  • Pakutav protsent See on kõige märgatavam boonusomadus. Kui kõik muud tegurid jäävad samaks, peaksid mängijad valima kasiino, mis pakub nende sissemaksele suuremat boonust. 100% sissemakseboonus pakub suuremat boonussummat kui 50% boonus.
  • Piirang Kõigil sissemakseboonustel on ülempiir. Näiteks võib kasiino pakkuda 100% sissemakseboonust kuni 200 dollarini. See tähendab, et kui mängijad deponeerivad rohkem kui 200 dollarit, on nende boonusfondid piiratud 200 dollariga. Kõrged rullikud eelistavad sissemakseboonuse limiitide osas kõrgemaid lagesid.
  • Panustamisnõue Igal boonusel on läbimängimisnõue, see sätestab tingimused selle kohta, mitu korda tuleb boonuse summa panustada, enne kui nad võidud välja saavad. Eelistatud on madalam läbimängimisnõue, kuna võidud on kättesaadavad lühema aja jooksul.
  • Ilma sissemakseta boonus sissemakseta boonused, saavad uued mängijad neile juurde pääseda ilma nende kontole raha kandmata. Tavaliselt pakutakse neid tasuta keerutuste või tasuta sularahana. Tasuta keerutustega saab uus kasutaja nautida pärisrahaga slotimänge ilma panustamiseta. Tasuta sularaha võimaldab kasutajal panustada/panustada. Nagu sissemakseboonuste puhul, saab ka parimad sissemakseta boonused määrata nende suuruse ja läbimängimistingimuste alusel.

Parima tervitusboonuse valimine

Parim boonus mängijale sõltub tema konkreetsetest asjaoludest ja online -hasartmängude stiilist. Kui nad tahavad enne rahaliste vahendite kasutamist kasiinot proovida, peaksid nad vaatama sissemakseta boonuseid. Juhuslikumad mängijad võivad olla vähem huvitatud sissemakseboonuse limiitidest, kuna nad ei kavatse suuri numbreid hoiustada.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised