Veebikasiino näpunäited: kuidas mängida 2022. aastal vastutustundlikult

Uudised

2022-01-24

Ethan Tremblay

Vastutustundlik hasartmäng peaks olema online-kasiinohasartmängudega seotud mängijate uusaastalubaduste hulgas. See on julge samm, arvestades, et uued kasiinod alles tõusevad. Seega, isegi kui kompulsiivne mängur end ühest kasiinost välja tõrjub, on tal siiski muud võimalused, kui hasartmängutung peale tuleb. 

Veebikasiino näpunäited: kuidas mängida 2022. aastal vastutustundlikult

Hasartmängusõltuvus põhjustab sageli pingelisi suhteid, loidust, vaimse tervise probleeme ja isegi kuritegevust. See tähendab, et iga kasiino hasartmänguhuviline peab uue aasta alguses panustama. Niisiis, kuidas saavad mängurid 2022. aastal vastutustundlikult mängida? Siin on mõned näpunäited.

Eelarve määramine

Enne tabamist uus kasiino, peaksid mängijad määrama eelarve summale, mida nad soovivad kulutada. Kahjuks kaotavad paljud mängusõltlased rohkem, kui nad saavad endale lubada lihtsalt sellepärast, et nad ei suuda hasartmängueelarvet määrata. Ja see ei puuduta ainult eelarve määramist; oluline on sellest rangelt kinni pidada.

Ajakava seadistamine

Lisaks eelarve määramisele on oluline koostada ka hasartmängude ajakava. Erinevalt traditsioonilistest kasiinodest, kus mängijad pidid füüsiliselt kasiinos viibima, saab uusi online-kasiinomänge mängida kõikjal, kodus, tööl, koolis või isegi pendeldes. See kipub võtma palju mängijate aega, mida muidu oleks saanud kasutada muudeks vajalikeks tegevusteks, näiteks tööks. Sellegipoolest on ülioluline seada ajapiirangud ja neist kinni pidada.

Teadmine, millal minema kõndida

Üks asi hasartmängude puhul on see, et maja võidab alati. See on midagi, mida paljud mängijad ei mõista. Järelikult kulutavad nad kogu oma raha, lootes pärast iga kaotust võita. Kasiinomängurid peaksid alati teadma, millal lahkuda. Oluline on see, et nad lõpetaksid kaotuste tagaajamise.

Enese välistamise valimine

Tuntud ka kui vabatahtlik välistamine, on enesevälistus olukord, kus mängur otsustab oma hasartmängukonto ja tegevuse teatud perioodiks peatada. Eneseväljajätmine on olnud tõhus paljudele mänguritele, kes ei suutnud oma hasartmängutungi kontrollida. Kuigi see ei pruugi olla väga tõhus, on see siiski väärt ettevõtmine.

Going Small

Veel üks näpunäide 2022. aastal vastutustundlikuks mängimiseks on väikeste panuste tegemine, kuna see on vähem riskantne. Kuigi tulu ei ole märkimisväärne, annab väikeste panuste tegemine mänguritele kasiinos rohkem aega ja võimalusi ilma palju kulutamata. Näiteks kui mängija kontol on 100 dollarit, on parem teha 50 dollari asemel 10 dollarit.

Abi otsimine

Viimane näpunäide on abi otsimine. Mängijad, kes arvavad, et nad on sõltuvuses, peaksid abi otsima lähedastelt pereliikmetelt või sõpradelt. Lisaks on hasartmängusõltlastele suunatud paljud organisatsioonid, näiteks National Council on Problem Gambling (NCPG) ja Rahvusvaheline Vastutustundliku Mängu Keskus (ICRG). Lisaks aitab vastutustundlikke hasartmängureegleid ja eeskirju järgivates online kasiinodes mängimine palju kaasa aidata mänguritel vastutustundlikult mängida.

Ülaltoodud on olulised näpunäited, kuidas 2022. aastal online kasiinodes mängida vastutustundlikult. Oluline on see, et mängijad ei tohiks kunagi unustada, et hasartmängud on ajaviide. See ei saa kunagi asendada kooli ega tööd. Samuti vältige stressis või purjus olles hasartmänge, sest te ei pruugi olla võimeline langetama ratsionaalseid otsuseid.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised