Uued bingosaidid

Kui teile meeldib bingot mängida, vaatasime 2022 turul läbi uusimad saidid. See on muutumas populaarseks tänu bingo boonusele, tasuta keerutused ilma sissemakseta ja võimalus säilitada oma võitudel nullpanustamist. Siiski on hüved ja määrad loterii puhul erinevad. Oleme oma lehel koostanud parimate loteriisaitide loendi. Nad sisaldavad:

Kuidas bingot mängidaBingo saitide parem turvalisusÕiglased bingo mängudBingo ajalugu
Kuidas bingot mängida

Kuidas bingot mängida

Bingo mängimine on lõbus ja lihtne uutele ja kogenud mängijatele. Saate mängida kas käsitsi paberit kasutades või elektrooniliselt oma mobiilseadmest. Viimase puhul peate mõne raha deponeerima, kui võistlete päris raha võitmiseks. Seejärel ostate soovitud loterii käest. Teie bingoraamatul on 15 numbrit vahemikus 1 kuni 90. Need on rühmitatud erinevatesse veergudesse vasakult paremale. Märgite või valite numbrid väljakutse korral.

Sinust saab võitja, kui sul õnnestub täismaja või rida saada enne, kui kellelgi teisel või edasimüüjal see õnnestub.

Eri tüüpi bingo variatsioonid

Allpool on loetelu mängimiseks saadaolevatest bingovariatsioonidest.

Traditsiooniline Ameerika bingo

See hõlmab viie rea ja veeruga võre ning seda mängitakse 75 palliga.

Briti bingo

See on Ühendkuningriigis üsna nähtus ja kasutab 90 numbrit. Sellel on 27 vaba ruumi, mitte 25. Real on viis numbrit, millel on neli tühja kohta, samas kui veerul on ainult kolm numbrit.

Online bingo

Mängitakse nelja -nelja ruudustikul, millel on 80 palli.

Teised hõlmavad järgmist:

  • Hexabingo- 27 palli bingo
  • Virtuaalne- 49 palliga bingo
  • Bingo pall- 80 palli
  • Tegele või ei tegele 90- Pall
Kuidas bingot mängida
Bingo saitide parem turvalisus

Bingo saitide parem turvalisus

Bingo saidid säilitavad kõrge turvalisuse ja krüptimise. Viimane aitab kaitsta teie saadetud, vastuvõetud või salvestatud andmeid volitamata juurdepääsu, näiteks häkkerite eest. Seda kasutatakse ka panga- või rahaülekande teabe kaitsmiseks. Ainult loteriiteenuse pakkuja ja kasutaja saavad juurdepääsu konto andmetele. Loterii saidid kasutavad seda väärtusliku tundliku teabe kaitsmiseks.

Bingo -saidid koguvad muu hulgas palju isikuandmeid, näiteks klientide andmeid ja tehinguid. Kõik nad vajavad kaitset, et vältida kolmandate isikute kuritarvitamist selliste pettuste jaoks nagu andmepüügipettused ja veebipettused.

Bingo saitide parem turvalisus
Õiglased bingo mängud

Õiglased bingo mängud

Pettuste ja kelmuste arv kasvab iga päevaga, kui ilmnevad uued tehnoloogilised suundumused. Seetõttu peaksite bingot mängima teile tuttavates kohtades, näiteks turvalistel veebisaitidel. See on üks võimalus garanteerida, et teid ei petta, et kaotada oma raskelt teenitud raha. Teised usaldusväärsed kohad, kus saate bingot mängida, hõlmavad selliseid kohti nagu kogukonnakeskused ja heategevusorganisatsioonid, telerid, traditsioonilised kasiinod.

Veenduge alati, et saate tunnistada ja kontrollida bingoteenuse pakkuja usaldusväärsust. Kui te ei suuda neid ära tunda või nende autentsust kontrollida, on parem mängimist vältida.

Usaldusväärsed bingo saidid

Soovitav on alati bingot mängida saitidel, millel on asjaomaste valitsusasutuste täielik luba ja litsents. Üks võimalus selle tagamiseks on kontrollida nende litsentsiandmeid, mis tuleks kuvada saidi alumisel navigeerimisekraanil. Litsentsi funktsioonide hulka kuuluvad muu hulgas nimi, registreerimisriik, sertifikaadi number, litsentsi ajakava. Samuti peaksite haldama selliseid üksikasju nagu litsentsi haldav organisatsioon ja selle riigi valitsuse litsentsiasutus.

Samuti saate kontrollida mängupakkujaid, nagu Microgaming, Net Ent ja NextGen. Nad tegutsevad ainult litsentseeritud ettevõtetega!

Õiglased bingo mängud
Bingo ajalugu

Bingo ajalugu

Bingol on rikas ajalugu, kuna seda saab jälgida 1500ndatest aastatest. See ilmus loterii kuulsa nimega "Lo Giuoco del Lotto D'Italia" Itaalias 1530. Seda mängitakse seal siiani igal laupäeval.! Mäng sisenes Prantsusmaa piiridele 1770ndatel. Seda nimetati "Le Lotto" ja seda mängisid ainult rikkad prantslased.

Mäng levis Saksamaale 1800ndatel, kuigi nad uskusid, et see oli mõeldud väikestele lastele ja üliõpilastele. See saabus Põhja -Ameerikasse 1929. aastal, kus nad nimetasid seda beanoks. Seejärel mängitaks seda esmalt USA -s Atlanta linnas, Gruusias.

Bingo ajalugu