Uued loteriisaidid

Aastaid tagasi olid EuroMillions ja National Lotto ainsad loteriid, mis Ühendkuningriigi elanikele olid saadaval. Tänu uutele loterii saitidele, mis tänapäeval pidevalt avanevad, võimaldab see globaalsetel mängijatel loteriides osaleda. Uute loteriiplatvormide rohkuse tõttu on mängijatel palju valikuid, kas mängida Internetis loterii või panustada loto loosimise tulemusele.

Kas olete valmis uute loteriisaitidega palli veerema? Alates Mega Millionsist ja Powerballist kuni krüptovaluuta lotoni on mängijate jaoks võrgus palju sensatsioonilisi loteriisid. Sellel lehel olev uute juhtivate loteriisaitide loend on rikkalik, et saaksite võrrelda ja valida lemmiku, millele panustada.

Erinevad loteriid

Erinevad loteriid

Kui olete loterii entusiast, on palju loteriimänge, mida saate mängida lootuses jackpotile lüüa. Loteriid on riigiti erinevad ja auhinnaraha võidavad mängijad, kes suudavad kokku lüüa teatud arvu palle. Järgmised on mõned levinumad loteriid.

Powerball - See on Ameerikas populaarne loterii, mida mängitakse 45 osariigis, Neitsisaartel, Puerto Ricos, Kolumbiaja teistes riikides üle maailma.

Mega miljonid - See on Ameerika loteriimäng, mida saab mängida võrgus ja mida peetakse üheks kahest suurimast jackpotimängust riigis.

Erinevad loteriid
Miks peaksite loteriidel mängima

Miks peaksite loteriidel mängima

Kuigi loteriimängijad tegelevad sellega erinevatel põhjustel, pole õnnemängus osalemiseks vastuvõetavat põhjust. Mõned selle subjektiivsed motiivid on aga järgmised:

Jackpoti võitmine: Enamik inimesi soovib võita jackpoti, mis on võimalik ainult loterii mängides. Huvitavamaks muutub teadmine, et võitjatele jagatakse suuri rahalisi auhindu.

Mängib lõbu pärast: Mõne mängija jaoks on loteriipiletiga õnne proovimine põnev seltskondlik tegevus. Mängijal tuleb vaid valida õnnenumbrid ja oodata loosi.

Elu muutev: Loterii võitmine võib mängija elu igaveseks muuta. See on ilmselt parim, mis iga mängijaga juhtuda saab.

Miks peaksite loteriidel mängima
Suurimad loteriivõidud

Suurimad loteriivõidud

Pole paremat uudist saada kui kõne, et olete võitnud loteriivõidu või jackpoti. Kõik mängivad loteriid lootusega võita jackpot. Siin on mõned suurimad loteriivõidud Ühendriigid ja üle maailma.

1,586 miljardit dollarit (Powerball) - Kolm piletit müüdi Tennessees, Floridas ja Californias ning iga piletiomanik läks koju peaaegu 528,8 miljoni dollariga.

1,537 miljardit dollarit (megamiljoneid) - Võitis 2018. aastal Lõuna-Carolinas elav daam, kes otsustas jääda anonüümseks ja kes võttis auhinna vastu alles paar nädalat enne taotlustähtaega.

Suurimad loteriivõidud
Ausad loterii saidid

Ausad loterii saidid

Kuna loteriisaidid muutuvad iga päevaga populaarsemaks, on oluline kaaluda nendes mängimist parimad ja väljakujunenud loteriikorraldajad. Väljakujunenud loteriikorraldaja äratundmiseks on mitmeid viise, sealhulgas:

Klientide arvustused- Teiste klientide kogemuste kohta teabe saamiseks on oluline läbi vaadata Internetis saadaolevad klientide arvustused.

Operatsiooni kestus- Enamik väljakujunenud operaatoreid on tegutsenud mõnda aega; seetõttu on vaja neid saite kaaluda.

Kontaktandmed - Väljakujunenud operaatoritel on saitidel kontakt- ja asukohateave, et päringute või selgituste korral kiiresti ühendust võtta.

Ausad loterii saidid
Usaldusväärsed loteriisaidid

Usaldusväärsed loteriisaidid

Riigid nõuab loteriisaidil erilitsentse, mis ulatuvad kohalike omavalitsuste litsentsidest kuni loteriilitsentse väljastavate asutuste väljastatud litsentsideni. Need asutused on kas riigisisesed või rahvusvahelised ja dikteerivad, kuidas loteriid toimivad, olenevalt nende jurisdiktsioonist.

Loteriimängijad peaksid tagama, et nad kaaluksid oma huvide (nt panused ja võidud) kaitsmiseks asjakohase litsentsiga saite. Mõned riigid lubavad liikmeid registreerida ainult operaatoritel, kes on täitnud teatud ranged standardid ja tingimused. Litsentsiga operaatorid on ka parimate ja usaldusväärsete loteriisaitide loendis kõrgel kohal.

Usaldusväärsed loteriisaidid
Hasartmängusõltuvus

Hasartmängusõltuvus

Kui teie või keegi teie ümber on hädas hasartmängusõltuvusega, võtke ühendust GamCare.

Loe lähemalt mis on hasartmängusõltuvus ja kuidas vastutustundlikult hasartmänge mängida.

Hasartmängusõltuvus
Turvalisus loteriisaitidel

Turvalisus loteriisaitidel

Turvalisus loteriisaitidel peaks olema kõigi lotosõprade jaoks esimene murekoht. Enamik loteriikorraldajaid on oma klientide teabe ja raha kaitsmiseks kasutusele võtnud mõned kõige arenenumad turvasüsteemid. Siin on mõned põhjused, miks peaksite mängima turvalisel loteriisaidil:

Isiklik informatsioon- Interneti-loteriidesse registreerumisel tuleb esitada isikuandmed, sealhulgas nimi, aadress ja telefoninumber. See teave ei tohiks olla kolmandatele isikutele kättesaadav.

Sisse- ja väljamaksed- Parimatel loteriikorraldajatel on turvalised sisse- ja väljamaksemeetodid, mis aitavad kaitsta kliendi krediit- ja deebetkaardi andmeid.

Turvalisus loteriisaitidel
Loteriimängude ajalugu

Loteriimängude ajalugu

Esimene loterii, mis pakkus auhindu rahalise kasumi osas, toimus 15. sajandil. Kuid enne seda oli muid loteriivorme, nagu Keno, mille päritolu jälgib Hiinat, mida mängiti aastatel 205–187 eKr. Väidetavalt rahastas Keno sel ajal mõningaid valitsusprojekte, näiteks Hiina müüri.

Loterii on arenenud mitmel kujul, paljud arenenud riigid kasutavad seda erinevate avalike ja eraettevõtmiste rahastamiseks. Näiteks 1612. aastal andis Inglise loterii loa King James 1 Ameerika Ühendriikides, aidates koguda raha Virginia inglastest asunikele.

Loteriimängude ajalugu