Need on 4 näpunäidet virtuaalsete panuste haldamiseks

Uued spordiennustussaidid

2021-12-13

Benard Maumo

Virtuaalne kihlvedudest on saanud tohutult populaarne hasartmäng aasta digiteeritud revolutsioonist alates võrgumängud.

Need on 4 näpunäidet virtuaalsete panuste haldamiseks

Järgmised neli häkkimist annavad nõu virtuaalse panustamise edukamaks muutmiseks. Saate neid näpunäiteid kasutada oma võitude suurendamiseks või vähemalt vältida liiga palju kaotamist. Veidi asümmeetriline panus.

Monte Carlo… juhuslike numbrite generaator

Tavapärane sport hõlmab tõelisi võistkondi ja sportlasi, kes võistlevad üksteisega. Tavaliselt eelistatakse ühte poolt teisele, mis näitab alati koefitsiente.

Virtuaalsed spordiennustused jäljendavad seda juhuslikkust juhuslike arvude generaatori kaudu. Traditsioonilised võistlusmõõdikud pole siin mängus.

Loomulikult annavad need juhuslikud tulemused tavaliselt soositud meeskonnale/sportlasele võidu. Kuid nagu päris spordiga, võib ka alavõitja võita.

Erinevus on aga selles, et päris mängijad ei määra, kas lemmik või alavõit võidab. Neid ülesandeid täidab arvutialgoritm.

Virtuaalsest panustamisest võib leida mustreid

Piirid juhuslikkuse ja mustrite vahel on mudased.

Haralabos Voulgaris mõtles 2000. aastate alguses välja, kuidas NBA poolaega kokku võtta. Voulgaris märkas, et spordivihikud seavad nii esimese kui ka teise poolaja kogusummad ligikaudu võrdseks.

Virtuaalsete spordiennustuste puhul pole samad mustrid tavaliselt võimalikud. Lõppude lõpuks määravad tarkvara pakkujad oma koefitsiendid ja RNG -d juhuslike tulemuste saamiseks.

Võib -olla võib tarkvaraarendaja nende programmeerimise sassi ajada, põhjustades seega ennustatavaid mustreid. Selline stsenaarium on siiski ebatõenäoline, arvestades, et nende arendajate tooted läbivad ranged kolmanda osapoole testid.

Emotsionaalne varieeruvus ei kehti virtuaalsete mängude puhul

Algoritmid ei tunne emotsioone.

Väljakul või väljakul ringi jooksvatel digimängijatel pole emotsioone. Nad ei lähe kaotades ahastusse ega tunne võitmisel eufooriat.

Muidugi saate virtuaalse mängu koefitsientide ja statistika üle vaatamisel endiselt kasutada strateegiat. Emotsionaalset aspekti arvestades ei saa te siiski võitjaid valida.

Virtuaalsport on võrgumängudega sarnane

Veebikasiinod kasutavad tulemuste määramiseks ka juhuslike numbrite generaatoreid.

Sarnaselt virtuaalsele spordiennustusele peegeldavad need RNG -d päriselus toimuvat. Euroopa ruleti ühe numbri panusel on 36: 1 võiduvõimalus. Seetõttu annab algoritm tulemusi, mis aja jooksul toovad 36: 1 võiduvõimaluse.

Samuti töötavad mänguautomaadid fikseeritud koefitsientide ja RNG -dega. Nad annavad juhuslikke tulemusi, mis pikas perspektiivis sarnanevad nende programmeeritud koefitsientidega.

Virtuaalses ja veebimaailmas on rohkem fikseeritud kui juhuslik.

Järeldus

Virtuaalsed spordimängud pole strateegia osas täpselt samasugused kui traditsioonilised kihlvedud. Emotsioone ja reaalse elu varieeruvust pole olemas.

Sellest hoolimata saate oma võiduprotsenti parandada, rakendades ülaltoodud näpunäiteid.

Loomulikult on kõik ülaltoodud näpunäited iseenesest olulised. Võite sellele postitusele tagasi pöörduda iga kord, kui otsite täiendavaid viise oma virtuaalse panustamise alumise rea parandamiseks.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised