Uus Kasiino Zimpler

Zimpler on viis vanadele ja uutele kasiinodele veebis sissemakse tegemiseks, mis annab kasutajale täieliku meelerahu. See on süsteem, mis töötab paljude erinevate pankadega, töötab väga kiiresti ja on väga lihtne kasutada, isegi neile, kes on sellega uued.

Kasutajad võivad olla ka kindlad, et Zimpleri meeskonnalt saadud toetus on parim ja vastus neile on ükskõik, mis küsimus. Isegi kui kasutaja enda panga süsteemid on ajutiselt maas, töötab Zimpler endiselt ja on üks sissemakseviisidest, mida kasiinod eelistavad.

Tagatisraha ZimplerigaMis on Zimpler?
Tagatisraha Zimpleriga

Tagatisraha Zimpleriga

Kuigi Zimpler on turvaline ja usaldusväärne valik, leiavad mõned kasutajad, et see populaarne online -kasiinodes sissemaksete tegemise meetod pole neile kättesaadav. See süsteem on saadaval peamiselt Rootsi ja Ühendkuningriigi kasutajatele, kuigi Saksamaal ja Soomes on mängijatele võimalusi, mis võivad Zimpleri kättesaadavaks teha.

Parim viis selle kättesaadavuse väljaselgitamiseks on veebikasiino konto rahastamisel otsida sobivate makseviiside loendist ikooni.

Teenus ei ole tüüpiline e-rahakott-see toimib lihtsalt lingina kasutaja panga ja veebiteenuse vahel. Kasutaja peab alla laadima rakenduse, mis on saadaval nii Androidi kui ka iOS -i jaoks. Seejärel valige loendist pank ja esitage vajadusel identifitseerimisandmed, et rakendus saaks kindel olla, et kasutaja on täpselt see, kes ta ütleb.

Veebikasiinos mängides valib kasutaja lihtsalt loendist Zimpleri makseviisi, valib sissemakse jaoks õige summa ja võtab tehingu vastu. Seejärel saab kasutaja Zimplerilt tekstisõnumi, et nad saaksid makse kinnitada. Seejärel tehakse sissemakse kontole väga kiiresti.

Tagatisraha Zimpleriga
Mis on Zimpler?

Mis on Zimpler?

Zimpler on veebipõhine maksesüsteem, mis asutati juba 2012. aastal. Ettevõte on selle loomisest alates palju kasvanud ja toimib kontolt kontole makselahendusena, mistõttu on see ideaalne ettevõtetele, kelle maksed tulevad ja väljuvad. kasutajatele. Kasutaja saab linkida oma pangakonto ja seejärel saab Zimpleri abil teha sissemakseid New Casinos Online'i ning seejärel ka raha välja võtta.

Zimpler on saanud luba Rootsi finantsjuhtimisorganilt Finansinspektionen ja neil on lubatud tegutseda kogu ELis.

Ettevõte on ettevõtte ehitamiseks kõvasti vaeva näinud töötajad, kuid neil on ka investeeringuid välistelt ettevõtetelt, kes on oma valdkonna peamised tegijad. Turvalisus, mis on süsteemiga ühendatud, on parim - kasutatud protokolle on põhjalikult testitud ja see töötab koos täiendavate turvameetmetega kasutaja ID ja andmete kaitsmiseks.

Süsteemi on äärmiselt lihtne kasutada ja see sobib ideaalselt neile, kes ei ole kursis erinevate hoiuste tegemise viisidega online kasiinod. See on suurepärane viis isikuandmete kaitsmiseks võrgus mängides.

Mis on Zimpler?